Eşimin ailesi

Böyle adamlara sürekli para harcayan, pırlanta,bilezik isteyen bir eş olmak lazım. Sana harcasın ailesine parası kalmasın sende biriktir boz ev al. Eşinize "Senin paransa söz hakkım yoksa aile olamadıysak olay sadece birlikte yaşam tüketip eğlenmekse bende hayatımda ışıltı istiyorum karılığımın karşılığında bende şunları istiyorum de" benim param meselesi döndüğü için kendinizi onun gözünde nasıl gördüğünüzü anlatmış olursunuz.

Hadi bunları anladım da, yurtdışından Türkiye'ye gelmek için pasaport parasını istemelerini anlamadım şaka gibi.

Biraz savurun bi kackere faturalara sıkışınca ya toparlar ya kredi işine girer sizi batirir esinizi en cok siz tanirsiniz ama market alisverileri pazar alisverisni fazla söyleyin kenara siz atin bankada biriktirin. 2 cocuk icin ne yapıyor birikim varmi onlara . bugün yarin esiniz hastalansa çalısmaz olsa kardeslerimi verecek saglik hastalik insanlara var siz biseyler yapin.bazen para her zaman gelmez. Bizdede ex koca ailesine cok düşkündu dedim ilk cocugun gelecegi sonra kime istersen yardim et cocugna yeterse baskasina ver tabi .

Benim param mı diyor?
Bu söz kusurlu boşanma sebebidir.
benim param diyecekse benim ailem diye bir işe girmeyecek, evlenmeyecekti.
parası ve parasını yolan ailesi ile mutlu mesut yaşasaydı sizin hayatınızı ne diye gasp etti o zaman!
Çıldırmamak elde değil!

Normalde Türkiye'dekilerin yurtdışındakilerden beklentileri olur, böylesini ilk kez görüyorum. Ne saçmalık orada euro ile kazanmıyorlar mı buradaki TL orada neye yetecekmiş ki? Dönmek için pasaport parasını ödeyemeyen de geldiğinde ekmek parasını bile sizden ister. Paranız nasıl yetiyor iki çocukla o kadar saçmaya şaşırdım, maaş asgarinin ne kadar üstü acaba?

Adam size "sana ne, benim param istediğimi yaparım" diyor, siz hala nasıl "ben birikimimiz olsun istiyorum" diyebiliyorsunuz ya hiç mi kırılmıyor gururunuz?
Adam parayı sadece kendine ait görüyor. Birikimi ortak göreceğini nereden çıkardınız?
Sizin sorununuz ailesi falan değil eşiniz.

Asgari ücretten biraz fazla alıp da, bu söylediklerinin bırak yarısını, çeyreğini bile karşılayabiliyorsa eşine madalya takmak lazım!

Eşiniz bütün bunları asgari ücrete yakın bir gelirle nasıl başarıyor? Şu saydıklarınızı yapabilmesi için aylık 20-30 bin kazanıyor olmalı

sanane benim param denilen bir evlilikte çalışır kendi paramı da doya doya yerdim herhalde. onun çalışması onun parası olduğu anlamına gelmiyor. siz çalışın da o iki çocuk büyütüp, evle ilgilensin bakalım.. her kazandığında sizin de emeğiniz var..

Eşiniz tam öküz. Bu adam ev falan alamaz siz de kendinizden kısmayın yiyin için gezin tozun borca boğun adamı. Madem para saçmak hoşuna gidiyor biraz da size saçsın.

Sana ne benim param diyecek koca eski koca olur.
Ben onun hizmetçisi miyim çalışmıyorum evdeyim diye.
Kocanız sizinle evli değil üzgünüm

Aylık 15 binin üstünde kazanıyor eşim çoğu zaman kaynanam para istediğinde ' sende yoksa borç al gönder ' dediği için bazen borç alıyor
15 binin üstü misal 20-30 bin olsun misal. Çok az bence. Hele bu devirde global anlamda kıytırık pc, telefon parası bunlar. Çoluk çocuk kaç yaşında bilmiyorum ama ilerde bu çocukların ihtiyaçları kat be kat artacak. Ömrünün sonuna kadar ailesine mi bakacak bu eşiniz?

Asagari ücretin biraz üstü derken?
Çarpı 20 falanmı?
Diğer türlü bu dedikleriniz hiç inandırıcı değil çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…