Eşim ve ben...

why_be

varken yok gibi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.331
73
meraba arkadaşlar
şuan çok üzgünüm.. bugün hastaneden hamile olduğumu öğrendikten sonra eşimin iş yerine gittik.. kapıda iş arkadaşları vardı konuşuyolardı kendi aralarında.. aralarında eşimin eski kız arkadaşı vardı kız beni görünce şoke olmuş gibiydi. yüz şekli değişti birrden..içeri girerken eşim arkadaşlarına slm verdi ben kıza uyuz olduğum için hiç bişey söylemeden girdim içeri...:kızgın:
ewe gelincede eşim bana kızdı niye slm vermedin diye. bende o kızı görünce vermek istemedim dedim çok bozuldu bağırdı çağırdı ve şimdi de gitti :KK43: senağlama
sevincimi bile yaşayamadım çok sinir etti beni ne kadar gereksiz bir konu yüzünden sevincimi kursağımda bıraktı...senağlama

meraba arkadaşlar
şuan çok üzgünüm.. bugün hastaneden hamile olduğumu öğrendikten sonra eşimin iş yerine gittik.. kapıda iş arkadaşları vardı konuşuyolardı kendi aralarında.. aralarında eşimin eski kız arkadaşı vardı kız beni görünce şoke olmuş gibiydi. yüz şekli değişti birrden..içeri girerken eşim arkadaşlarına slm verdi ben kıza uyuz olduğum için hiç bişey söylemeden girdim içeri...:kızgın:
ewe gelincede eşim bana kızdı niye slm vermedin diye. bende o kızı görünce vermek istemedim dedim çok bozuldu bağırdı çağırdı ve şimdi de gitti :KK43: senağlama
sevincimi bile yaşayamadım çok sinir etti beni ne kadar gereksiz bir konu yüzünden sevincimi kursağımda bıraktı...senağlama

hey allahım bu erkelrın takıntıları ne zman bıtecek aslında selam verseydınde kızz patlasaydı ıyıcene

bu erkekleri anlam ne kadra zor sudan sebelerden dolayı insannın kalbinin kırıyorlar

:mymeka:Ne demek ya eski kız arkadaşına selam vermedin diyemi üzdü seni
Hay Allah'ım bu erkekler ne kadar dengesiz varlıklar oluyorlar bazen:nazar:
Sıkma canını,elbet hatasını anlayacaktır canım benim..
Gözün aydın olsun canım,Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bebişinia.s.

Canım sen kadınca bir harekette bulunmuşsun. Herhaldde ben de olsam o anda ne yapacağımı bilemediğimden selam vermeden geçebilirdim. Ya da inadına selam verirdim. Eşin niye bu kadar tepki gösterdi? Selam vermedin diye bağırıp çağırdığını düşünmek istemiyorum. Hem de baba olacağını öğrendiği bu güzel günde... Hata etmiş ve saçmalamış..Hatasını anlayacağını umuyorum.

Son düzenleme:
Canım sen kadınca bir harekette bulunmuşsun. Herhaldde ben de olsam o anda ne yapacağımı bilemediğimden selam vermeden geçebilirdim. Ya da inadına selam verirdim. Eşin niye bu kadar tepki gösterdi? Selam vermedin diye bağırıp çağırdığını düşünmek istemiyorum. Hem de baba olacağını öğrendiği bu güzel günde... Muhtemelen sen de fazla tepki vermiş olabilirsin:KK43: Her halde ben de olsam çenemi tutamazdım... Bence eve pişman olmuş dönecek....

ewet o bana slm vermedim diye kızıp çok üztüme geldi bana laf gelir filan dedi ben görgüsüzüm anlamam kibarlıktan. bi kerede görgüsüz bi karısı varmış desinler dedim bıraktı gitti işte pişman olacağını sanmam sürekli hatalı olan benim çünkü onun gözünde senağlama

oy oy oy eşin iş yerinde halen eski kız arkadaşıylamı çalışıyor ..walla zor bir durum eşinin tepkisi bana açıkcası çok saçma geldi..adama bak ya karnında çocuğunu taşıyan karısına...iş arkadaşlarına üstüne üstelik eski kız arkadaşınında bulunduğu bir ortamda selam vermedi diye tepki verip
zeytin yağı gibi üste çıkma çabasıda ayrıca bir enteresan
bir durum.şekerim walla eşinle aranda olan bir durum ama şahsen benim
eşim bunu yapacak burnundan getiririm.bide en mutlu günümde tüm hayatımızı etkileyecek bir müjde aldığımız halde walla bende afalladım şimdi sana ne dersek yanlış olacak gibi
geldiğinde açma kapıyı.yada akrabalarını çağır eve hiç bişey yokmuş gibi oturun ..ne bilim yaw allah yardımcın olsun..

Bence selam ver,gerektiğinde konuş,mutlu olduğunu hissettir,böyle davranırsan yanlış anlayabilir.Bu arada hayırlı olsun canım,tebrik ederim.

:mymeka:Ne demek ya eski kız arkadaşına selam vermedin diyemi üzdü seni
Hay Allah'ım bu erkekler ne kadar dengesiz varlıklar oluyorlar bazen:nazar:
Sıkma canını,elbet hatasını anlayacaktır canım benim..
Gözün aydın olsun canım,Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bebişinia.s.

teşekkür ederim canım ben sevincimi bile yaşayamadım ki doğru dürüst. çok sinirlendim ya elimde olsa bi kaşık suda boğabilirim onu da o kızıda

geldiğinde açma kapıyı.yada akrabalarını çağır eve hiç bişey yokmuş gibi oturun ..ne bilim yaw allah yardımcın olsun..

Canım bence öyle kapıyı açmamakla burnundan getirmekle çözülecek bir durum değil. Bu işleri daha kötüye götürür diye düşünüyorum. Eşin nasıl bir insan bilemiyorum ama konuşarak anlaşmaya çalışılmalı... Saygınızı yitirmeden, izah ederek..
Bu erkekler niye böyle. Kendisini koysun bakalım senin yerine.Sonucu düşünmek bile istemiyorum. Ben inanıyprum ki anlayacak hatasını..
Daha önceden olmuş muydu bu konuyla ya da bu bayanla ilgili bir hadise?

Erkekler suçlu olduklarında üste çıkmak için çok daha fazla tepki gösteriyolar...
Sanırım eşinin tepkiside biraz fazla...
En azından bugün daha sakin olabilseydi keşke...
Bu arada tebrikler canım.

hay allahım ya baska derdı varmıymıs :mymeka:
üzülme canım ya düşüncesızlık etmiş takma ve fazla büyütme benceŞeniz
tebrık ederim bebek içinde allah kucagına da almayı nasip etsın ınsallahkaydirigubbakcemile5

Canım bence öyle kapıyı açmamakla burnundan getirmekle çözülecek bir durum değil. Bu işleri daha kötüye götürür diye düşünüyorum. Eşin nasıl bir insan bilemiyorum ama konuşarak anlaşmaya çalışılmalı... Saygınızı yitirmeden, izah ederek..
Bu erkekler niye böyle. Kendisini koysun bakalım senin yerine.Sonucu düşünmek bile istemiyorum. Ben inanıyprum ki anlayacak hatasını..
Daha önceden olmuş muydu bu konuyla ya da bu bayanla ilgili bir hadise?

ewet olmaz mı ewleneli 5 ay oldu üstelik kızda evli biz evlendikten 1 hafta sonra oda evlendi ama ilk evlendiğimiz zamanlarda o kızın eşime yaklaşmaya çalıştığını biliyorum. arkadaşları bizdeydi eşimin.. ben mutfağa gitmiştim konuşuyolardı kendi aralarında sesleri geliyodu eşim de şikayetçiydi kız iyice yapıştı bilemiyorum ne yapcam demişti. ama ben hiç bozuntuya vermedim duymamış gibi yaptım olay çıkartmadım bugün selam vermedim diye kıyameti kopardı inanamıyorum..

Son düzenleme:
ama sende arkadaşlarına slm verseydin canım yaaaaaaa,arkadaşlarının ne günahı var yani kıza vermessen verme demi ama...............................

çok saçma bir sebep yüzünden kızmış sana
ya birde eski kız arkadaşının orada ne işi varmış ki...
eski kız arkadaşı eşine yanaşmaya çalışıyormuş..öyle yazmışsın...
şaşırdım yaaa...adam artık evlenmiş..ne olursa olsun yapılacak şey mi bu..insanda gurur olur biraz

Bazen öyle kadınlar görüyor duyuyoruz ki kadınlığımdan utanıyorum! Ne kadar gurursuzmuş. Adam seni istese seni alırdı. Demek istememiş..

en mutlu gününde bu tatsızlık cidden kötü olmuş...
hani selam versen ne olur,vermesen ne olur diye yazıyorum ama eşin açısından ayıp olurmuş,dimi...pardon
eşine şunu sor tatlım
benim eski erkek arkadaşım olsa,sen selam verirmiydin ....
yada selam vermediğin için senin kalbini kırıp,kapıyı çarpıp evden gittiğimde durumun ne olur...
belki empati kurması işe yarar
bu arada hayırlısı olsun tatlım...:CüvCüv:
tebrikler...a.s.

sen haklısın canım ya..
başka bi kadın üstüne surat bile yapardı o kızı görünce..
selam vermek zorundamısın ne kadar sacma..:mymeka:
başkaları için eşlerini kıran erkeklerden nefret ediyorum..:kızgın:Çok üzgünüm çoook
üzülme lütfenn:1hug:

çok saçma bir sebep yüzünden kızmış sana
ya birde eski kız arkadaşının orada ne işi varmış ki...
eski kız arkadaşı eşine yanaşmaya çalışıyormuş..öyle yazmışsın...
şaşırdım yaaa...adam artık evlenmiş..ne olursa olsun yapılacak şey mi bu..insanda gurur olur biraz

ewt ama işte.. kızda var sorun aynısını şimdi başka bi arkadaşa yapıyo..bu kız yüzünden bi sorun çıkarmadım bugüne kadar ama artık dayanamıyorum

gerekli canım ben kapıyı açma derken hakikaten bende afalladım aklıma ilk geleni söledim:))çünkü içinde bulunduğu durum çok karmaşık yani aşşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık gibi..tabi ki kapıyı açmak zorunda..latife yaptım...oke bu arada canımın içi çok tebrik ederim..kendine dikkat et hamişsin üzülüp sıkılıp moralini bozma ..kendine ii bak

Son düzenleme:
X