esime bahsediimi bahsetmiyimmi bilemedim :(

öncelikle hepinize tsk ediyorum kizlar yorumlariniz icin saolun

zuzum söylememe gerek kalmadi ikinci maili esim kendi gördü suan bekliyoruz bakalim nolcak bugün esim yeni isine basladi insallah en kisa zamanda ödeyebiliriz o borcu ve yavas yavas kendimizi toparlariz

Bak o kadar stres yapmana değmedi canımcım..Cok sevindim..
Rabbim bir kapıyı kapatır ama diğerini açar...

sizin adınıza çok üzüldüm ama metanetli olmak lazım eşinizin meili görmesi iyi
böyle zamanlarda insan gerçek dostlarını anlayabiliyor bundan sonraki yaşanacaklarda
daha temkinli olacaksınız mesela bu borcun ödendikden sonrasıda var ozaman ne olacak
komşu komşunun külüne muhtaç der atalarımız çok yerinde bir laf hakkınızda hayırlısı
iyigeceler

tatlim bende hep diyorum benim icin bi kayip diil kazancdir insanlarin gercek yüzlerini göstermesi esimin annesinin ablasinin oglu bunu yapan ve emin olun onlarda sunu anladimki hersey maddiyat yani bizim borclada alakasi yok manevi degere önem vermiyolar maddi degere verdikleri gibi ve bu yüzden o ailede aile ici kopukluk var zaten

bana kalırsa eşine hemen durumdan bahset sonuçta onun ailesi sana ne diye öle konuşuyoki sorunları varsa eşinle görüşsünler hayret bişey ya adam iyi durumdayken oğulları kötü olursa kocamız oluyolar konuş eşinle aba gaza getirerek değil sakin ve yumuşak bir dille anlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…