Eşim hep kızıyor şeytansın diyor ney yapıcam

Kavgadan sonra elini öptüğünüz kayınvalideniz sanırım, büyüğünüz olduğu için. Eşiniz değil yani değil mi?
Konu içinse özür dilerim ama bi tarafları çok kalkmış. Böyle yaptıkça ilginin dozunu arttırmışsınız. O da arsız olmuş daha fazlasını istemiş.
Siz düzelmenin yolunu soruyorsunuz ama "boşandıktan sonra seni rezil edicem" diyor. Yani sizi çoktan gözden çıkarmış.

Bir kere siz boşanmazsınız.
Ondan boşan yazmıyorum.
Karşıdan karşıya geçerken bile kontrol altında olmak isteyen kişi katiyen boşanmaz.
Ben ailenize çok kızdım.
18 yaşında sizin evlenmenize nasıl izin vermişler!
Daha ergensiniz.
Sanki atlı kovalıyor gibi ne bu acele?
Bir de üstüne hemen çocuk..
Eşiniz kaç yaşında?
Bence o da ergen..

Iki ergen bir evde bir de çocuk geliyor..

Si,zin kocaniz aga mi el opuyorsunz

Pardon es misiniz calisan mi anlayamadim?

Reactions: 000
Eski günlere dönmek için bide çabamı sarfedeceksin sanıyormusun artık eskisi gibi olacak hakaret işiten özür dileyen sen affeden susan sen bence sen kendine çeki düzen ver aklını başına al olmaz artık ipler kopmuş saygının olmadığı yerde sevgi arama dahada çabalama tutmaya çalıştıkça elinden kayar gider varsa burada söyleyemediğin seninde hataların onları düzelt bu adam durur dururken bu hale gelmemiştir...

Hatan yokken ozur dilemissin.
Her kvgada elini opmussun.
Adami totosunu kaf dagina cikarmissin.
Senin uzerinde herseyi yapma soyleme hakkini vermissin.
Iste bunlar yuzunden ne yapsan yaranamazsin.
Kynvalde ile tartismalardan hic bahsetmemissn. Orada ne olduysa sanki sonrasinda degismis biccok sey .
Hic yuz verme o itaaat etmeyi saygi saniyor. Bunun boyle olmadigini gormeli .
Senin adinada uzuldum. Ama duzeltileblr durumlar yeter ki caba goster ve sabret.
Bebisine saglk diliyorum.

Size karşı saygısız olan onlar nasıl sizinle böyle konuşabilir taviz vermeyin konuşun eşinizle madem memnun degil sizden ayrılın hamile halinizle böyleyse bebekten sonra hersey daha kötü olabilir.

Her şeyde özürdilersen işin yaş sımartma

Resmen annesinin agiziyla konusuyor.
esini annesi doldurmus üzerine saliyor..
hos esinde hemfikir demek ki dolabiliyor.

Şu an kocama sarılıp seni seviyorum diyesim var. Ama şımarır... neyse bacım sen bi evi alt ust et büyü muska olmasın. Ciddiyim bi insan ancak büyüyle muskayla bu kadar pislikleşebilir... annesi mi dolduruyor ya da... sebepsiz olamaz.

Önce senin kendine değer vermen gerekiyor. Sen kendine değer vermezsen başkaları hiç değer vermez.

Bi nokta bi virgul koyaydiniz yav su konuya.

Benim esim bana bunlari soylese yaninda 2 saniye durmam. El opmek onden yurumek nedir.

Sen kac yasindasin cocugum?
Karsimizda cocuk gelin mi var?
Su konuyu 15 yasindan buyuk biri yazmis olamaz !!!
Kac yadindasin? Ailen nerede? Kim izin verdi senin evlenmene?

her istedigini ypyorum ondan izinsiz adim dahi atmiyorum yinede yaranamiyorum

Neden yaranmaya çalışıyorsunuz? Neden izinsiz adım atmıyorsunuz?
Bazı konuları okurken gerçekten çıldırıyorum, bir gram üzülesim gelmiyor.
Yahu bir kendinize gelin. Adam eşiniz mi sahibiniz mi bir karar verin. Siz kendi aklınızı yok sayarsanız adam neden hesaba alsın sizi, neden saygı göstersin?
Barışırken elini öptüğünüz kayınvalide mi eş mi anlamadım ama umarım eş değildir

Kendini Kanuni Sultan Sülüman sanıyor herhalde abi
Eteğini de öptürüyordur haşmetlu

Bazen ofiste "bu yüce imparatorluğu ben yönetiyorum" diye espri yapıyorum sevgilime.
Geçen gece rüyamda "bu yüce imparatorluğu sen yönetiyorsun aşkım" diyordum minnoş minnoş. Kabus gibiydi.
Kavga etsek, şakasına öpeyim diye elini uzatsa bir anlık refleksle kırıveririm herhalde.

adam adam değil orası ayrı da...
sen niye sürekli el öpüp özür diliyorsun?
çocuk gibi seni himaye etmesini bekliyorsun..,
yok elimi tutup yoldan geçirsin, falan filan.
çok ezik göstermişsin kendini o da ezdikçe ezmiş..
bir de hamilelik... ne diyeyim çok fena..
Allah yardım etsin..

Ya iyi de hep esinizin söylediklerini yazmissiniz? Siz bu olaylarda hic birsey soylemediniz yada ne bileyim hic mi agir konusmadiniz.Yoksa durduk yere bu kadar soylemesi tuhaf yada doldurysa geliyor
Özür dileyip el öpmüş işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…