Eşim Psikolojimi bozuyor...

N

NiDaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi NiDaa
mrb arkadaslar
burda cogu ınsanın derdıne ortak olup akıl vermek bana cok kolay gelıyor..ama gel gelelımkı kendı derdıme bır turlu carede bulamıyorum cözümde üretemiyorum..
esım bır haftadan berı gobegımı ellemeye calsıyor..göbegim tuylu onun ıcın maksat elleyıp dalga gecmek..cunku benım kusurlarımla dalga gecmek onu mukkemmel derecede mutlu edıyor..dun aksamda ellledı ve dalga gectı..bır bayanda bu kadar tuy olaurmu bıyıkların var bacaklarında tuylu oda yetmezmıs gıbı gobegındede var...dıyodu bana bende herkezde oldugunu normal oldugunu soylemıstım..bana dedı bız hıcmı bayan gormedık..sende hormon bozuklugu var dedı..oda yetmezmıs gıbı bana sen kucukken bır hastalıkmı gecırdın dedı bende yok dedım..yok yok gecırmıssın dedı..cok anormal hareketlerın var dedı..sen cıddımısın bu sorduda dedım..yemın ettı sen veya aılen benden sakladıgınız bıseymı var dedı..cok zoruma gıttı..hıc konusmadım onunla yatana kadar..geldı sarıldı hıc otaraflı olmadım.hadı ben yatrıyorum sende gel yat dedı..sen uyu dedım..ben oturcam saatlerce dusundum..bu adam benı nıye boyle asagılıyor dıye..ama 5 senedır gozu nerdeydı..sımdımı tanıyor bu adam benı ya..cok kotu oldum suan bıle gozlerım doldu..

• Konu Sahibi NiDaa
boşver canım üzme canını sende onunla dalga geç bak nasıl oluyormuş o zaman anlar hatasını hiç çekinme bence o senin kalbini kırarken iyi mi

• Konu Sahibi NiDaa
Arkadaşım çevremdeki kızlar göbeğindeki tüyleri aldırıyorlarmış,hormon bozukluğu olup olmadığı hakkında bir bilgim yok ama sen de aldırabilirsin..gamyoncuiremsu
Ancak her kusurunla dalga geçmesi,anormal davranışların var demesi hoş değil.. Açıkça konuşsan,neymiş derdi,bu kadar seninle uğraşıyor bu adam??

• Konu Sahibi NiDaa

eşinizle ciddi ciddi konuşun,
kalbinizin kırıldığını,cümlelerini yanlış seçtiğini anlatın,
sonuçta tüylenme çözümü olmayan bişey değil,
epilasyona gidilir biterr,
ama hastalıklımısın denmesi çok yanlış....

• Konu Sahibi NiDaa
canım tüyler alnır,önemli değil.Ama bu şekilde mi söylenir?Böyle davranmasının seni üzdüğünü söyle mutlaka.Hiç hoş değil.İnsanlar niye iyi olmakta bu kadar direniyor ki?

• Konu Sahibi NiDaa
tüy herkeste var canım
ben tuylü bi şekilde asla eşimin yanında durmam ne bacağımda ne göbeğimde
bazı erkeklerin hosuna gitmeyebilir bu durum
tabikii dalga gecmesi üzücü ama yinede aldırmayın
dalga gecmesine fırsat vermeyin

• Konu Sahibi NiDaa
eşinizin mesleği sizden daha aşağı da yada şöyle anlatayım. siz eşinizden daha iyi bir mevkide iseniz erkekler(%70 i) malesef aşağılık duygusuna kapılıp sizi eleştirerek egosunu tatmin etmeye çalışıyorlar. sizi eleştirirken kırdığını sizi üzdüğünü farkedemeyecek kadar gözleri egoyla dolduğu için çok rahat konuşabiliyorlar. benim eski nişanlım da kıskançlık krizleri+ beni aşağılama vardı(şakayla karışık) inanırmısınız bana birgün öğrencilerimile oturuken yöresel bir kelime kullandığım için ** seni koca kayseriliiiii,, allahın kayserilisi işte** deyip kahkahalarla güldüğünü unutamam. öyle aşağılanmıştımki. ve ondan sonra dikkat ettim.. bu adam ebi şakayla karışık öyle aşagılyormuşki anlatamam.. nedeni ise
yaşlarımız aynı.. ben master yaprken o hala son sınıf öğrencisiydi. beim maddi durumum ona göre çok daha iyiydi. ama gelin görünkü insan aşıkken bunları gözü görmüyor. allahım biranda öyle bir pencere açıyorki o gözlere.. görmek istemediğiniz , üzerinden pas geçtiğiniz şeyleri görmeye başlıyorsunuz.. ve karşınızdaki insandan tiksinitiyle ayrılıyorsunuz..
siz evlisniz . bu sebepten ayrılmak tabiki olmayacakktır.. ama size önerim şu.. onun yanında tüylü olmayın. yani tüylerinizin bir çaresini bulun.ne bileyim bayansınız sizde bilirsiniz. agda. epilasyon vs vs. hareketlerinizi değiştirin yani size hastalıkmı geçirdiğin dediği bir hareketiniz vardır kesin.size göre çok normal ama ona göre anormaldir belki. o hareketi tekrarlamayın..
bakalım yeni aşağılamalar bulacakmı size . dikkat edin. ama ona bu konuyu açmayın sakın. eğer yeni şakayla karışık aşağılamalarda bulunursa allah yardımcınız olsun derim. kocanız o zaman ego problemi içeriisinde demektir.

• Konu Sahibi NiDaa
5 seneden beri senin kusur gördüğü şeylerinle ilgilenmeyip ki kusur değil madem okadar biliyorr lazer yaptırıp kutulursun ki seven insan çare aarar kusur bulmaz...5 senedir aklı nerdeymi...gördüğü kadınları şuanmı görmeye başlamışta böyle şeyler slemeye başlamış..
,
kusra bakma ben erkeklere güvenmediğimden dolayı ve eşini yeren dalga eçen evde huzursuzluk çıkaran erkeklerin mutlaka dışarda bazı haltlar yediğini düşünen biriyim...otur konuş derdi neymiş...varsa böyle bir durum o kendine baksın önce.

sen sıkma canını bırakma kendini...kılların artık kesin çözümü var..bende kıl hiç sevmiyorum lazer yaptırdım..bacaklarıma koltuk altına...hiç kalmadı tek tük kaldı..oda hamile kaldım ve gidemedim..3 seansa..emzirmem bitince şimdi bikini bölgesine ve göbeğe gideceğim..hamilelikte tüyler çoğaldı..onlar kaldı onlarıda halledeceğim..sende araştırr..yöntemleri deneye bilirsin..sevgiler..

• Konu Sahibi NiDaa
canım sende ona deki madem beni tüylü ve anormal buluyorsun bu zamana kadar aklın nerdeydi de ve ben böyleyim işine geliyosa de bak o zaman nasıl kuyruğuna basılmış kedi gibi kıvranır....

eşinizin görmeden aldırmanız iyi olacaktır tabikide ama bence sorun kıl tüy değil bu seferde başka şeylere sorun bulacağından eminim eşinizde garip takıntılar oluşuyor, sebebini bulmalısınız..

canım sende ona deki madem beni tüylü ve anormal buluyorsun bu zamana kadar aklın nerdeydi de ve ben böyleyim işine geliyosa de bak o zaman nasıl kuyruğuna basılmış kedi gibi kıvranır....

ellerine koz vermektense kusurlarımızı en iyi şekilde kapatmayı denemek en iyi yol olur bence aldırmıyorum çaresi yok ben böyleyim kıllıyım yırtık pijamalıyım beni böyle kabul et, buna da katılmıyorum. :1closedeyes:

sorun kıl tuy degıl sonucta alıyorsun..2 hafta sonra az az cıkmaya baslıyor..
ben calsıtıgım yerde mudur olarak calsıyorum..ama o senden mudur mu olur..hıc bırsey bılmıyorsun.bunca yıl bosuna okumussun..garıp garıp davranıslar..bır ara kıloma taktı suan rejımdeyım kafam rahat sımdı tuylere..bır ara işime ben anlamıyorum sureklı bır mazeret bulup benle dalga gecebılıyor..artık ne yapacagımı sasırdım..daha yenı evlıyım olmaz boyle seyyyyyy..

güzelim seninki aşağılık duygusuna fena kapılmış. allah yardımcın olsun. diğer yazımdada yazdığım gibi. bu adama ne desen boş. inkar eder yada kavga edersiniz. sen de ona ince ince dokundurmalar yap. bakalım ne diyecek?

canım ya bu erkekler ne kadar kaba
maden senin bu udrumundan rahatsız oluyor güzelce dile getirse ya
amacı seni rencide edip kendine bakım yapmanı saglamak bence
ama bunu bu dille sölememli güzelcede söyleyebilir
bence al karşına konuş ve sana saygılı olması gerektigini hatırlat
insanların kusurlarıyla dalga geçerse bir gün o da dalga edilecek duruma düşer

sende ona dokundurma yaparsın . ve sana kırlıp bozulduğunda ona şunu söyle: **neler hissettin sana bunları söylediğimde.. işte senin hissettiklerinin aynısını hissediyorum bende** diyebilirsin.

bnecede bı aldırmayı deneyın bakalım ne bulcak devam ederse sızde onun kusurlarıyla dalga geçin ağzınız armmut mu toluoo ciicimm:::) mesala sizde ayy yaslandıkca bı tuhaflasıorsın aman de hihihihiihh yada sacların m dökülüo senin de,yada yatakta biraz yavaslamaya basladın artık spor yapsan iyi oluck hayatım hihiihihhiihih kızlar olmass mı yaa
yada en iiisi sen benim dediklerimi gül ve gec moralın yerine gelsin yeahh yada yap:)

Bence kocaniz sizin kendinize olan güveninizi sarsarak kendi asagililik duygusunu bastirmaya calisiyor.. :1closedeyes:
Bu durumda sakin moralinizi bozarak pek sevgili kocanizi sevindirmeyin..
Bakiminizi elbette yapin ve onun sizinle dalga gectigi konularda asla kendinize olan güveninizden taviz vermeyin.. Zamanla bu huyundan vazgececegini umuyorum..

öncelikle size söylemek istedim ne olursa olsun eşinize karşı bakımlı olsaydınız keşke , kıllı karsısına çıkmamalıydınız kimileri iğrenebilir kimileri görmez bile..ama eşiniz :mymeka: çok kaba

bunların eline koz vermiyeceksin madem çalışıyorsunuz maddi imkanınız vardır gidin komple ağda veya epilasyon yaptırın sizinde kendinize güveniniz daha fazla olur .o bence sizi aşağılık kompleksine sokmaya çalışıyor ki siz onu daha üstün göresiniz

Senin kocan aşağılık kompleksine girmiş, gerisi bahane, bak önce kilonla dalga geçmiş kilo vermeye başlayınca tüylerinle dalga geçiyor, tüylerin bitince bakalım nerelere sıra gelecek. Çok aşağılayıcı bir durum, kusura bakma ama eşine çok sinir oldum, seni resmen kıskanıyor, eşini en iyi sen tanırsın oturup konuşmadan anlamıyorsa, sende onunla dalga geç, damarına bir bas bakalım nasıl oluyormuş acı çekmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…