Eşim hep kızıyor şeytansın diyor ney yapıcam

Bence değil

Eşim ne kadar karşıya geçebilirse ben de geçebilirim

Bana ilgi göstermiyor eskiden romantikti elimi bırakmazdı vs yazmamış

Karşıya geçerken elimi tutması gereken ortam oldu ama tutmadı yazmış

Hayatımda karşıya geçerken eşimin elinden tutması gereken ortam hiç olmadı

Eşimle el ele olduğumuz Zaman'lar olabilir ama bu karşıya geçmek için değildir

Anlatmaya çalıştığım bana sahip çıkmalı, beni koruyup kollamalı, beni ezdirmemeli hissiyatının yerinde olmadığı

Sonuçta eş iz o ne yapabilirse ben de yaparım o Zaman da kendini üstün görmez aksi halde kendini üstün sanmaya devam eder
Başta yapardi demiş sonraki açıklamalarının birinde

Bazenlerı evınızı mı toplayamadınız. Bıdobıdıbıdıd. Ne bu koca cocuk merakı ya. Az okuyun da derdınızı dogru şfade edebilmeyı ogrenın.yarının türkiyesı bızım yetiştireceğimiz cocuklara emanet. Kımin umrundaysa işte. Kv , kocam ,cocugum dunyanız bundan ibaret.pes.

Elini öptüm barıştım
Bir adım arkasından yürürüm
Kocasına saygısı yok
Saygısız demesin diye sustum
O bana şeytan diyor ama ben tatlı dilli güler yüzlü olmaya çalışıyorum...

Eveeeet olayın özeti ve temeli bu. Kadını erkeğin arkasından yürüten, elini öptüren zihniyet tabii erkeklerin böyle fütursuzca kendilerini üstün zannedip, kadınlara eziyet etmeye kalkışmasına sebep oluyor.

Güzelim sen önce bi düşün taşın, bu el öpme bilmemne nerden öğrendin sen bunları? Olayın temeline in, aydınlan. Emin ol sorunların çözülecek.

Ayrıca muhtemelen yaşın baya küçük. Seni bu yaşta evlendiren ailene benden okkalı bi selam.

Birbirimizi severek evlendik sevgiliyken o kadar güzeldi ki birbirimize bakmaya kıyamazdık yeni evliykende öyleydik dışarda elimi tutardı benimle fotiğraf çekilirdi aşkimli canımlı konuşurdu evlendikten 3-4ay sonra kavgalarimiz başladi kaynanam yüzunden bunları aştık kısa sürdü kavgalarımiz hep elini öptüm barıştik her kavgamizda hep özur diledim elini öptum baristik yaşim küçuk hep okul hayatindan dolayida ve hamileliğin verdigi yorgunluktanda bazenleri evimi toparlayamadihim günler oluyodu bundan dolayi hep kavga etti özur diledim baristik artik yeni evimizdeyiz evimiz temiz bn tatlı dilli güler yüzlü olmaya çalışiyorum yinede devam ediyo kavgalari hiç yoktan sebepten kavga çikartiyo kendimi savuncak söz söyledimmi saygısız diyor herseyime karışiyor eve alınacak eşya dekorasyon giydigim yedigim herşey dün akşamdan beri bna küs nedeni ise yeni taşindik salon takiminin masa sandalyesini salona koyabilmek için büyuk koltuklar karşi karşiya değil yan yana olmak zorundaydı yemek masasini illa mutfaga koyalim dedi ben olmaz dedim takım bozuluyor ve kutlama vs.. birsey oldugunda masa mutfakta olmaz illa tutturdu masa mutfakta olucak benim söz hakkim yok mu diye bana saygısiz kocasina saygisi yok dedi butun gece söylendi ayrı uyudu bn o söylensede ses çikartmadim sabah birsey olmamis gibi kahvaltiya kaldirdim git şurdan şeytan saygisiz pislik diye tum gün saydırdı yinede ses etmedim cvp verirsem saygisiz demeye devam etcek diye karşidan karşiya gecerken trafik sıkişikti elimi tutmasi gerekti tutmadi ve zaten evlendikten sonra elimi tutmuyo yolda yururkrn önden yüruyo arkasibdan bn yüruyorum yeni evliyken başbaşs surekli degisik yerler keşfedip gezip fotograf cekilirdik şimdiyse gezersek yanımızda bissuru akrabasıni tanıdigini topluyo resmen kafile olarak geziyoruz utandiginada fotograf cekilemiyo elimi tutmuyo onlarin yaninda ne yaparsam ne edersem azarliyor saygisiz şeytan fikirli nasil evlendim bn senle diyo insan içinde bile azarliyor bni bnde zorla tutan yok boşa o zaman diyorum boşancagimiz zaman herkese ne halt oldugunu söylicem saygisiz pislik gösterişçi oldugunu beni evlenmeden önce masum görunup kandirdigini aslinda şeytan oldugunu söylicem diyor nerden evlendim bn seninle kandirdin bni diyor hep böyle ney yapacağim bn hamileyim üzuluyorum hamileyim diye hic hassasiyet göstermiyor eski gunlerimize dönmek icin ne yapabilirim her istedigini ypyorum ondan izinsiz adim dahi atmiyorum yinede yaranamiyorum
allahım ne kadar sakinsiniz şuan şaşırıyorum size ne demek o senınle nasıl evlendim senin nasıl şeytan olduğunu herkese anlatıcam fln allah size sabır versin bence gidin annenizin evine akıllansın biraz

Kizlar bana kizmayin ama konuya kahkaha atan bi tek ben miyim ne kadar komik sozler bunlar seytan nedir benim kocam bana boyle seyler soylese ki söylüyor benzerlerini ama ben kahkaha atiyorum ay bilemedim ki😁😁😁 ben mi arsizim konu sahibi mi hassas
Konu sahibi canim bence sen hamilesin diye hassaslasmissin takildigin seyler cok sacma
Kalabalik gezmek istemiyorsan evde oturursun
Karsidan karsiya gecerken kendin gecebilirsin ne alaka elini tutmasi mi gerek?
Salon masasinda o da fikrini beyan etmiş olabilir ama netice de senin istedigin olmus uzatma
Bir de senden ayri yatan adami kahvaltiya ne diye kaldiriyorsun zıkkım yese daha iyi degil mi?

Daha ne kadar hayret edebilirim acaba. Siz iyi misiniz el öpmek, arkasından yürümek, karşıdan karşıya geçerken el tutmasını beklemek, her dediğini yapmak izinsiz hiçbir yere gitmemek bunlar nedir? Neresinden tutsak elimizde kalıyor. Siz her dediğini yaparak evliliğiniz düzelir diye bekliyorsanız daha çok beklersiniz. Önce sizin kendinize saygınız olsun sonra eşiniz size saygı duymayı öğrenir. Bu kadar sinmeyin kendinizi de ezdirmeyin. Yaşınız kaç olursa olsun siz karı kocasınız onun çocuğu veya her daim bakıma yardıma muhtaç küçük kardeşi değil. Öncelikle kendinizi değiştirmeye çalışın ve neden çocuk gerçekten anlamıyorum. Şu kadınlar klübünde her kötü evlilik konusunda ki genelde daha 1 yılı bile dolmamış evliliklerde konu sahibi hep hamile. Bahane de hep nasıl oldu anlamadım, Allah verdi veya anne olmak istedim. İnsanlar yıllarca uğraşıp çocuk sahibi olamazken nasıl istemeden pat diye hamile kalıyor buradaki kadınlar anlamış değilim

elini neden öpüyorsunuz? elinizi tutup karşıya geçmek nedir? Hamilesiniz sadece aciz değil...

psikolojik sorunu olabilir bence bi doktora gosterin kocanizi.

Adam seni sevmiyor,
Bence daha fazla ezdirme kendini ailenin evine git, sen boşanmak istemesen de sevmeyen adamla ne yapacaksın?
30 yaşına geldiğinde bu yaptıklarını hatırladıkça ah aptal kafam diyeceksin.

El öptürme , şeytanlık, küsmeler filan sinirim bozuldu.

Ben koltukları koyduğunuz düzeni merak ettim. 3 lüyü ve 2liyi yanyana koymadınız di mi?
Odaya sığmıyorsa masa mutfağa da konulabilir. Bütün eşyalar tıkış tıkış aynı yerde olmasındansa masayı çıkarabilirdiniz.
Önemli olan konfor ve rahatlıktır.
Evet adam öküz, hem de su katılmamış.
hiç bir şey söylediklerini haklı çıkarmaz evet,
Arkadaşlar evin düzenine karışan erkek şöyle böyle demişler
ama O ev ikisinin ortak alanı,
pekala eşyaların yerine birlikte karar verilmeli.

Şeytan ne bee. Böyle mi sindiriyor seni, bir de masa tartışması yüzünden ayrı yatmak nedir.. Anlamadığım çok şey var ama hamilesin ne diyim. Hayırlısı olsun hakkınızda

Adamin kahrını çekip elini eteğini opeceginize, güler yüzlü olmaya calisacaginiza dönün anne babanızın elini öpün, güler yüzlü davranın hiç değilse hakaret etmez aksine hayır dualarını alırsınız. Bebeğiniz de sağlıklı bı ortamda büyür. Bu ne böyle babası devamlı annesine hakaret edecek anne susacak böyle evde cocuk mu yetişir. Şuanda size böyle kötü hissettiriyo doğumda lohusalıkta ne yapacaksınız. Kaynana ayrı koca ayrı dert. Allah yardımcınız olsun

X