Eşimden ayrılmalı miyim?

Bence böyle entrikalara girmeyin derim, sıkıntınız maddiyatsa çocuğunuzu emanet edeceğiniz zamana kadar sabredin sonra çalışın

100 lira şu devirde o kadar değerli ki... kızmasını anlıyorum eşinizin keşke özür dileyip uzatmasaydın. Ayrıca bence de kahvaltılı güne girme tabiki evde yapılıyorsa gir diğeri çok masraflı olur

yahu adamın cebinde 100 lirası kalmışsa (ki cebinde 100 lira çok da az bir para aile geçindiren insanlar için özellikle) napsın hırsızlık mı yapsın seni lüks yaşatsın diye? sen çalışıyor musun? hayır evdesin.100 lira telefon faturası ne o zaman? benim faturam 29 lira şahsen.bütün gün dışarıdayım , sabah çıkar akşam evde olurum ama anca yurt dışına çıktığımda ek bir fatura ödemem gerekir.boşanmayacaksan öyle bir hareket yapma, çok saçma.her şey daha beter olur.1 hafta kalacaksın eee? sonra tıpış tıpış annen geri yollayacak adam da diyecek ki " gittiği gibi geliyor nasılsa".ya ayağını yorganına göre uzat ya da gir bir işe sen de çalış, öyle çocuk çocuk arkasında duramayacağın blöfler yapma.ayrıca şu kafelerde yapılan sosyetik günlere de sinir oluyorum.sırf gösteriş olsun şov olsun.gitmeyiverin bir şey olmaz, astarı yüzünden pahalıya gelecek.

valla guzelim calismiyorsan bu konusmalar asiri nornal.Tek maasla ev gecindirmeye calisan adamlarada suc bulmaya gerek yok

X