esime bahsediimi bahsetmiyimmi bilemedim :(

canım eşini en iyi sen bilirsin... ama bence uslubuyla söyle... çünkü o kişinin yanına kar kalmamalı bu olay... zor günler geçirmişsiniz Allah'ım yardımcınız olsun... sana da çok geçmiş olsun bu arada... :1hug: a.s.

bencede eşine söyle.ama önce borç mevzusunu aç biraz o konuda konuş ve sonra kuzenin seni bulup bu maili yazdığını söyle ve göster.direk gösterirsen çok kızabilir.önce zemin hazırla.gerçi sana hakaret etmiş yinede çok kızabilir.ama çok geçmeden göster

ben olsam hiçbir yorum yapmadan yazıyı okuturdum eşime.

çok terbiyesizlik yapmış o kuzen.

Herşey bir yana eşinizin kuzeni haddini fazlasıyla aşmış.
Bence mutlaka söylemelisiniz. Herkes nerde duracağını bilmeli.
Üstelik muhatabı zaten siz değilsiniz.

bence de söyle...
çünkü eşinin bu olayı öğrenmemesi mümkün değil...
eşini sen tanırsın; tepkisi çok fazla olacaksa, şiddete falan başvurmaya kalkarsa tatlı dille zemin hazırlayarak söyle; değilse yorum yapmadan mesajı okut..

vallahi cicim eşimin huyunagöre davranırdım ortalığı yıkıp geçirecek bi tipse boşver başını belaya sokma derim ama yine en iyisini sen bilirsin gülüm

çok terbiyesizce yazılmış,hakaret içeren bir yazı bu.....
ben kesinlikle söylerim. bu terbiyesizliği yanına kar asla kalmamalı ve haddi bildirilmeli...

okypete katılıyorum canım,,,

söylemezsen sonradan şuda olabilir,,

karısına internette böyle böyle yazdım adam gıkını çıkarmadı falan filan,,,

bence çok geçmeden eşine söyle ve yazılanları harfiyen göster,,,doğruluk ne olursa olsun herşeyden üstündür,,,hoşçakal,,sevgilerle

ne kadar cirkin bir mesaj insanlar neden bu kadar basitlesiyor anlamadim...niye kimse kimsenin halinden anlamiyor illaki kendini toplayinca verektir ama cok cirkn birsey ben olsam derdim ama bilmiyorum esiniz nasil bir tepki verir

Böyle hakaret yüklü saygısızca yazılan bir mesajı göstermelısıniz bence.
Bırakın eşinizin kulagına gidip gitmeyeceğini onlar yazarken düşünseydi..
Eger esınız tepkı vereceksede onlar adına söylüyorum sonuclarınada katlanacaklardır,her koyun kendı bacagından asılır.
Para diye ölmüşler neredeyse ama
Kefenın cebi yok ne yazık ki..

canım okuyunca sinirlendim inan o mesajı atana bi para mevzusu yüzünden bu kadar kırıcı olunamaz valla bizimde akrabamızda var alınıcak borç paramız 2 senedir alamadık çok büyük bi miktar değil gerçi ama daha konusunu açmış değiliz çünkü biliyoruz borç ödüyolar bence eşine söylemelisin a.s bu senin için daha iyi olur kanısındayım içine atma kocanla paylaş ikiniz gelin üstesinden sorunun ama şiddete hayır tabi yerimseniben

kizlar yorumlariniz icin cok tskler ben bu konuyu acdim maillerime bakiim dedim ve o sirada hem esimin kuzeninden mail geldi hemde esim iceriye girdi
upuzun hakaret dolu bir mail okurken hickiriklara boguldum ama sessizce esime cakdirmak istemedim arkama geldi dayandi tam kapaticakdim brak dedi ve sonuna kadar okudu bende o okuyunca hüngür hüngür aglamaya basladim ve kizim cildirdi anne nolur aglama diye o ne yüksek sese gelebiliyo nede benim gözyaslarima dayanabiliyo yavrum benim
bana yazilanlari okuyunca deliye döndü sen bunu kafaya takiyosan eger gider gebertirim simdi onu dedi bana
esim hep diyo girtlaga kadar gerekirse borcum olsun ama senin ne bi sacinin teline zarar gelsin nede üzül diyo
dellendi söyle dedi bunu kafaya takip sana bisey olucagina gidip isini hallediim dedi o piskopat dedi ben ablasiyla halletdim konusdum ona noluyoki ablasi bisey demezken onu kafaya takma nolur dedi
dedigim gibi hakklilik payi olabilir ben zaten allahin izniyle kimseye borclu kalmak istemiyorum ne maddi nede manevi anlamda hele allahimin huzuruna kul hakkiyla cikmayi asla istemem
ama ikinci msji mahfetti beni bukadar hakareti gercekden hakketdigimi düsünmüyorum
esim beni ben esimi sakinlesdirmekle ugrastim
suan takmamaya calisiyorum ama icim bumm etcek nerdeysse
esime gelince sessiz sakin görünüyo kaba saba görünür ama siddeti hic olmamisdir sinirlendimi kendine zarar veriyo oda son raddeye gelirse eger kafa yumruk sakinmiyo carpiyo duvara

canım önce bozma moralinı...bölelerı heryerden çıkar..tamam adam haklı olabılır ama uslubu çok önemlı..sende esıne söle sonucta bu aılevi bı konu.. bıde o adam parayı sanamı verdıkı senden talep edıyo..bence söle yawrum soradan baska bısı cıkmasın..

o hakaret dolu mesaji yazan kuzenmi pislikmi herneyse acaip terbiyesizmis, karekterini ortaya koymus. Ben olsam agzinin payini verirdim kendini ne zannediyorsa. hic alinma, genelde kötünietli tipler kusur bulamayinca bir kadinda hep böle disgörünüse dil uzatirlar. Kocana da anlat bence haberi olsun ya...ayy nasil igrendim anlatamam o sana yazdigi irenc msja, sanki bana yazilmis gibi oldum bi anda...kendimi yeirne koydugum icin heralde öle oldu:S

ya bide su var parayida ablasindan almis ben memnun diilim zaten bu durumumuzdan hatasiz kul olmuyo malesef ne yalan söyliim zamaninda durumumuz iyiken günübirlik yasadik simdi yukarda allah var bugün cok pismanim hic kenara köseye bi birikim yapmadik diye
cünkü insanoglunun nerde nezaman basina ne gelicegi belli olmuyomus gercekden
gururda duymuyprum kessinlikle borcum var diye
calismamazlikda yok isin icinde ben bunlari kafaya takmakdan geceleri uyku uyuyamiyorum ama düsmez kalkmaz bi allah esimin ailesi bizi redetmisken benim ailem kol kanat gerdi bize saolsunlar allah razi olsun benim kuafför salonumdan kalma kredi borcumuz var aileme suan malesef onuda ödiyemiyoruz hamilelikde gecirdigim düsük tehlikesi nedeniyle calisma yasagim vardi o siradada esim apar topar cok az bir miktara satmak zorunda kaldi ve elimizden gitti burda hayat cok pahali sifirdan acdik o salonu ve 100`^000küssür bin franka mal oldu orasi bize ve henüz kredi borclarini bitiremeden elimizden cikdi
babama bu durumdan ne kadar rahatsiz oldugumu nezaman bahsetsem cok kiziyo bana siz benim evlatlarimsiniz ben sag ve saglikli oldugum sürece bu borc benim ben öderim diyo yazik onlara karsi cok mahcubum ya
allahin izniyle esim pazartesi yeni bi ise baslicak insallah toparlanicaz

canım ya hersey duzelır merak etme.cogumuzda aynı sıkıntılar var..hepımızın borcu var zaten krızde var malum.takma kafana hepsını halledersınız.o akrabanızda cok ayıp etmıs ama kendı sınıfını kalıtesını gormus oldunuz,tabıkı uzulur ınsan o lafları okuyunca ama amac sızın canınızı sıkmak.

kesinlikle söyle nasıl kızdım laflara bak haspammm nerde kaldı yaptığı iyiliğin sevabı...

söylememe gerek kalmadi kendi okudu zaten canlarim
artik ben onu o beni yatistirmaya calisdik
suan sessiz sakin görünüyo ama borcu diilde bana yazdiklarini takdi kafaya belli ben yokken napar bilmiyorum

canım öncelikle geçmiş olsun. senin okurken ağlaman eşini dahada yaralamıştır. önce sen kendini sakinleştir. bu olaylar senin dışında gelişmiş. hesabı senden sorulacak şeyler değil. sonrada firsat buldukça eşini sakinleştir. sessiz kalması pek hayra alamet olmaz aklından birşeyler kuruyordur sanıyorum. fiziksel hakaretleri zaten takma kafana canım.
allah sevdiği kullarına böyle dertler verirmiş ki dua edelim şükredelim diye.

sanirim cok hakklisin canim bazen düsünüyorum allahim bana peygamber sabrimi vermis diye cünkü hakkliyken bile hep sustugum icin haksiz duruma düsdüm ailede bi ben birde babam var kimseye laf söylemeyen ama buna ragmende hep beni buluyoru nedense nerde hata yaptim acaba hakketdimi diye düsünmekden kafayi yicem yakinda
eskiden olsa asla takmazdim ama dogumumdan bu yana pireyi deve yapar oldum malesef simdide kuzaninin yazdiklarindan cok esimi takiyorum kafaya insallah bi aksilik cikmaz diye ama siddet uygulicagini sanmiyorum kaba saba görünür ama yapmaz yalniz sonu neye varir bilmiyorum

Saklanması gereken bir durum değil
Ahlak sınırları aşılmış işin içinde olmayana dil uzatılmış
Ben olsam kesin söylerdim.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…