Eşime olan bakışım değişiyor

Birincisi önceki hayatı seni ilgilendirmiyor hastalığı vs yoksa sorun yok herkesin hayatından birileri geçiyor cinsel hayatı da sürmüş olabilir hayır sende evliymissin dert etmiş mi? Belki yuzeysel kalan ilişkiler yaşamak istemiş olamaz mı? Gerçi tasvip etmem ama bunları başta sormakta yarar var.
Ay bu kadar üst düzey ulvi bir karaktersen niye evlendin araştırmadan? Konudan ziyade bir paragraf kendinizi övmenizi okuduk. Adnan Oktar mübarek öv öv bitmedi.

Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz
Hakikaten kendimi kötü hissediyorum bakıyorum bakmamaya çalışıyorum göresim gelmiyor,evet bana yanlışı kötü davranışı yaklaşımı olmadı ama arkadaşlarından dolayı yeni evli olmamıza rağmen çok kavga ettik arkadaşlarını özlediğini söylemişti,daha fazla bişiy diyemiyorumbu evlilik bana şifa olucak sanıyordum çok kısa sürede yorgunluk duydum ve bu bildiklerim de sırtıma yük gibi

Çok seviyorum kendimi övmeden yapamıyorum ,diğer dedikleriniz ise hiç aklıma gelmedi boşverin ne demiş goca moğlalılar olu gideee

Fazla drama yapıyorsunuz adam 42 yıl ne yapsın? Sadece ben olsam doktra gönderir bütün cinsel hastalık testlerini yaptirirdim sizden oncesi sizi ilgilendirmez

Ikinci evliginizmiş belli bir hayat tecrubesine sahipsinizdir. Ama bu yazdiklariniz bir hikaye kitabindan alıntı gibi olmuş. Bu kadar zayıf bir pskolojiye sahipseniz keske evlenmeseydiniz. Eşinizede yazik. Eşinizin yaptigini onaylamiyorum ama bukadarda derbeder olacak bir durum yok ortada

Bende öyle diyorum keşke evlenmeseydim her ikimiz de kendi yaşam tarzımızı devam ettirseydik

Günümüzde bunu yapmayan erkek mi var adam ölene kadar bakir mi kalacaktı benim iş hayatımda biçok tanıdığım var bunu yapmış açıkçası uzayda mı yaşadınız bunca zaman anlamadım bence adamı boş yere gömüyorsunuz ve ona da kendini kötü hissettiriyorsunuz bunu yapması onu kötü biri yapmaz ki tecavüz etmemiş bişey yapmamış 42 yaşında diyorsunuz bunu 20lik gençler yapıyor da o tabiki bu zamana kadar yapmış olabilir bence siz suan kafanızda büyütüyorsunuz biraz rahatlayın zamanla bu fikre normal bakmaya çalışırsınız

Empati kurun dizinde gecmisiniz olmuş 2. Eşiniz bilerek almış adamda senin geçmişi bilerek kan mi kustursun sana saçma bekar adamdır sevgiliside olmuş onunlada yok yapmış olur ücretliye de gitmiş olur bunu sana anlatmak zorunda değil siz sorupta tanişma asamasinda anlatmadiysa ozaman yalan soyleyip kandırmış olur yani evlendikten sonra geçmişe niyazi derler önemli olan evlilik sınırları içinde başka kadına gitmemesi

Anlayamıyorum hakikaten ,eski hayatı dediğiniz şey nikaha kadar olan ki kısım diyorum yani ben olmamış olsaydım o eski dediğiniz hayatı hala yaşıyor olucaktı
Parayla yaşanan cinsel ilişkiyi ben de kabul etmiyorum. Partnerle yasanan cinsel ilişkide sorun yok. Sizinle flört dönemindeyken ettiyse aldatmadır. Ama değilse sizi ilgilendirmez. Ilgilendiriyorsa ve katlanamıyorsanız ikinci kocadan da boşanın.

Uzayda tabi ki yaşamadım ama normalleştirebileceğim bişiyde değil bu ben bi iki üç beştenmi söz ediyorum burda,eşime kötü biri demedim diyemem çünkü kötü biri değil nasıl biri olduğundan da söz etmemiştim de önemli değil yine de sağ olun yorumunuz için

Empat biriyimdir nerdeyse ölürüm empatlıktan fakat bu konu da empati yapamıyorum ne yazık ki evet ayrılık yaptım bu benim gizlim saklım veya birine kabullendirmek zorunda olduğum bi durumda değildi,deseki olmaz sen dulsun saygı duyardım,bununla eskortlarla beraber olmak bir mi sizin için sahiden

Aldatma olmamıştır umarım buna emin değilim,ve katlanamıyorum evet nasıl ki evlilik helalsa boşanmakta haktır ne yapayım,ne kendime eziyet etmek isterim ne de bu yaşadığını hatırlamak durmadan aklıma gelip onu bununla ezmek istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…