Eşimden soğudum

Birileri doldurmuş olabilir mi. Çok yüz verme vs..

Yani tam olarak nasıl davranıyor ? Yokmuşsunuz gibi mi yoksa soğuk uzak durur şekilde mi? Hani temas mı etmiyor konuşmuyor mu? Biraz ayrıntılı anlatmanız lazım. Muhafazakar bir yetişme tarzı mı var toplum içinde öyle eşiyle samimi olmak mı istemiyor ? Biri neden doldursun size karşı ne diyebilirler ki ?
Eşiniz genel olarak sizi takmıyor herhalde dile getirdiğiniz halde sizi suçlu çıkarıyormuş. Eşinizi bir süre görmezden gelin o ortamlarda surat asmayın neşeli olun onun yaptığını siz ona yapın. Bir süre yalnız aktivitelere katılın. Naz yapıyorsunuz zannediyor belki de anlamıyor adam

Öncelikle selamünaleyküm. Arkadaşım ben de sana ya Vedud esmasını öneririm. Evde kullandığın şekerin içine başta niyet ederek 1000 kere ya Vedud esmasını çek, üç kere üfle ve tekrar aynı niyeti tekrarla. Ailede kim varsa bu şekeri kullanabilir. Şeker ne kadar çok olursa sizin için o kadar iyi. Rabbim mutluluğunuzu yeniden kazanmayı nasip etsin size. Âmin

Asla özür dilemez hatasını telafi etmek için birşey yapmaz.
Bu adamda narsist kişilik bozukluğu olabilir. Bence psikolojik sorunu var. Normal bir insan bunu yapmaz. Ya tedavi olsun. Düzelmezse ki bu tipler düzelmez. Boşanın. Ömrünüzü yer. Siz de acaba öyle mi böyle ben de mi sorun var diye diye kendinizi yersiniz.

Ben böyle bir tipi aynısını boşadım. Sen orada kivran umrunda olmaz. Bacım bundan bir cacık olmaz. Büyük olaylarda daha çok tetiklenme yaşayacak. Bu sefer her şeye takacak. Seni bezdirecek. Yani ilerisini gördüm şu an.

İlk evlendiğimiz dönemlerde eşimde yapardı öyle. Sanki ben yokmuşum gibi davranıyordu. Ben hiç bu durumu söylemedim ona tavır yapardım evde onu yok sayardım. Sonra ortamlara girdiğimde başkalarına satardım onu sen burda takıl ben arkadaşım çağırdı onlayım, ablamla konuşcam git yanımdan, ailesine gittiğimizde bile kendi kafama göre takılıyorum. Arkadaşımı arıyorum hadi geliyorum diye. Bozulmaya başlıyordu. Artık yapmıyor öyle şeyler. Allahtan

O zaman neyını sevıosun bu adamın parasımı var?
Bana önem verırdı dıodunuz toplum ıcınde yapmıo diosunuz dıorumkı bedel odetın asla özür dılemez dıosunuz yani yanlış yazdım paranız mı var bu adam da ne bılıyım kötü davranıyor rencıde ediyor sızı ama benı önemser ama toplum ıcınde göstermez bedel ödeyecek dedıgımde ise asla özür dılemez neye ınanacagımı sasırdım hanfendı

Biraz sakinleş sessizleş kendinle ilgilen onun uzerinden ilgini kes, fazla konusma onunla bisey sorarsa konuş, biyerde bu tarz davranislar yapmaya devam ederse sallama yokmus gibi davran. Anne evine gitmek, yatak ayirmak bisey cözmez kendi kabuguna çekil hala umrunda degilsen biseyleri tüketmissiniz demektir zaten.

Sakin bir ortamda rahatsız olduğunuz mevzuları eşinize tek tek anlatın ama kızmadan bağırmadan
Sonra tepkisine bakın
Umursamıyor mu
Sarılıyor mu
Sizi dinliyor mu
Ne yapıyor bir bakın
Ve sonuca bağlayın
İstediğinizi dile getirin sonra gözlemleyin, emek veriyor dikkat ediyorsa sorun yok

Bir de şu var bazı erkekler kalabalık içinde hanımına daha mesafeli oluyor ama ayıp/mahrem kalsın vs düşüncesiyle

Bilemiyorum tabi eşinizi gözlemleyin
Değerli hissetmelisiniz……

Cift terapisti deneyin hatta ücretsiz çift terapistleri var e devletten size yakin yerlerde olanlari bir arastirin isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…