Eşimin ailesiyle başım dertte!

sanırım çalışmadıkları için kendilerine uğraş arıyorlar
birde insanlar şu akıllarını kullansa çok sevineceğim..hak edene hak ettiğini vereceksin..öyle yerli yersiz birilerinin tarafını tutarsan kimse sana güvenmezki.haklıysan senin tarafını tutsun haksızsan öteki tarafı.
kusura bakmada eşin aradaki dengeleri hiç sağlayamıyor..çok zayıf bir insan

Bak arkaDASIM sen onun ailesiyle aranı dengede tutmalısın
ha sana kötü bişeyler söylüyosa kayınvaliden anında sakayla karısık lafını sokuştur
bak zamanla nasıl sana laf söylemekten vazgececek..
ama sakın büyük kavgalar tartışmalar yaratmadan yap
hem yüzün gülsün hem de içinden ne geliyosa söyle sakın susup oturma valla
yoksa olaylar büyür
ha bir de onlara gitmemekten vazgec
esinin koluna gir gidip görüşün esin istediği zaman..
bak nasıl aranız düzelecek senle uğrasmaktan vazgececek.:))

inadına kaynananın daha iyi ol
onların evine git şen şakrak ol
liseli aşıkmış gibi davran çatlasın

sanki kendi hikayemi sende dinledim ... ama benimkinde köyde yaşayan bir kaynana ve evde kalmış bir görümce düşün.oğullarına inanılmaz düşkün ikisi de.beni de istemeden alıyorlar...aynı senin hikayen ama onu çok doldurup şişirip üstüme salıyorlardı.
bana da laf sayıyorlardı.sonra kızıma da laf saymaya başladılar.5 yaşındaki kıza "PİSKOPAT" adını takmışlardı.piskopat gel piskopat anan seni ne biçim yetiştirmiş.... ağzımla kuş tuttum hem de kaç tane yooook yaranamadım...oğlu da nefret etti benden....

10 sene dayanabildim.en son kafayı sıyırıyordum baktılar bana ben abuk subuk konuşmaya başlamışım ailem koştu yardımıma... yıllardır "dayan her evliliklerde olur bu olaylar" diyen ailem....

hiçbirşey diyemicem çünkü nasıl başlarsa öyle gidiyor güzelim.... işi inada bindirdiler mi etmedikleri eziyet kalmıyor.ama pişmanım ki onların işkencelerini niye yılarca çektim diye...

X