Eşim bir kaç günlügüne işi geregi evde yok:((Üzgünüm

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
aslında önemli gelmeyebilir bazılarımız için ama birbirine cok baglı ciftler en yakın anlıyan olucaklar beni eminim.
eşim aksam 6.30 da işten cıkıyor ve tam o saatte gelmeden aradı beni bugün.aksam saat 10 da fethiye ye gidilmesi gerek ben varım gidebilecek bide bir kişi daha.(daha önce konu acılmıstı gidiyimmi dedi hayır dedim.kabul etti ama onada aksam üzeri haber vermişler mecbura kosmuslar yani)neyse eve geldi.girince kapıdan sarılmadan içeri girmesdik.girince kavga ederdik.ama üzgün oldugum için sarılmadım.muftaga gectim.arkamdan geldi neyin var benide üzüyosun dedi.konusamadım yüzüne bakamıyorum zaten.kızgınlıgıma degil üzüldügüme.ama canım askım gitmiyor yanımdan.sonra bi şekilde agladım falan sarıldık yemek yedik.20,45 de evden cıkıcaktı.vakit o kadar hızlı gecti.aglamaktan sarılmaktan bırakamadım.oda gidemiyor cıkamıyor kapıdan.bebegimizi ööpüyor.bana kızıyor bebegi üzüceksin diye.camdan bakma dedi.bi de bakıcakmısın dedi.ı ıh dedim.sonra cıktı gittiiiiiii.balkonun camından söz ediyorduk ama ben yatak odasının camından baktım.o da giderken balkona baktı hep ama göremedi beni senağlama ben onu gördüm.onu özledim şimdiden.
(bu konu için kızmayın bana lütfen)

canım yaa..
birbirinizi ne kadar çok seviyorsunuz ne güzel:nazar:
bu kısa ayrılıklar sizi daha da çok bağlar merak etme...
dert etme bence..
sayılı gün çabuk geçer sonuçtayerimseniben

canim ya :) maşaAllah..üzme canini..ben eşimden 6 ay ayri kaldim..o 6 ay bi yana ayrilik anı bir yana..sen en zor kismi atlamişsin yani :KK66: hem kavusmasi cok keyifli oluyor :KK66: sanki o an evlenmişsin gibi evlilik tazeleniyor :KK66: böyle tatli özlemler güzeldir canim..Rabbim kötü özlemler,ayriliklar vermesin yeter ki :KK66:

canim ya :) maşaAllah..üzme canini..ben eşimden 6 ay ayri kaldim..o 6 ay bi yana ayrilik anı bir yana..sen en zor kismi atlamişsin yani :KK66: hem kavusmasi cok keyifli oluyor :KK66: sanki o an evlenmişsin gibi evlilik tazeleniyor :KK66: böyle tatli özlemler güzeldir canim..Rabbim kötü özlemler,ayriliklar vermesin yeter ki :KK66:

evet tatlım ayrılık anı mahvediyor insanı en cok.acı oluyor.allahım herkesi kavustursun

Üzülme canım hem birbirinizin değerini daha çok anlarsınız hem geldiğinde onu güzel bir sürprizle karşılarsın harika oluryerimseniben
Nasıl bir sürpriz oldugu sana kalmış :jeyyar:

Allah başka türlü ayırmasın canım ya , zaman çabuk geçicek üzülme böyle Şeniz

canım yaaaa benim eşimde ilk uzağa gittiği zaman ağlamaktan helak olmuştum 2. gün telefonda konuşurken 2 gün daha kalması gerektğini öğrenmiştim nasılda ağlamıştım bağıra çağıra insan öksüz yetim kimsesiz hissediyo kendini seni çok iyi anlıyorum Allah kavuştursun tez zamanda canım

aynen dedigin gibi canım öksüz yetim gibiyim.yataga giremiyorum bak saat kac oldu.buz gibidir şimdi.önce o yatardı ısıtır ben öyle yatardım.:KK43:

Son düzenleme:
bende aynı senin gibiyim eşim yokken asla yatağımızda uyuyamam salondaki koltukta kıvrılır yatarım ve hiç huzurum olmaz sık sık uyanırım hatta bi kere öyle onsuz kalmışın öyle özlemişimki sabah resmen sanki bana sarılmış gibi hissederek uaynmıştım ve çok ağlamıştım

bende aynı senin gibiyim eşim yokken asla yatağımızda uyuyamam salondaki koltukta kıvrılır yatarım ve hiç huzurum olmaz sık sık uyanırım hatta bi kere öyle onsuz kalmışın öyle özlemişimki sabah resmen sanki bana sarılmış gibi hissederek uaynmıştım ve çok ağlamıştım

senağlama senağlama senağlama aglaya aglaya gözlerim yanıyo acıyo

canım benim birbirinize değer verdiğinizi ve sevdiğinizi bu şekilde daha da iyi anlamış oluyorsunuz işte..
buna sevinmen lazım ..zaten kısa süreliğine gitmiş dönünce doya doya sarılırsın ..benim eşimde kayınvaldem rahatsızmış yarın onu görmeye gidicek..2-3 gün gelmicek ..
eninde sonunda gelicekler ya bunu bilip onları beklicez.Allah sevginizi eksiltmesin inşallah..:1hug:

ay kıyamam çok tatlısınız:asigim:.....üzülme canım bak şimdi çok duygulandımsenağlama

bende kocam akşamlar 23 e kadar çalıştığı zamanlar aynen senin gibi ağlardım canımsın ya:teselli:

hayat çok garip ya.... burda insanlar kısacık bi ayrılık için ne kadar üzülüyorlar.. ben 22 yaşındayım ocakta 23 olucam babamı bu yaşıma kadar toplam gördüğüm süre 5 yıl ya vardır ya yoktur..arada gelir ve gider..sadece gelir bi süre kalır ve gider. ve güya hala evliler,ben boşanmış bi anne babanın çocuğu değil hala evli olan bi anne babanın çocuğuyum yani.güya..lafta.ve artık bana o kadar normal geliyor ki bizim bu durumumuz,artık babam burda bizim yanımızda olduğunda batmaya başladı,alışmadım çünkü varlığına

halinize üzüldüm ve ister istemez kendimle kıyasladım kusura bakmayın, bence bu kadar yıpratmayın kendinizi bakın ne evlilikler var.. eşiniz siz üzüldünüz diye üzülmüş değer veriyor size, işi gereği kısa bi gezi yapması gerekiyosa bu onun elinde olan bişi değil ki.. lütfen üzülmeyin

cnm bi kere bende senin gibi konu açmıştım eşim şehirdışına çıkıcaktı. bazı arkadaşlar ne kadar abartıyosun 1 hafta nedirki dediler. ama ben seni çok iyi anlıyorum en yakın zamanda kavuşursunuz inşşş

Hay Allahım yaaa, bende adamı evden kovmak için bir sürü yol deniyorum. Yani şöyle bir iki haftalığına gitse bende rahat etsem ne olur diye dualar ediyorum. Eeeee tabi 18 yıldan sonra benimki normal bir istek. (İnşallah darısı başıma olurda şöyle ayaklarımı uzatıp keyfimi yaparım bende :))))
En kısa sürede kavuşursunuz inşallah.

canım üzülme bu kadar, altıüstü bikaç günlük bi iş gezisi, ev boş geliyordur şimdi sana anlıyorum ama nasılsa gelecek merak etme,allahın gücüne gider, allahım önemli bi dert vermesin.dua et,sağ salim gidip dönsün a.s.

ay bunca dertlerin arasında farklı bi dert görmek walla iyi oldu
Rabbim muhabbetinizi artırsın inşallah. ne diyelim :KK66:

Bu kadar harab etme kendini bebeğini düşün sen stresli üzüntülü olduğunda
aynı negatif enerjiyi oda alıyor...en kötü ayrılığınız böyle olsun..
Allah başka dert vermesin canım...
Sevginiz daim olsun.
Sevgiler

aslında önemli gelmeyebilir bazılarımız için ama birbirine cok baglı ciftler en yakın anlıyan olucaklar beni eminim.
eşim aksam 6.30 da işten cıkıyor ve tam o saatte gelmeden aradı beni bugün.aksam saat 10 da fethiye ye gidilmesi gerek ben varım gidebilecek bide bir kişi daha.(daha önce konu acılmıstı gidiyimmi dedi hayır dedim.kabul etti ama onada aksam üzeri haber vermişler mecbura kosmuslar yani)neyse eve geldi.girince kapıdan sarılmadan içeri girmesdik.girince kavga ederdik.ama üzgün oldugum için sarılmadım.muftaga gectim.arkamdan geldi neyin var benide üzüyosun dedi.konusamadım yüzüne bakamıyorum zaten.kızgınlıgıma degil üzüldügüme.ama canım askım gitmiyor yanımdan.sonra bi şekilde agladım falan sarıldık yemek yedik.20,45 de evden cıkıcaktı.vakit o kadar hızlı gecti.aglamaktan sarılmaktan bırakamadım.oda gidemiyor cıkamıyor kapıdan.bebegimizi ööpüyor.bana kızıyor bebegi üzüceksin diye.camdan bakma dedi.bi de bakıcakmısın dedi.ı ıh dedim.sonra cıktı gittiiiiiii.balkonun camından söz ediyorduk ama ben yatak odasının camından baktım.o da giderken balkona baktı hep ama göremedi beni senağlama ben onu gördüm.onu özledim şimdiden.
(bu konu için kızmayın bana lütfen)

Ay canım benim seni çoook iyi anlıyorum. Benim de eşim geçen ay sadece 1 günlüğüne manisa ya gitmişti. Kapıdan çıkarken bende helak oldum ağlamaktan onu da ağlatmıştım. Arabayla gidip gelicekti çok korkmuştum bi de. İnsan yokluğunda anlıyor kıymetini. Her gün işten koşa koşa markete fırına sonra eve yemek yapmaya gitmenin bile değerini anlamıştım o gün. Aşkım yoktu yapıcak bir şey de yoktu. İlk kez ayrı uyuduk çok ama çok zor gelmişti. Bunlar tatlı ayrılıklar demircool cum bi de geldiğinde ki mutluluk var... :asigim:
Allah aşkınızı, mutluluğunuzu daim etsin.:nazar:

canım benim eşimde her hafta pazartesi gidiyo cuma geliyo hep yanlızım 3senedir böyle bitanem üzülme canım işi gereği napsın oda seni özlüyodur

Çok hoşuma gitti böyle muhabbetli yuva ama hakikaten küçük bebeğin var çok etkilenir onlar ağlama öyle yanında canım ya...İkincisi bu kötü dediğin zamanı kendin için iyi birşeye çevirebilirsin.O gelince seni daha güzel görsün kendinle ilgilen biraz canım..

X