Eşime saç ektirmesi gerektiğini artık nasıl söyleyebilirim ?

Valla bir iki toz kullanıyordu ama ayrıntısını bilmiyorum pek. Epey araştırarak almıştı sağlıksız olmasın diye ama dediğiniz doğru olabilir.
Benim bildiğim steroidler kapsül ya da enjeksiyon şeklinde oluyor. tozlar steroid değildir, protein tozudur muhtemelen. Benim tez çürüdü yani🤭

Benim bildiğim steroidler kapsül ya da enjeksiyon şeklinde oluyor. tozlar steroid değildir, protein tozudur muhtemelen. Benim tez çürüdü yani🤭
:KK70: Galiba bu işin sonu da bana bağlanacak. Sen kel bıraktın adamı diyecekler şimdi de. Ben gidiyorum artık.

Yaşlanmaktan yaş almaktan korkarak bugününüzü kaçırmayın... her yaşımızın ayrı güzelliği var... sağlığım yerinde, eşimle huzurlu bir yuvam var elhamdulillah deyip bugününüzü kucaklayın derim. Yaşlanmayın ne yapacaksınız dünyaya çivi çakacak değiliz💕

Canım benim eşim de arada şakasına ektirsem mi ki gibi laflar ediyor. Ben çok açık bi şekilde sen kendini daha iyi hissedeceksen hala çok genç yaştayken ektir. Diyorum. Daha 29yaşında sac yok nerdeyse kafasında. He ben böyle de çok beğeniyorum :KK70: ama o kendini iyi hissedecekse yaptırsın diye açık şekilde ifade ediyorum..
E demişsiniz zaten

Üşenmedim ne kadar yorum varsa okudum. Sizin yazdıklarınızı da okudum. Ben yanlış bir şey görmüyorum ki eşinize söylememişsiniz bile açık açık. Bu düşünceleriniz olabilir illa ki ben de eşimi yönlendirebilirim birlikte gelişmeye çalışabiliriz. Eskiden beri hesabım yoktu ancak çok fazla kullanırdım kadınlar kulübünü ve fark ediyorum ki dediğiniz doğru çoğu kadın burda birilerini linç etmek için uğraşıyor. Laflara kulaklarınızı kapatın. Cenazeniz de olmuş yaşlanmaktan ölmekten herkes korkar ve siz de korkmuşsunuz doğal olarak. Destek alıcam demişsiniz alırsanız siz rahatlarsınız. Eşinizle ilgili düşüncelerinizde de burda ki laflara bakıpta vicdan yapmayın hiç her ilişkinin evliliğin dinamiği farklıdır.

X