Eşimi eltimin göğüslerine bakarken yakaladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben nedense kadında kadına bakar ya bir göze çarpar, o şekilde bakmıştır diye düşünmek istiyorum, bakış hariç başka bir şeyine denk geldiniz mi özel ilgi alaka mesajlaşma
Mesejlaşma falan görmedim ama eşim yengesini çok sever ne derse yapmış yıllarca istediklerini almış ben evlenmeden önce eltimin günlük harçlık falan veriyormuş telefon faturasını hep o ödüyormuş istediği elbiseyi ayakkabıyı evine alınacakları o alıyormuş

Neden boşamak yerine kavga ediyorsunuz?

Siz ciddi misiniz
Ciddiyim, kocaman ve guzel memelere gizlice bakmayacak erkek yoktur, sizin ki de açık açık ilgisini belli etmiş bu adami cekecekseniz rahat olacaksiniz, genis olun, meseleleri mesele etmeme durumu.
İşiniz gucunuz varsa yapın çocuğunuzu sonra bosarsiniz cok caninizi sikarsa

Bilemiyorum ki hiç böyle bir ilişki görmedim, ben olsam ben de kıskanırdım ne yalan söyleyeyim insan yengesinin faturasını ne diye öder

Aralarında belki bir ilişki var benim eşimde bekarken abisi ile aynı apartmanda oturmus yıllarca ama hiç yengesine para vs vermemiş faturasını ödemek ne demek ya yuh yani

İste kimseye anlatamama sebebim bu kadının benim kıskanmam değil mi olay teşekkür ederim sizde ağlattınız beni Allah sizin karşınıza böyle bir çıkarmasın
30 yaş gencecik yaş millet o yaşlarda yeni kariyerini oturtuyor. Eminim çiçek gibi kadınsın. Bir ömür şu sapıkla yaşamaya değer mi ? Çoluk yok çocuk yok. Seni el üstünde tutacak onlarca adam var. Belki hayatının aşkı seni bekliyor

Şu adamların neslini çoğaltmayın ya gözünü seveyim yapma cocuk falan

Mesele göğsüne baktı şu bu meselesi değil ?adamla kadın basbaya ilişki yaşıyor olabilir hangi erkek bir kadının faturasını öder ya hele ki abisi varken
Abisi hiç mi dememiş ben burada neciyim diye?

Birlikte yaşıyorlardı hesap para durumları kasaları birmiş eşimi kullanmışlar yani annesi de eltimde her ihtiyaçlarını ona aldırmış
Saçmalık
Tamam eve erzak alır elektrik vs öder de telefon faturasıni ödemek ne demek ? Bide özel ihtiyaçlarıni da karşılamış giysi vs
Sen de buna inandın öyle mi ?

Mesele göğsüne baktı şu bu meselesi değil ?adamla kadın basbaya ilişki yaşıyor olabilir hangi erkek bir kadının faturasını öder ya hele ki abisi varken
Abisi hiç mi dememiş ben burada neciyim diye?
Dememiş işte bende anlamıyorum hatta o diyormuş yengene harçlık bırak kendi eltime de bir şey istediğinde eşime söylettiriyormuş o alsın diye

Yengeyi hedef göstermeye çalışıyorsunuz farkında mısınız? İstediğini giyer. Dünyadaki bütün kadınların dekoltesini ortadan kaldırmaya çalışamazsınız sonuçta. Eşinizin gözlerine ve iğrenç zihnine hakim olması gerekir.
Öfkenizi yanlış yere yönlendiriyorsunuz şu an bu bir.
İkincisi sizin kimseye anlatamayacağınız, yargılanmaktan çekineceğiniz bir durum yok. Hatayı yapan eşiniz. Siz onu bağıra çağıra yargılamalısınız.

valla o kadar güzel bir yorum olmuş ki, tamamen duygularıma tercüman oldunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…