Eşim Birşeyler mi Karıştırıyor Sizce?

Bence her davranışı şüpheli eşinizin bence de belli etmeden izleyin

b
Kızlar merhabalar öncelikle benim sıkıntım eşimle.Beni sanal olarak aldattı daha önce ilerisini bilemiyorum daha sonra tipik erkek yalvarmaları ağlamalar zırlamalar...Tabiki çok na kanıpta bu evliliği yürütme kararı almadım maalesef gidecek yerim yoktu.Zaten bendeki herşey bitti sevgi,saygı derken son 1 senedir doğru dürüst durdu gerçekten hissettim bunu herneyse...
Konuya gireyim eşimin kardeşi eşimin sekreterine şirketi 25 bin tl karşılığında devretmişti bundan 2 sene önce (eşimin söylediği kadar bilgi sahibiyim)Geçen gün şirketi devralan M. diye biri aramış bende bu kim dedim şirketi devrettiğimiz kız dedi,Şirketi tekrar devretmek için aradı dedi bizde ne zamandır ulaşamıyorduk dedi.Ben biraz tepki gösterdim bilmiyorum ama rahatsız oldum mırın kırın ettim.Aradan 3-4 gün geçti baktım rehberde en son o kişinin ismi kalmış.Engellenenlere baktım ki birde ne göreyim o kişi engellenmiş anlam veremedim ve bastım yaygarayı neden dedim eşimde”400 tl alacağı vardı sürekli rahatsız ediyordu bende akşam arar da seninle kavga çıkar diye engelledim”diye açıklamada bulundu(baskı kurduğum doğrudur daha doğrusu güvenmediğim doğrudur)Biz baya kavgaya tutuşunca kardeşini aradı hoparlöre almadan olayı anlattı karşı tabi ben kardeşinin hiçbir konuşmasını duymadım ve tabi ki inanmadım ardından kızı aradı ve konuşmalar aynen şu şekilde oldu
Eşim”M.hanım siz beni bugün hiç aradınız mı yada ben aradım mı sizi”

Kız”hayır A.bey

Eşim”telefonumda bir sorun oldu da o yüzden rahatsız ettim kusura bakma”

Kız”hayırdır inşallah “

Eşim”S.(kardeşi) pazartesi gelecek onla görüşürsünüz “

Kız”tamm A.bey S.bey geldiği zaman siz beni ararsınız bende ona göre gelirim”

Eşim”tamm kardeşim iyi akşamlar

Kız “iyi akşamlar

Ben tabiki yine inanmadım içimden gelmiyor inanmak çünkü
Neden kardeşinin numarasını vermiyor sonuçta kardeşinin işi sorduğumda ise “rahatsız etmesin diye vermedim “diyor.
Soruyorum daha aradı mı seni diyorum “o günden sonra aradı mı seni diyorum “hayır” diyor zırt pırt arayan insan o günden sonra niye aramayı kessin ki!.

Asıl olay az önce başıma geldi eşim halı saha maçına gitti her perşembe gider gece 1.5-3 arası neyse bende sarma sardım eşim uyudu bende telefonuna baktım yoktu ortalıkta hemen araba geldi aklıma bu saatte arabaya indim baktım oradaydı herhangi bir mesaj arama vs yok fakat tam göz önünde telefon eşim asla unutmazdı telefonunu.
Kızlar şimdi bana bişey söyleyin ben mi kuruntu yapıyorum yoksa bi haltlar mı kurcalıyor veya benim baskımdan dolayı mı böyle yapıyor

uzaktan takip et bence hatta bir iki gün biryere git ve sonrasında habersizce eve gel sürpriz yaptım diye bilg. varsa silinen geçmişi geri getir incele ama tabiki en iyi sana olan davranışlarından anlarsın hiç yapmıycagı şeyleri yapar seni şaşırtır sürekli aşırı ilgisiyle bunları bizzat yaşamış birisi olarak söylüyorum

ama önce kendi düşüncelerini sorgula evham yapıp yapmadığından emin ol

1 yıldır saygı yok sevgi yok güven yok.
E niye evlisiniz kardeşim?
Kendinize de eziyet adama da,bırakın rahatça yapsın yapacağını..yapacaksa....
Hayır size de yazık.
Böyle şüphe ile sürekli diken üstünde hayat mı olur.
Harcamayın kendinizi.
Güveniyorsanız kurcalamayın.
Güvenmiyorsanız yol belli.
Yazık yani

X