Eşim Youtube'dan erotik videolar izliyor- muş :(

O dediğini yapmış olsan dahi bunu anı anına bize yazmadan sonra emin oldum ki, konun TT olsun diye, infial yaratacak bombalar atiyorsun. Aldigin tepkiler hosuna gidiyor, belki keyifleniyorsun bile.

Bi daha konularına yorum yapmayacağım..
Allah ıslah etsin seni.

Benimde giriyor. Alişirsin zamanla

BEN ALDATICAM BU ADAMI..

işyerinden bana aşık olan bir adama bacaklarımı gösterdim, o görmek istedi bende eteğimin boyunu kısalttım biliyorum yaptığım çoookk yanlış ama bende frikik verdimm.. !
Kendime yol yapıyorum diye başta yazsaydınız bu kadar insan da yorulmazdı.
Böyle devam edin, umarım iş yerindeki adam niyetinizi doğru anlar ve musallat olur, mutlu mesut yaşarsınız.

lütfen böyle ağır ithamlarda bulunmayın.. herkesin olaylara verdiği tepkiler farklı, bende içimdeki kinimi böyle söndürebiliyorum yoksa gerçekten boşanıcam..

lütfen böyle ağır ithamlarda bulunmayın.. herkesin olaylara verdiği tepkiler farklı, bende içimdeki kinimi böyle söndürebiliyorum yoksa gerçekten boşanıcam..

Siz bu lafı yanlış anlamışsınız bence, "tepki" böyle olmuyor.
Eşiniz bunu bilse zaten o boşar sizi sanırım, aldatma denilen şey bu oluyor.
O frikikleri eşinize verseniz daha mutlu olursunuz heralde.

Bosanin .Kalitenizi bozarak misilleme yapmayin.Cok kotu oldum .Sizin yaptiginiz eşinizin yaptığından cok daha korkunc

fake filan değilim lütfen ya.. sadece adalet anlayışımdan ötürü kısasa kı yapıyorum
Eşim beni gözümün önünde yatakta aldatsa dahi ben de onu aldatacak kadar asla ama asla kücülmem. Sürum sürüm süründürurum hatta sürünürum aç gezerim ama asla namusumu kimsenin diline dolayacak kadar alçalamam. Bilmem anlatabildim mi ??

işyerinden bana aşık olan bir adama bacaklarımı gösterdim, o görmek istedi bende eteğimin boyunu kısalttım biliyorum yaptığım çoookk yanlış ama bende frikik verdimm.. !

Tam tersi olsa eşiniz prno izlese yada sizi aldatmış olsa bile sırf intikam için kendimi başkasına peşkeş çekmem.Bugun o dediğinizi yapan yarın başka şey de yapar siz kendinze yakıştırıyorsanız ki yakıştırmıssınız özgürsünüz, ama hala o adamın soyadını taşıyorsanız boşanın öyle bakın yolunuza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…