Eşim cinsellikten çok uzak

Yani bu dediğiniz size mantıklı geldi mi şu an çok da meraklı değilim. Olması gerektiği kadar olmalıdır diye düşünüyorum sadece. Sizi bilemem tabi
Geldi geldı mantıklı geldi
Cunku Adamcagızın haline gore Sız çok cok ısrarcı geldiniz
Ondan bence geri cekılıyo adam, seks cazibesi düşüyor gozde, ısrar edenin

Merhaba, seks bir süre sonra sıkıcı olmaya başlayabiliyor farklı şeyler denemeyi düşündünüz mü örneğin sizi ve onu heyecanlandıran şeyler? bazen küçücük şeyler, seksi iç çamaşırları ve jartiyer giymek olabilir, tekrar bazı şeyleri canlandırabilir.

Erken boşalmaya faydası olur mu bilmiyorum ama safran libidoyu yükselten en iyi bitkiymis. Bir de antidepresan etkisi varmış. Ben antidepresan etkisi için kullanıyorum. Irandan saf safran getirttim bi arkadaşıma. Üç dört gündür kullanıyorum ama etkisi uzun vadede olur. En azından bir ay kullanmak lazım hergun düzenli olarak.

Kız 2/3 günde bir çok bence ben yorulurum. Hafta da bir nadir 2 olur bizde. Eşimde aynu bende aynıyım. Bizim uyum tutuyor. Ama sen sürekli yanaşıyorsan zaten sıklığı az adama yanaşacak vakit kalmıyor demektir.
Yani mesela biz tatile gittiğimizde her gün sabah akşam oluyordu ama orası tatil. İş yok güç yok. Normal hayattayken işe git gel ev düzeni vs hayat zaten yorucu insnaın kolunu kaldıracak hali kalmıyor bazen totosunu dönüp fosur fosur uyuyası geliyor
Bence sen yanaşma o zaman bakalım ne kadar sürede bir gelecek yanına alan tanı biraz. Her şey gönlünce olsun

O kişiden kişiye değişir size normal gelen başkasına az veya çok olabilir ama en sağlıklı cinsellik benim düşüncem % gün arayla

Bende zaten bence dedim farkındaydınız ve eşine de fazla gelebileceğini belirttim
Anladım sizin yorumunuza tepki göstermedim iyi veya kötü demedim sizin yoruma ek olarak genelleme yaptım sizi kasdetmedim sadece kişiden kişiye değişir kimisi haftada w kimisi 1 yapar
Kimisi memnun kalır kimisine az gelir
Buna ek olarak benim fikrimi de ekledim 1 gün arayla ideal dedim yoksa sizin görüşünüze saygım var yanlış anlaşılmasın

Merhaba sorun bizde de var maalesef. 11 yıllık evliyiz. Eşim aslında iyi biri ama isteksizliği hat safhada. Evliliğin ilk zamanları bile 15 günde bir falan oluyordu. Ben sorun çıkarınca da sen evliliği ne zannediyorsun ki demişti hatta çok üzülmüştüm Sorunu kendimde zannedip. Daha önce biriyle ilişkim olmadığı için de açıkçası tam normali nedir bilmiyordum. Ama duyduklarımdan okuduklarımdan normal olmadığından emindim. Eşim yeterince benimle birlikte olmuyor deyip boşanma fikrinden de aileme ne diyeceğim düşüncesiyle vazgeçtim. Nadir zamanların birinde hamile kaldım. Hatta çok şaşırdım o kadar az oluyordu ki. Süreler uzamaya devam etti ayda bir bazen iki ayda bir gibi. Ama benim normalim bu dediği için sadece üzülüyordum. Ben ikinci çocuğu isteyince e haliyle sadece istemeyle olmayınca zorla Dr a göndermiştim testosteron 190 gibi bişey çıktı. Alt değer 250 falan ki onun yaşına göre 600 lerde olması lazımmış. Dr çocuk isteyen birine direk hormon verilmeyeceğini söyleyip göndermiş. Neyse bi doktor önerisiyle ısırgan çayı ve bi bitkisel takviye kullandı kısa bir süre biraz değeri yükseldi 250 gibi oldu ve ben yeniden hamile kaldım. Şuan ikinci cocugumuz beş yaşında ve bizim durumumuz hala aynı hiç istek yok. Sarılır öper vs ama arkası yok. Ben yanaşsam da ilgilenmez kaç kez denedim reddedilince benim de kadınlık gururum kırılıyor. Artık çok üzülüyorum geçtiğimiz hafta yine zorla dra gitti yine değer 190. Dr çocuk istemediğimiz için sustanon diye bir iğne önermiş bir de vitamin.çok düşük tedaviyi hakediyorsun demiş. Vitamini aldı ama iğnenin yan etkilerinden korktuğu için onu yaptırmadı. Kalp krizi vs yazıyor. Son zamanlarda krizler vs arttığı için yalan değil ben de korkuyorum. Eşimi seviyorum aslında ama normal de bir ilişkimiz olsun istiyorum. Uzun oldu ama sizce napmalıyım bana akıl verin? Bu şekilde olup durumunu düzeltebilen var mı?

A akrepkadini35 benim için yazdıysanız dediğim gibi eşimde hormonal bir düşüklük çıktı. Yani o şekilde dediğiniz değişikli Ve yenilikler normal erkekler için ilgi çekici olabilir ancak bizlerin durumundakiler için maalesef bi işe yaramıyor. Çünkü yok yani isteyecek hormon yok.

Doktor tedavi falan önermedi mi yok mu bir tedavisi

Bazı şeylerin çözümü yok.
Birinde istek vardır veya yoktur.
Boşanmak istemiyorsan bununla yaşayacaksın.
Çünkü düzelmiş gibi olacak ama tekrar eskiye dönecek.

Doktor tedavi falan önermedi mi yok mu bir tedavisi
Hormon iğnesi önermişdr iki haftada bir yapılacakmış. Onun da yan etkileri olduğu yazıyor. Bu nedenle eşim de kullanmak istemiyor. Bir de vitamin yazmış ama o ne kadar etkili olacak bilmiyorum bakalım. Eşim de bugün bu bir rahatsızlık başka bir hastalığım olsaydı yanımda olmayacak mıydın falan gibi şeyler söyledi. Evet bu bir rahatsızlık onu anlıyorum tabiki ama sanırım insan bir çaba görmek istiyor

Doktor onerdiyse denemekde fayda vardır ama bahane arıyorsa demekki istek hiç yok kanka gibi aynı evin içinde durmak taraftarı o zaman

Eşiniz sizi sevmiyor, eğer seviyor olsaydı sizin bu kadar eksik ve yarım kalmanıza bir çözüm bulmaya çalışırdı.
Kocanız tipik bir cinsel sorunları olan adam, yapması gerektiği gibi hareket etmiş.
1- Bakire ve cinsel deneyimi olmayan , başka erkeklerle karşılaştırma yapamayacak kadar deneyimsiz bir kadınla evlen.
2- Karını ayda , yılda bir yapmanın normal olduğuna inandır. Gerçeklik ve normallik algısı ile oyna.
3- Karını cinsellik düşkünü bir sapık olmakla itham et. Karının normal düzeydeki sağlıklı cinsel arzusunun , sağlıklı olmadığına inandır. Sürekli reddet böylece bir süre sonra kadınlık gururundan gelmez.
4- Israr ederse görmezden gel , başka konuları aç.
5- Her zaman karına iyi davran ki , hem erkek değil hem de kötü deyip ayrılmaya kalkmasın. Evden işe, işten eve. Sakın karını aldatma( zaten kalkmıyor )
6- Doktora git falan derse verdiği tedaviyi eksik uygula ya da hiç uygulama.
7- Mutlaka çocuk yap ( karın onunla oyalansın)
8- karın aşırı ısrarcı olursa, gerçek yüzünü biraz göster, tehdit et, onu suçla, iyi bir eş olmamakla , vücudunu beğenmediğini söyle. Onu yeterince kadın olmamakla suçla

Size tanıdık geldi mi?
Kocanız ne ilaçla, ne iğne ile düzelme ihtimali yok. Çünkü o zaten sizinle cinsel ilişkiye girmek istemiyor, size karşı bir cinsel çekim hissetmiyor. Siz onun ev arkadaşı , çocuklarının anasısınız. Evde hizmetçi , toplum gözünde onun erkek !!! Olduğunun ispatısınız.
Boşanma niyetiniz yok , o zaman di bu duruma alışın , kabul edin ve kocanızı sıkıştırmayı bırakın. Olacağı bu kadardı zaten. Siz çabaladıkça , sizin akıl sağlığınız bozulacak. İki çocuğunuz var , onlara sarılın , onlarla mutlu olun.

Bizim durumda size benzer. Biz size göre daha yeni evliyiz ama son 1 senedir sorun var. Ve bence hormanal ama konuyu açınca bende sorun yok diyor. Bir sıra ben çok istedim azgın damgası yedim ,reddedildim ,artık sarılmak bile içimden gelmiyor.ve boşanmak artık aklıma iyice yatmaya başladı. Eşiniz uzun süredir böyleyse ve bu durumu değişmek için birşey yapmıyorsa sizde buralarda çare aramayın
Çare eşinizin ta kendisi. Bu saatten sonra böyle adamlar hiç düzelmez bence.

Belki bu şekilde yaşayıp bir şekilde düzelmiş hayatlar vardır düşüncesiyle yazdım. Bu sorunları yaşayan tek ben değilimdir diye.
Bu türde sorunları olan evliliklerin boşanma davalarına bakan bir avukat olarak söylüyorum, düzelen yok. Hele 11 yıl sonra, hiç düzelmez. Zaten bir sorun olduğunu düşünen sadece sizsiniz, kocanızın bakış açısından ortada kendisi ile ilgili hiç bir eksik ve sorun yok. Ben size onun bakış açısını söyleyeyim , bir kere siz çok azgınsınız , hiç bir aile kadınana anneye yakışıyor mu? Ne gerek var , bu konuda tartışmaya , mis gibi adamım, aldatmıyorum , kumarım , şiddetim yok. İyi insanım,
Üzgünüm 11 yıldır bu sorunla yaşıyorsunuz ama bu yüzden boşanmayacaksanız , uzatmayın. Sonuçta evliliğinizzarar görür, siz zarar görürsünüz. O 11 yıldır evli olduğunuz ve iyi bir adam diye boşanmadığınız adamın içinden bir canavar çıktığını görürsünüz. 11 yıldır katlanmışsınız, bi 10yıl daha katlanırsınız , sonrası zaten menapoz. Sizde de istek kalmaz o zaman, aynı duruma gelirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…