Eşim bir kaç günlügüne işi geregi evde yok:((Üzgünüm

Denircool hamile misin?

Eğer hamileysen asıl sebep hamilelikten kaynaklanan hassasiyet bence, şimdi anlaşıldı..

Tamam tamam kızma sakın, eşinizle aranızdaki aşk da etkilidir de, hani diyorum hamilelik de etkili olabilir bu kadar kafaya takmana..

Allah başka ayrılıklar vermesin
hamilelik dönemin hassaslığı olsa gerek
yani camdan bakamayacak ağlayacak sarılmayacak kadar üzülmezdim heralde
sevmiyo muyum neyim -tatlicadiarzu-

hamileyim canım.galiba ondanda kaynaklanıyordur.hormonlar alt üst oldu saten.bir gün cok iyiyim.bir gün küs.

Allah başka ayrılıklar vermesin
hamilelik dönemin hassaslığı olsa gerek
yani camdan bakamayacak ağlayacak sarılmayacak kadar üzülmezdim heralde
sevmiyo muyum neyim -tatlicadiarzu-

Hah işte bana abartı gelen kısım bu..Yani kocam evi terkediyor olsa ancak arkasından bakamam vs. vs..

Neyse kızlar olayı abartmak için yazmıyorum ha yanlış anlamayın, sanalda yanlış anlaşılmamak adına biraz uzattım gibi lafı, neyse ben gideyim...:eek:

sizi bilemem ama işe giderken de kapıdan ugurlar sonra da cam dan el sallarım hep.alıskanlık galiba.hosumuza gdiyo hem bizim

Var ya, tam işte benim kastettiğim kişilersiniz işte..sengözlerimebaksanab

Sizin gibi düşünenler kocalarına aşıktır, sizin gibi düşünmeyenler hiç sevmemiştir, aşk nedir ki bilmez onlar, özlemezler, kocaları da sizin kocalarınız gibi sevmez zaten..şakkıdı

Hadi dediğiniz gibi olsun da kırılmayın..:bbo:

Ama demek istediğimi anlatamadım sanırım
Evet bana abartı geldi, yani dert olarak görmedim.
1-2 sene sonra sana da normal gelecek, şimdi yanlış anlıyorsun da abartmışsın diyenleri, zamanla alışıyor insan. Demek istediğim buydu.Yoksa sizin eşinizle birbirinizi ne kadar sevdiğinizi ya da bağlı olduğunuzu ölçmek değil olay.

Neyse fazla da uzatmamak lazım bu konuyu.. Allah kavuştursun..

Ayyynen sana katılıyorum deniz güneşçim. Size göre en çok siz seversiniz ve en çok da sizi severler öyle mi...
Üzgünüm ama gerçekten ama gerçekten siz abartmışsınız. Sanki gidecek ve yıllarca dönemeyecekmiş gibi bir ortam yaratmışsınız....
Ha benim sevgimi de sakın ama sakın sorgulamaya kalkmayın, sevdiğin için nefessiz kalmaşın onlar demiş bir arkadaş, kimse sevdiği için nefessiz kalmaz, kalırsa ölür.. Ama ben sevdiğim için ailesiz kaldım, eşim de benim için.. ikimizin de aileleri kabul etmedi bu evliliği.. 6 yıl boyunca aşkın için direnmek, mücadele etmek, aileni hatta tüm akrabalarını karşına almak nasıl bişeydir seizler bilemezsiniz....
Baktılar ki başedemiyorlar bizim aşkımız karşısında boyun eğdiler ve evlendik... Eşim seyahatlere gitmek durumunda işi gereği, ben de... Ama benim daha seyrek ve genelde o seyahatte olduğu dönemlere denl getirmeye çalışıyorum. Ama asla arkasından ağlamam sızlamam... Güle güle aşkım, çabuk dön der ve uğurlarım...

Sizinki sevgi bağlılık değil bağımlılık....

Kocanız olmadan niye uyuyamıyorsunuz ki, evlenmeden önce nasıl uyuyordunuz?? Bunlar bana çok abartılı geliyor kusura bakmayın..
Belki de ben sizin kadar sevmiyorumdur kocamı, 6 yıl boyunca sevmediğim bir adam için mücadele etmişimdir ha ne dersiniz???:kızgın:

Canım eşin gelecek bu kadar üzme kendini eşininde dediği gibi hem bebeğide etkiliyosun bak :CüvCüv:
Belkide hamilelikten dolayı biraz daha fazla üzülüyosundur..Sonuçta işi canım bu :bbo: Topla Kendini Valla kızarım bende hee :eek:klava:

Evet eşimden ayrı olup da durup durup ağladığım böyle bir günde bu konu çok iyi geldi:KK43: benim eşim de uzakta hem de mecburen gitmedme gibi bir şansı da yok. Gittiği yere telefon yasak. gittiğinden beri sesini duymadım meraktan deliriyorum. Ağlayıp ağlayıp duruyorum. eşyalarını kokluyorum. üstelik bu ilk de değil. Bu arada hamile de değilim.Neyse arkadaşım anlıyorum seni. Allah kauştursun.

Yapmayın arkadaşlar, 15 yıllık evliliğimizin yaklaşık 5 yılı ayrı geçti. Eşimin ya da benim işim nedeniyle, bir de askerlik. Geçen hafta ben bir hafta il dışındaydım, eşim hafta sonu icap ve nöbet nedenli yoktu. Önemli olan sağ salim kavuşmak, özlemle geri dönmek,dönerken beklendiğini bilmek...
Takmayın kafanıza bir kaç günü, ağlanacak şey değil. Allah ağlayacak dert vermesin.....

ben ne yapayım valla çok güçlüymüşüm aferin bana...:lepi:
eşim kaptan her ay onbeş gün hiç yok...
depremde bir başıma korkmamayı öğrenmek durumunda olmayımı,
evde birşey arıza yaptığında yada herhangi bi durumda elimde tornavida,pense yada o anki duruma çözümlenecek anlık alternatifleri üretmek zorunda kaldığım halimimi,
hasta olunca nazlanamamayımı,
çocuk yapmak için eşimin vardiyasında çatlayan yumurtamın çatlayışına kahrolmayımı hangisini anlatayım...
3 gün ayrılık bana göre çok az takdir edersinki...ha birşeyden memnunum özlem har daim hat safhada...kavga etmeye fırsat yok,bu da evliliğimizi taze tutuyor işte,artı tarafı bir tek bu...
bence 3 gün 5 gün iyidir özlersiniz işte birbirinizi Şeniz çok üzülme derim canım sana
ha üzüleceksen benim gibilere üzül laelaelaelaelae

demişsiniz bana kızmayın diye ama içimden kızdım ne yalan söyleyeyim
15 aylık askrlik yapan ve daha farklı sebeplerden ayrı kalan evli ç.iftler var bence çokta önemli değil
yani ağlamak için bahane olmuş size biraz galiba...

allah daha kötü ayrılıklar vermesin inş.

Şükredinki eşiniz bir kaç gün sonra yanınıza gelecek ya erken yaşta kocaları vefat eden hanımlar ne yapsın senağlama
Çok yakın bir aile dostumuzun kızı (abla diyorum)kocası ile ortaokulda başlamış çıkmaya onun ilki oydu yani ve babası istememesine rağmen ne yaptı etti evlendi onunla çünkü onların aşkı ölümsüzdü ve evleneli dört sene olmuştu kızları üç yaşındaydı kocası trafik kazasında vefat etti. Şimdi kayınvalidesi ile birlikte yaşıyor kayın pederide sağ kayın pederi "sen benim kızım sayılırsın seni ben evlendireceğim benim evimden gelin çıkacaksın ömrümün sonuna kadar torunuma bakarım istersen bende kalır" dedi ama o ablam bunu kabul etmedi. Daha otuz yaşında gencecik Çok üzgünüm çoook ona bazen neden evlenmiyorsun diye soruyorlar ben evliyim sadece eşimle kısa süreli ayrılık yaşıyoruz o Allah'ın yanında beni ve kızımı bekliyor diyor. Allah kaç sene ömür verdi bilinmez ama o ablaya göre dünya hayatı kısa geliyor ve o her yeni gün eşine kavuşacağı an yaklaştığı için Allah'a şükrediyor. senağlama

Allah kimsenin eşini,çocuğunu başından eksik etmesin :Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ya allah kavustursun allah uzun ayrılıklar vermesın keske balkona cıkıp ugurlasaydın deliii aglayacagına sevmek sevıldıgını bılmek cok guzel bır duygu arasıra boyle kucuk ayrılıklar olmalıkı ozlenmeyıde tatmalı ınsan degerını daha cok bılsın dımı bence uzulme artık allh kavustursun opt canımmm

bana çok uzak duygular bunlar ancak çok hoşuma gitti birbirini bu kadar seven çiftlerin olması.Allah ayırmasın.ama biraz olgun olmak lazım dimi.sonra eşiniz mecburiyetten gitmiş.onuda üzmüşsünüz.güzel güzel uğurlamamışsınız.birdahakine daha anlayışlı davranın.benim eşim ev kuşudur.hayatının bir bölümünü saymazsak evden çıkmaz.o yüzden biryere gidicekse ne yalan söyliyeyim.biraz seviniyorum.kısa ayrılıklar iyidiiirrrrrrr

Şükredinki eşiniz bir kaç gün sonra yanınıza gelecek ya erken yaşta kocaları vefat eden hanımlar ne yapsın senağlama
Çok yakın bir aile dostumuzun kızı (abla diyorum)kocası ile ortaokulda başlamış çıkmaya onun ilki oydu yani ve babası istememesine rağmen ne yaptı etti evlendi onunla çünkü onların aşkı ölümsüzdü ve evleneli dört sene olmuştu kızları üç yaşındaydı kocası trafik kazasında vefat etti. Şimdi kayınvalidesi ile birlikte yaşıyor kayın pederide sağ kayın pederi "sen benim kızım sayılırsın seni ben evlendireceğim benim evimden gelin çıkacaksın ömrümün sonuna kadar torunuma bakarım istersen bende kalır" dedi ama o ablam bunu kabul etmedi. Daha otuz yaşında gencecik Çok üzgünüm çoook ona bazen neden evlenmiyorsun diye soruyorlar ben evliyim sadece eşimle kısa süreli ayrılık yaşıyoruz o Allah'ın yanında beni ve kızımı bekliyor diyor. Allah kaç sene ömür verdi bilinmez ama o ablaya göre dünya hayatı kısa geliyor ve o her yeni gün eşine kavuşacağı an yaklaştığı için Allah'a şükrediyor. senağlama

Allah kimsenin eşini,çocuğunu başından eksik etmesin :Saruboceq:
senağlama senağlama kızımm yaaa aglattın beni.ne kadar cok üzücü bir durum.allahım sabır versin yaa.inan tuhaf oldum ne dicemi bilemiyorumsenağlama

demişsiniz bana kızmayın diye ama içimden kızdım ne yalan söyleyeyim
15 aylık askrlik yapan ve daha farklı sebeplerden ayrı kalan evli ç.iftler var bence çokta önemli değil
yani ağlamak için bahane olmuş size biraz galiba...

allah daha kötü ayrılıklar vermesin inş.

evet tatlım aglamak için bahane arayıp duruyorum zaten.hamile psikolojii gercekten.önceden bu sacma gelirdi hamile olunca ne olucak ki derdim.ama olunca anladım:1closedeyes:

Ayyynen sana katılıyorum deniz güneşçim. Size göre en çok siz seversiniz ve en çok da sizi severler öyle mi...
Üzgünüm ama gerçekten ama gerçekten siz abartmışsınız. Sanki gidecek ve yıllarca dönemeyecekmiş gibi bir ortam yaratmışsınız....
Ha benim sevgimi de sakın ama sakın sorgulamaya kalkmayın, sevdiğin için nefessiz kalmaşın onlar demiş bir arkadaş, kimse sevdiği için nefessiz kalmaz, kalırsa ölür.. Ama ben sevdiğim için ailesiz kaldım, eşim de benim için.. ikimizin de aileleri kabul etmedi bu evliliği.. 6 yıl boyunca aşkın için direnmek, mücadele etmek, aileni hatta tüm akrabalarını karşına almak nasıl bişeydir seizler bilemezsiniz....
Baktılar ki başedemiyorlar bizim aşkımız karşısında boyun eğdiler ve evlendik... Eşim seyahatlere gitmek durumunda işi gereği, ben de... Ama benim daha seyrek ve genelde o seyahatte olduğu dönemlere denl getirmeye çalışıyorum. Ama asla arkasından ağlamam sızlamam... Güle güle aşkım, çabuk dön der ve uğurlarım...

Sizinki sevgi bağlılık değil bağımlılık....

Kocanız olmadan niye uyuyamıyorsunuz ki, evlenmeden önce nasıl uyuyordunuz?? Bunlar bana çok abartılı geliyor kusura bakmayın..
Belki de ben sizin kadar sevmiyorumdur kocamı, 6 yıl boyunca sevmediğim bir adam için mücadele etmişimdir ha ne dersiniz???:kızgın:

arkadasım sana senden cok sevdigimi ya da eşinin seni az sevdigini söyleyen yok burda.sadece cok zorlandıgımı ve büyük aşkımdan bahsettim.ister inanır ister inanmassın.ama kac kişi dayanamadıgını yazdı burda gördük.hem kocam olmadan evlenmeden yani biriyle uyumanın o birinin hayatının anlamının oldugunu bilmiyordum.ama evlenince anladım bunu.

Canım bak sonradan sende farkına varmışsın abarttığını.... Hamilelik bütün hormonları etkiliyor....
Keşke bizde senin gibi kısa ayrılıklar yaşasak da hamile kalabilsek... 1,5 yıldır evliyiz hiç mi denk gelmez benim hamileliğe uygun olduğum zamana yaaaaa.........
ilk 6-8 ay biz istemedik şimdi de Allahım denk getirmiyor.. Kısmet...
Allah seni tez zamanda bebeğine kavuştursun, darısı benim başıma....

X