Eşim bir kaç günlügüne işi geregi evde yok:((Üzgünüm

küçük ayrılıklar bence iyi gelir iki tarfada..
ben arada giderim.eşimde iş dolayısıyla gider y.dışına..
en fazla 6 gün ayrı kalırız..
özlemek güzeldir..
allah kavuştursun..
3 gün çok az bi zaman.ve çok çabuk geçer..

ya ben napim, hergun yalniz yatiyorum, hergun aksam yalnizim bi hayat boyle geciyor, ya ben gibi olsaydin???

Senin de söylediğin gibi dertle uzaktan yakından alakası yok bunun canım...

Öyle bir anlatmışsın ki yani sanki adam evi terkediyor:) İş için şehir dışına çıkıyor , benim için sıradan şeyler bunlar bilmiyorum..Benim eşim iş gereği nadiren de olsa, yurt dışına bile gittiği için, bana ilk etapta gereksiz bir üzüntü gibi geldi.

Ama işte birbiri ile tabiri caizse yapışık ikiz gibi yaşayan eşler böyle zamanlarda depresyona bile giriyorlar..

Ayrıca eşlerin birbirine bağlı ya da uzak olmaları ile alakalı bir durum değil..
Biz de çok özleriz birbirimizi ama ne ben ona gitme diyebilirim, ne de o beni dinler zaten..Gitmesi gerekiyorsa gider tabii.

Herkes özler sevdiğini ama bunu kendine dert görüp de, kendini yıpratma canım benim...

Son düzenleme:
kızlar teşekkür ederim.moral buluyoruz sonucta burda birbirimizden.dedim size yadırgamayın diye.ama napiyim.gece uyurken bi bes dakika elini cekse üstümden uyanıyorum hemen.zaten gece uyuması baya zor olddu.geceligine sarılarak uyudum.

Bence biraz abartmışsınız... Bununçok sevmekle yada bağlı olmakla alakası yok. Sizin bu tavrınıza bağlı lmak değil bağımlı olmak denir. Biz sık sık ayrı kalırız eşimle iş gereği, o sık sık seyahat etmek durumunda bazen bi gider 10 gün bazen 15 gün yok... Seyrek de olsa benim de yurtdıı eyahatlerim oluyor 5-10 günlük, ama hiçbirzaman birbirimize bu konuda kapris yapıp birbirimize durumu daha da zorlaştırmadık. Onun hoşuna mı gidiyor sanki evini eşini yuvasını bırakıp yollara düşmek, ama iş işte...
Biz eki evli değiliz henüz 1,5 yıl oldu ama bazen , yani 3 4 ay seyahate gitmeyince diyorum seyahatin yokmu? belki de ben üniv. yıllarında da yanlız yaşadım, o yüzden yanlız olmaya alışığım hatta seviyorum bile.. O yokken battaniyenin altına girip tv yada genelde dvd izlerim müzik dinlerim, gelmesine 1 gün kala yeni yemekler tatlılar denerim....
Bir biraradayken de ayrıyken de birbirimizi çok seviyor ve özlüyoruz. Ayrıca seyahatten döndükten sonra özlem gidermek de başka oluyor, anlarsınız ya :KK66:

yazını okuyunca aklıma eşimin ilk kez şehir dışına çıktığı gün geldi.nasıl ağlamıştın.çok üzülmüştüm.2 - 3 yıllık evliydik henüz. topu topu bir gece ayrı kaldık.şimdi 18 yıllık evliyiz artık alıştım. yolcu ederken duamı ederim. yine özlüyorum ama ilk seferki gibi oturup ağlamıyorum.ilki böyle kötü oluyor.allah ayırmasın

Ben ne yapayım canım.Eşimle sadece haftasonları görüşüyorum.Beterin beteri var haline şükret.

bence de abartmışsın...
durumu iyice dramatik hale getirip birbirinizi daha çok üzmüşsünüz...

seni çok iyi anlıyorum canım. benimde eşim 3-4 ayda bir annesine gidiyor şehir dışına. ben de onsuz uyuyamam. annemde kalırım hep. günler geçsin diye saatleri sayarım. hep giderken stresli olurum. insan korkuyor. allah korusun yola filan gidiyor. üzme sen tatlı canını. geleceği gün şöyle güzel bir sofra hazırlarsın. güzel bir yemek yer hasret giderirsiniz. kavuşmak çok güzel oluyor.:1hug:

yav amanın gözlerim doldu bu çok güzel bee allah ayırmasın hep huzurlu mutlu ve böle sevgi dolu yaşayın ve üzme kendini bazen özlemde böle tatlı ayrılıklarda güzeldir düşünsene kavuşma ağnını onu gördüğün ağnı sarıldığındaki o çokdaha büyük sıcaklığı muyluluğu.. gerçekten üzme kendini hem bak benimde sevigilim var bende onu çok seviyorum ama biz ayrıyız yani ayrı derken evli değiliz oyüzden o evine ben evime haftada bir yada iki kere görüşüoz sonra o deli özlem nefes alamama hiçbişeyin tadı olmuo onsuz her geçen gün ağlamaklı oluyorum bende herşeyde aklımda o var ve oda benim gibi biliyorum allah bizede nasip etsin sizin gibi bi yuvayı..:1hug:

yav amanın gözlerim doldu bu çok güzel bee allah ayırmasın hep huzurlu mutlu ve böle sevgi dolu yaşayın ve üzme kendini bazen özlemde böle tatlı ayrılıklarda güzeldir düşünsene kavuşma ağnını onu gördüğün ağnı sarıldığındaki o çokdaha büyük sıcaklığı muyluluğu.. gerçekten üzme kendini hem bak benimde sevigilim var bende onu çok seviyorum ama biz ayrıyız yani ayrı derken evli değiliz oyüzden o evine ben evime haftada bir yada iki kere görüşüoz sonra o deli özlem nefes alamama hiçbişeyin tadı olmuo onsuz her geçen gün ağlamaklı oluyorum bende herşeyde aklımda o var ve oda benim gibi biliyorum allah bizede nasip etsin sizin gibi bi yuvayı..:1hug:

canım kadar cok seviyoruzki birbirimizi.abartmıssın diyenler de umarım benim gibi severler inşallah.allahım mutlu huzurlu birr evlilik nasip etsin inşallah sanada tatlım yerimseniben ondan sonra işten gelecegi saatleri saymayaa baslarsına.s

teşekürler cnm inşallah.. :1hug:ve hiçte abartılı değil dedimya öyle diyenler hiç sevdikleri için nefessiz kalmamış sanırsam..:asigim:

Ah canimm ya gözelrim dolu dolu su an yaaaaaa bizde birbirimizi o kadar cok seviyoruz ki o eger bir yere gitse 2-3 saatligine özlüyorum, gözüm saatte, telefonda!!!!! bazen benimki de uzaklara gidiyo ve cok üzülüyorum bende seni o kadar cok iyi anliyorum ki inan. Gelecegi günü hayal ederek geciyo zaman, eve giresim gelmiyo, sanki duvarlar üstüme üstüme geliyor....ne kötü bisey bu bilirim. Dua et ki sagligi yerinde olsun, ne de olsa 1-2 gün sonra gelecek. Bi düsün eger ona bisey olsa ne yaparsin, en azindan sesini duyuyorsundur dimi?? üzme kendini ve dediklerimi unutma..öptüm canim

Ah canimm ya gözelrim dolu dolu su an yaaaaaa bizde birbirimizi o kadar cok seviyoruz ki o eger bir yere gitse 2-3 saatligine özlüyorum, gözüm saatte, telefonda!!!!! bazen benimki de uzaklara gidiyo ve cok üzülüyorum bende seni o kadar cok iyi anliyorum ki inan. Gelecegi günü hayal ederek geciyo zaman, eve giresim gelmiyo, sanki duvarlar üstüme üstüme geliyor....ne kötü bisey bu bilirim. Dua et ki sagligi yerinde olsun, ne de olsa 1-2 gün sonra gelecek. Bi düsün eger ona bisey olsa ne yaparsin, en azindan sesini duyuyorsundur dimi?? üzme kendini ve dediklerimi unutma..öptüm canim

evet canım.duvarlar üstüme geliyo.aradı konustuk cok sükür.işi bitmiş ama aksam 10 da otobüs varmıs en erken.malesef saatlerce bos bos bekliycek.yarın saabah 8-9 gibi evde olucak inşallah.bende bu gece yine buz gibi yataga giricem.
ama sabah erkenden kalkar evi toplar bir güzel kahvaltı hazırlar beklerim aşkımı inşallah:asigim:

evet canım.duvarlar üstüme geliyo.aradı konustuk cok sükür.işi bitmiş ama aksam 10 da otobüs varmıs en erken.malesef saatlerce bos bos bekliycek.yarın saabah 8-9 gibi evde olucak inşallah.bende bu gece yine buz gibi yataga giricem.
ama sabah erkenden kalkar evi toplar bir güzel kahvaltı hazırlar beklerim aşkımı inşallah:asigim:

Evet sabah kalk güzel bi kahvalti hazirla ama gece uyumayi da unutma...ben eger esim yoksa is dolayisiyla yataga gec vakitlerde girerim, ama kesinlikle de yastigini almam yerinde durur sanki o orda yataktaymis gibi....:asigim::asigim::nazar:

senağlama senağlama senağlama aglaya aglaya gözlerim yanıyo acıyo
neden kendini bu kadar yıpratıyosun cnm?

hamilelikle de alakalıdır belki bu aralar içli olman

seni anlıyorum ama kendini de eşini de üzme

benim de eşim bir aralar hep şehir dışına giderdi hala da arasıra gidiyor.ben de bebek bekliyorum

eşim gidince de sıkılmıyorum valla kendi başıma kalmak hoşuma bile gidiyor yalnızlığı sevdiğimden belki

belki alışık olmadığından ve gebelikten olabilir bu durumun kendini üzme cnm:teselli:

canım kadar cok seviyoruzki birbirimizi.abartmıssın diyenler de umarım benim gibi severler inşallah.allahım mutlu huzurlu birr evlilik nasip etsin inşallah sanada tatlım yerimseniben ondan sonra işten gelecegi saatleri saymayaa baslarsına.s

teşekürler cnm inşallah.. :1hug:ve hiçte abartılı değil dedimya öyle diyenler hiç sevdikleri için nefessiz kalmamış sanırsam..:asigim:

Var ya, tam işte benim kastettiğim kişilersiniz işte..sengözlerimebaksanab

Sizin gibi düşünenler kocalarına aşıktır, sizin gibi düşünmeyenler hiç sevmemiştir, aşk nedir ki bilmez onlar, özlemezler, kocaları da sizin kocalarınız gibi sevmez zaten..şakkıdı

Hadi dediğiniz gibi olsun da kırılmayın..:bbo:

Ama demek istediğimi anlatamadım sanırım
Evet bana abartı geldi, yani dert olarak görmedim.
1-2 sene sonra sana da normal gelecek, şimdi yanlış anlıyorsun da abartmışsın diyenleri, zamanla alışıyor insan. Demek istediğim buydu.Yoksa sizin eşinizle birbirinizi ne kadar sevdiğinizi ya da bağlı olduğunuzu ölçmek değil olay.

Neyse fazla da uzatmamak lazım bu konuyu.. Allah kavuştursun..

Evet sabah kalk güzel bi kahvalti hazirla ama gece uyumayi da unutma...ben eger esim yoksa is dolayisiyla yataga gec vakitlerde girerim, ama kesinlikle de yastigini almam yerinde durur sanki o orda yataktaymis gibi....:asigim::asigim::nazar:

canım bende dün 3 e geliyordu yattıgımda.artık bugün erken yatıyim inşallah.ama yastıgını alıyorum ben :1no2:

X