Eşim bir kaç günlügüne işi geregi evde yok:((Üzgünüm

üzgününm ama banada çok abartı geldi bu konu.
ne kadar güzel birbirinizi bu kadar sevmeniz ama bir kaç günklük ayrılık için bu kadar ağlamanız Allah'ın bile gücüne gider.
eşlerini kaybedenler ne yapsın o zaman?
epi topu bi kaç gün ayrı kalacaksınız.
siz gerçek ayrılık görmemişsiniz.umarım görmezsinizde bu ağlamalarınızın ne kadar saçma olduğunu anlamazsınızyasakkelime

eşim özel şirkette satış müdürü...
evlendiğimizden beri hep seyahatlere gitmiştir.
seni çok iyi anlıyorum çünkü,
15 senedir hala senin gibi hissederim yolcu ederken.
hele yurtdışı gidişi de oldu.. 2 kızım, ben 3 ay yolunu gözledik.
yani 15 yıldır alışamadım ama kabullendim sanırım artık.....
mecburuz çünkü,yaşamak için,kızlarımız için.........

sana tavsiyem dargın ayrılmayın sakın...
sıkı sıkı sarılmadan, küs gitmesi seni inan daha fazla üzecektir...

Herkesin duygusal yapısı farklıdır ve şartlar gereği farklı yönlerde olgunlaşır. Demircool un da eşi çok fazla şehir dışında olsaydı, sürekli uzun süreli ayrılıklar yaşasaydı o da bu duruma alışacaktı zamanla. Herkesin alıştığı yaşam şekli ve benimsedikleri farklıdır, çok sevmekle ya da az sevmekle alakası yok. Alışkın değil sadece abarttığını düşünmüyorum. Allah sevenlere gerçek ayrılık acısı yaşatmasın yeter ki.

Son düzenleme:
kıyamam sana ayrılık acısını benden daha ii kimse bilemez herhalde.evlendim 6 ay sonra eşimi askere gönderdim.tam 15 ay nasıl geçecekti,hergün ağlıyordum gittiğimiz gezdiğimiz yerlere gidip gözyaşı döküyordum,gecelerim çok uzun oluyordu öyle özlüyordumki onu.yapayalnızdım yatağımda...offf hatırlamak bile istemiyorum o günleri ama şimdi çok şükür hep yanımda allah sevenleri hiç ayırmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…