Eşim Youtube'dan erotik videolar izliyor- muş :(

Erkeklerin dekolteye, frikige zaafı var. Bu bi gerçek.
Yani kimi adamın yanında çıplak ol, belki yakası biraz açık bluzdan egilince yada ancak belli açıdan görünen göğüs catalindan daha cok etkileniyor..

Ben eşimle birlikte olmak istediğimde, bazen dediğim şekilde bi bluzle mesela dekolte veriyorum. Farkediyor ve sinyali aliyor. Erkekler için saklı olanı görmeye çalışma, heyecan yapıyor galiba.

Belki esin de biraz heyecan-oyun arıyor.. Ama diyorum ya afedersin çok zevksiz. Yanlis yerlerde, kişilerde ariyor. Sen aynı şekilde eşinin ilgisini çekmeye calisan ya..

Kızlar ilk evliliğimde bu gibi şeylerin kralını yaşadım 2. evliliğimi yapıcam okuyunca bu tarz şeyleri korkuyorum valla ne kadar emin olursan ol erkek işte

işyerinden bana aşık olan bir adama bacaklarımı gösterdim, o görmek istedi bende eteğimin boyunu kısalttım biliyorum yaptığım çoookk yanlış ama bende frikik verdimm.. !

Kusura bakmayın ama böyle bir kadının eşinden şikayet etmeye hakkı yok.
Adam sizin yanınızda çok çok masum kalır.
Intikam için demeyin.
Intikam için kişiliğimin kalitesinden ödün veremem özsaygı her şeydir.

Konu sahibi otur güzel güzel konuş suçlayıcı değil. Belki vicdanı sızlar. Ne istiyorsun ne eksik falan filan de adabıyla hemen boşanmayı düşünme gerçi geçmişini bilmiyorum ama

Erkeklerin dekolteye, frikige zaafı var. Bu bi gerçek.
Yani kimi adamın yanında çıplak ol, belki yakası biraz açık bluzdan egilince yada ancak belli açıdan görünen göğüs catalindan daha cok etkileniyor..

Ben eşimle birlikte olmak istediğimde, bazen dediğim şekilde bi bluzle mesela dekolte veriyorum. Farkediyor ve sinyali aliyor. Erkekler için saklı olanı görmeye çalışma, heyecan yapıyor galiba.

Belki esin de biraz heyecan-oyun arıyor.. Ama diyorum ya afedersin çok zevksiz. Yanlis yerlerde, kişilerde ariyor. Sen aynı şekilde eşinin ilgisini çekmeye calisan ya..
maalesef bende gidip başka başka adamların ilgisini çekiyorum :KK43:

işyerinden bana aşık olan bir adama bacaklarımı gösterdim, o görmek istedi bende eteğimin boyunu kısalttım biliyorum yaptığım çoookk yanlış ama bende frikik verdimm.. !
Bacak mı toto göstermemişsin allahtan buna da şükür :) Hamdi abi elinden telefonu bırak ve dükkanın önünden sandalyeleri çek bak müşteri yıldan geçemiyor :))

geçmişimiz zaten kavgalarla dolu geleceğimiz de ihanetlerle dolu olacak bu gidişle..
Şikayetçi olduğun şeyleri yaparak bence de geleceğiniz dediğin şekilde ben de aldatıldım ama asla aldatmayı düşünmem kendime yakıştıramam kaldı ki sen aldatılmamışsın onun sanalda yaptığını gerçekte yapmışsın ne diyim

Şikayetçi olduğun şeyleri yaparak bence de geleceğiniz dediğin şekilde ben de aldatıldım ama asla aldatmayı düşünmem kendime yakıştıramam kaldı ki sen aldatılmamışsın onun sanalda yaptığını gerçekte yapmışsın ne diyim
haklısınız ancak çok hırslandım ve içimdeki kini ancak böyle söndürebiliyorum.. :KK43:

X