Eşim ve bende hiç bir sorun yokken hamilelik olmuyor

2 buçuk senelik evliyiz eşim askere gidecek diye bebek düşünmemiştik 6 ay önce askerden geldi ve geldiğinden beri gebelik planlıyoruz olmuyor. Özel hastaneye gittik eşimin sperm kalitesi süper benim de kan sonucum ve yumurtalıklarımda hiç bi sorun yok ama gebelik elde edemedik. 26 Ocak çatlatma iğnesi oldum sonucunu bekliyoruz🙏🏼 Ama durum çok iyiyken gebelik neden oluşmuyor anlamadık. Doktor 2 ay içinde hamilelik için yardımcı olucam sana dedi bu ilk iğnemdi inşallah tutar. Benim durumumda olan var mı ? Varsa gebeliği ne kadar sürede nasıl sağladınız 😊🙏🏼 bu arada bal çörek otu tarçın karışımını yaptım geçen ay olmadı hep ceviz incir yeşillik yedim o zaman da olmadı göbeğim kaçmış yerine getirdik olmadı. (6. Denememiz 24 yaşındayız) Allah izniyle kucağımıza almak nasip olur 🤍
Sitres falan oluyordur . Sentetiklerden uzak durun. Sürekli pozitif olun.

Canım biliyorum bir an evvel istiyorsunuz olmasını. ama çok sabırsız ve boş davranıyorsunuz. hiçbir sıkıntınız yok yaşınız genç ve hemen ilaçlara abanmışsınız olmaz böyle. Bende uğraştım çok, hemen aceleci davrandım yıpranmaya başlayınca saldım artık. Hamile kaldığım ay inan bana 4 5 kez ilişki olmuştur. Çünkü sırf çocuk için yapınca insan soğuyor. Rahat olun, bakın keyfinize. Nasip ne zaman o olcak ve hiç beklemediğin an olcak inan bana.
Evet öyle oluyor.. ben uzman yardımı almak istedim sadece doktor süreci hızlandırmak için ilaç verdi zaten ilacı içemedim yan etkisi yaptığı içim bir tek iğne yaptırdım bakalım bekliyoruz nasip

bu iş doktor işi değil allahın neyi ne zaman yazdıgıyla ilgili canım ,
herşey normal nasıl olmaz demen bile allaha isyan oluyor , yapma ne olur ,
Ben elimden geleni yapmış olayım gerisini Allaha bırakayım diye düşünüyorum tabi ki Allahım vereceği zamanı bilir inşallah tüm isteyenlere nasip eder 🙏🏼 Sınanıyoruz belki de 🙂

Canım biliyorum bir an evvel istiyorsunuz olmasını. ama çok sabırsız ve boş davranıyorsunuz. hiçbir sıkıntınız yok yaşınız genç ve hemen ilaçlara abanmışsınız olmaz böyle. Bende uğraştım çok, hemen aceleci davrandım yıpranmaya başlayınca saldım artık. Hamile kaldığım ay inan bana 4 5 kez ilişki olmuştur. Çünkü sırf çocuk için yapınca insan soğuyor. Rahat olun, bakın keyfinize. Nasip ne zaman o olcak ve hiç beklemediğin an olcak inan bana.
Daha Dunn gibi silik testte varmi yokmu diye gormeye calistigimiz dimi?😍simdi kac haftalik oldu ?😍😍😍🤩🤩🤩ertesi gunku testte daha belirgin iken, ilk testi gorup yorumlayanlarla cekismeli guzel bi geceydi 😁

Yaa Allah bağışlasın yavrunuzu 😍 evet ben de kendimi çok yıpratmamaya çalışıyorum bi tek adetim gelince hayal kırıklığı ağlama oluyor ertesi gün nasip değilmiş diyerek önüme bakıyorum. İnşallah bize de en güzel doğru zamanda nasip eder Rabbim tüm isteyenlere teşekkür ederim çok güzel ilham oldunuz ❤️
Çok teşekkur ederim canim. Allah isteyen herkese nasib etsin. Hamileler de saglikla kucaklarina alsinlar yavrularini Amin ♥️

2 buçuk senelik evliyiz eşim askere gidecek diye bebek düşünmemiştik 6 ay önce askerden geldi ve geldiğinden beri gebelik planlıyoruz olmuyor. Özel hastaneye gittik eşimin sperm kalitesi süper benim de kan sonucum ve yumurtalıklarımda hiç bi sorun yok ama gebelik elde edemedik. 26 Ocak çatlatma iğnesi oldum sonucunu bekliyoruz🙏🏼 Ama durum çok iyiyken gebelik neden oluşmuyor anlamadık. Doktor 2 ay içinde hamilelik için yardımcı olucam sana dedi bu ilk iğnemdi inşallah tutar. Benim durumumda olan var mı ? Varsa gebeliği ne kadar sürede nasıl sağladınız 😊🙏🏼 bu arada bal çörek otu tarçın karışımını yaptım geçen ay olmadı hep ceviz incir yeşillik yedim o zaman da olmadı göbeğim kaçmış yerine getirdik olmadı. (6. Denememiz 24 yaşındayız) Allah izniyle kucağımıza almak nasip olur 🤍
Ben yeni evlendim en basta cocuk düşünmüyordum sonra yasimda var niye bekliyeyim dedim. Ilk ay adetim bitti adetten sonra 8. Ve 10. Gunde iliski kurduk. Ben 13. Gun hamile kaldim nasil anladin dersen sabah uyandigimda sag yumurtaligimda bi hareket sanci oldu. Ertesi 2 sabah gobek deligim inanilmaz sancıdı bu ilk kez olan bisey. Ve ben test tahlil olmadan hamile kaldığımı anladim. Sana tavsiyem iliskiden sonra 1 saat yatakdan kalkma ve poponun altina yastik koy vajinadaki meni dışarı akmasin. Abdest almak icin acele etme yavas yavas yıkan. sakince yatakdan kalk hep ağır hareket et. wc ye gitmen gerekebilir bunu iliskiden once yap. Tabi bunlar bende ise yaradı. Gerisi Allahtan

X