Eşimden soğudum

Aminee Kaya

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2023
56
11
Merhaba beni huzursuz eden bir sıkıntım var eşimden soğudum uzaklaşmak istiyorum ama bunu yaparsam hata yapmış olacağım.Eşimin ruh halinin sürekli değişmesi kafasında birşeyler kurduğunu görmek beni gerçekten bunalttı.Anlayamiyorum onu.Mesela bugün herşey normal iken akşam doğum günü kutlaması var hazırlan gidelim dedi tamam dedim gittik vs orada insanların yanında umursamaz soğuk beni takmıyor gibi davranıyor bunu sürekli yapıyor neden böyle yapıyorsun bir sorun mu var diyorum.Sorun yok diyor.Bu beni rahatsız ediyor diyorum lütfen insanların yanında yapma bunu diyorum tamam diyor ama yine tekrarlıyor.Ben insanlara beni tanımadığını ego kastiğini düşünüyorum.En son arabada bunu konuştuk tartışmadık sessizlestik sadece.O da benden bıkmış gibi davranıyor.Bende öyle hissediyorum.Eşim benim için kıymetli ama bunun gibi ufak ama beni yoran birçok şey oluyor.Hala takmıyor benimde uykum tutmadı çünkü huzursuzum yatakta uyuyamıyorum.Sogudum salondayim yanında uyumam gerekiyor ne olursa olsun ama yapamıyorum kızgınım.Ne yaptıysam modum değişmedi.Sizce ne yapmalıyım.Uzaklassam annemlerde kalsam aramızda bir özlem olsun diye bunu yapmak istemiyorum.Evimde olmak istiyorum.Açikcası istediğim eşimin kendine gelmesi yaptıklarının farkına varması.Bu da mümkün olmuyor.

Ahmet kaya dıye okudum, özlemıssek demek ki

Allah kurtarsın bacım hiç çekilmiyor bu tipler ne eşte ne arkadaşta. Sorunun anlatmayıp kafasında kuran, çocuk gibi küsen insanlara tahammülüm 0. Çok sildim böyle insanları. Ama eşinize ne yapabilirsiniz bilemiyorum. Konuşun diyeceğim ama bunu huy edinmiş belli ki.

Düzelmez. Eşiniz hata yaptığını düşünmüyor çünkü.

O zaman neyını sevıosun bu adamın parasımı var?
Hayır ikimiz sıfırdan başladık hayata Elele vererek birşeyler başardık eşim normalde beni el üstünde tutar kıymet verir anormal olan da bu böyle bir adam neden insanların yanında farklı bir ruh haline bürünüyor ne yi ispatlamaya çalışıyor.Yada kafasında geçen ne

Ben Bir kadınım bu kadar Trip atmıyorum işin garip tarafı eylemi gerçekleştiriyor sonunda benim hatam oluyor.Suratini asiyorsun diyor ne yapayım tutarsız hareket ediyorsun bir yaptığın diğerini tutmuyor çelişkili hallerin bilinçli kararlı hareket etmiyorsun susuyorum küsmüyorum inan ister istemez enerjim düşüyor ne yapayım yani

Yenı mı oldu bu durum

Canımı sıktığında uyuyamıyorum günüm çok kötü geçiyor eşimde tık yok hiçbir şey olmamış gibi keyifli televizyon izler telefonda takılır sonra da mışıl mışıl uyur ben neden yapamıyorum çok istiyorum olgun davranmayı etkilenmemeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…