Eşim Youtube'dan erotik videolar izliyor- muş :(

off ne her günü yaa, o dediğiniz konuyu açalı 3 hafta oluyor, bakabilirsiniz..
rahatsız oluyorsanız da okumayın cevap yazmayın..
Dun de doktora sorulcak bir konuyu buraya sormustunuz. Neyse zaten cevap yazmaya merakli degilim konuyu okuduktan sonra seni hatirladim bos vaktin cok sacmala dur..

fark ettiğimi nasıl söylemeliyim? ben boşanmaya kadar götürebilirim çünkü bu işi :KK43:
bu boşanmayı düşündürecek kadar agır bir mevzu değil..
bence sizde tüm olanlar birikmiş en ufak birşeyde direk boşanmayı düşünüyorsunuz..
önce bi oturun muhasebe yapın kendinize.. ben bu adamla nasılım nerdeyim yürüyor mu yürümüyor mu gercekten düzeltilebilir mi birşeyler diyerek.. ne istediğiniiz sorun kendinize.
konuya gelecek olrsak direk sorun.. ben olsam direk sorardm hayırdır böyle böyle videolar izliyormssn neden acıklama bekliyorum diye. acıklamasına görede tepkimi koyardm

Bilmemek mutluluktur. Hesap veya telefon karıştırma olayına karşıyım ben.Olumsuz sonuç karşısında ya üzülüp kahroluyorum ya boşanıyoruz.Boşanmak zor maddi nanevi.
Herşeyi göze alamıyorsak karistirnayalim

Kimisi frikik seviyor demek ki :KK70:
Bu komik ama sizin aldatmak mı diye sormanız trilyon kat daha komik,
Frikik görmek için özel videoya gerek mi var bu devirde,yürü sokakta frikik,tvler bangır bangır bağırarak frikik haberi veriyor,
O zaman ben de aldatmış oluyorum kocamı frikik görüntüsüne bakarsam,vay yazık bana,

Evet bosanin hakim e dersiniz frikik izliyordu diye belkide tv ler de sosyal medya da fenomen olursunuz dusunsenize bir ilki basaracaksiniz....

Bütün erkeklerde var inan ki bu bende facebook video izleme geçmişine bakmıştım hep dansöz videolari neyse dedim en son goguslerini oksayan dudaklarini ısıran bir kadın videosu izlemiş ama kontrol amaçlı degildi bana facebooktan birsey gosteriodu sonra bi konsmatrisi takip ettigini gördüm aldm elinden yaninda baktm cok utandi yeminler etti izlemeyecegine bende sanada banada facebook yok dedim ikisinide kapattim
ben kısasa kısas yapıyorum işte :KK43:

Zuhal Topal, Pınar Altuğ, Zahide Yetiş ne ya?!!!
Kizasim gelmedi adama, üzüldüm resmen. Iııı...

X