Eşimi eltimin göğüslerine bakarken yakaladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar merhaba evet böyle bir şey yaşadım gözümle gördüm bakarken eltim gömlek giymiş ve düğmeleri göğsüne kadar açıktı ve o akşam iki de bir eşim eltimden gözünü alamıyordu dikkat ettiğimde gözlerinin göğüslerine doğru kaydığını gördüm bir kaç defa bakıp kafasını çeviriyor sonra tekrar bakıyordu zaten eltimin göğüsleri aşırı büyük olduğu için ne giyerse giysin dekoltesi gözüküyor ilk defa o zaman fark ettim gece eve dönünce kavga ettim gördüğümü söyledim başta kabul etmedi sonra eliyle orayı tutuyordu ona baktım dedi dışarıda açık giyinen kızlara baktığını zaten farkediyordum ama eltime yani abisinin karısına bakması çok koydu bide biz evlenmeden önce yıllarca birlikte yaşamışlar aklıma türlü senoryalar geliyor aşamıyorum bu durumu eltimi arzuladığını düşünüp kahroluyorum remen travma oldu bu durum farkettiğimi anladığı için şuan daha dikkatli davranıyor 2. Kez yakalamadım bakarken ama bir kere bile o şekilde bakması çok koyuyor bana durup durup aklıma geliyor sinirleniyorum ne yapıcağımı şaşırdım evlendiğimden beri eşimin tarafınca zaten aşağılanıp hor görülüyorum azımla kuş tutsam onlara yaranamıyacağımı herşeyde benim suçlu kalacağımı da biliyorum kafamda hep bir şüphe oluştu birde bebek istiyordum deli gibi hamile kalamıyorum diye üzülüyordum hamile kalamamda belki de varmış bir hayırlısı ama bunu kimseye anlatamıyorum sıkışıp kaldım ne yapıcam çok mutsuzum
2. Kez yakalarsaniz emin mi olacaksiniz sapık olduğuna.

Yaşım geçiyordu diye istiyordum geç evlendim ben 30 yaşında zaten hamile kalamıyorum miyomum var istesemde olmuyor ve bunda da bir hayır varmış işte
Yahu adam zaten size kötu davranıyormus, başkalarına baktığını görmüşsünüz ne çocuğu şu durumda? Bir adamdan çocuk yapmamak için ne olması gerekiyor tam olarak? 30 yaş geç bir yaşta değil ayrıca.
Başkaları yetmemiş yengesine de bakmaya başlamış. Bu da yeterli gelmeyecek belli ki.

Son düzenleme:
Daha kabullenemediğiniz için boşan diyenlere kulak vereceğinizi düşünmüyorum. Ama olayı idrak edin lütfen cidden iğrenç sapıkça. Sonra mümkünse bu adamı boşayın. Ben olsam şunu yapardım diyemiyorum başıma gelmedi ama idrak edip kabullendiğimde aynı evi yatağı paylaşmaya devam edemezdim.

Böyle bir mesele olsa olay çıkarır her kadın sesizce olaysız tartışmaya girmez elti ya bu abisinin hanımı yada kardeşinin eşiniz zaten bakıyormuş diğer kadınlara da bildiğin sapık yani bana inandırıcı gelmediniz
Son zamanlarda açılan konular aklımızla oynamak için açılıyor bence

Ay daha 1 yıl bile olmamış bi de evleneli
1 yıllık karısına kötü davranan adamın aklı, fikri başka çalışır. Evlilikle ilgili bir kaygısı yok. O kötü davranıyor ama karısı deli gibi hamile kalma derdinde. Dışarıya da bakar bunu normallestiren yengesine de bakar. Çok şaşılacak bir sey değil aslında.

Yahu adam zaten size kötu davranıyormus, başkalarına baktığını görmüşsünüz en çocuğu şu durumda? Bir adamdan çocuk yapmamak için ne olması gerekiyor tam olarak?30 yaş geç bir yaşta değil ayrıca.
Başkaları yetmemiş yengesine de bakmaya başlamış. Bu da yeterli gelmeyecek belli ki.
Bence konu gerçek değil yada bir erkek konu sahibi abisinin hanımına göz dikmiş bir sapık

Bana zaten ayda bir erkeklerden nefret etme perileri gelir. Tetiklendi şu an hee.
Yaşım geçiyor. Geçsin. Sonrasında böyle bir sapıkla evli olduğumu öğrenmektense. İyice korkuyorum şuradaki konuları görünce.
Kadın istediğini giyer. Giyince de böyle, kocasının kardeşine kadar bi sürü erkeğin bakışı altında kalıyor. Aile ortamında bile huzur yok.

Konuyu da biz burada saydıralım edelim de siz rahatlayın diye mi açtınız? Boşayın.

Arkadaşlar psikolojimizi, ruh sağlığımızı bozulduktan sonra ne önemi var ya? Ben mi yanlış biliyorum? Atın gitsin hayatınızdan.

Daha kabullenemediğiniz için boşan diyenlere kulak vereceğinizi düşünmüyorum. Ama olayı idrak edin lütfen cidden iğrenç sapıkça. Sonra mümkünse bu adamı boşayın. Ben olsam şunu yapardım diyemiyorum başıma gelmedi ama idrak edip kabullendiğimde aynı evi yatağı paylaşmaya devam edemezdim.
Beni çok iyi anlamışsınız kabullenemedim ve idrak edemiyorum kendimi suçlu gibi hissediyorum

Ben de meme dekoltesi verince biri istem dışı bakıyorum, erkeklerin de illa ki dikkatini çeker, insan olan bir sekilde caktirmadan rahatsiz etmeden bakar olmayan da bon bon bakar, meme dekoltesi verip eliyle kapatmakta biraz komik, guzel bir bölge cekici işte, ilgi istiyorsan biraz dekolte yeter
Kalkıp gider gözü kayıyorsa. Konumunu değiştirir. Bir şekilde bakmamanın çaresini bulur. Görmek istemeseydi tabi.

Bence bi kadın partnerinin bakışından da neye ne niyetle gözü kayıyor anlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X