Eşim benimle küsken başkasıyla görüşmüş

Hayatı tehlikeniz olan durumda yüzünüze bakmayan adamla sırf dandik iki çiçek aldı diye nasıl barışıyorsunuz ben de onu anlamıyorum tekmeyi basın rahvan gitsin ya. Belki ki uckuru gevşek gözünüzü ilk ayırdığınız an başkasına koşuyor. Ama siz bilirsiniz tabii.

Vay karaktersiz adam bir de kuranı işe karıştırmış.ama sen kanarsın çünkü kocan!!onlar basit konuşmalar ne var ki!! Ailesinden bile değersizsin hemde ama koca bu yani

Birincisi ameliyat olmuşsunuz gelmemiş direkt boşanma sebebi
İkincisi yahu bu adamlar nasıl büyük yeminler edebiliyor aklım almıyor çocuğu üzerine yemin etmesi de direkt şutlama sebebi

kendi çocuğunun sorumluluğunu alamayan adam size neler yapmaz. bunu düşünmediniz mi evlenirken?

Ailem senden degerli dediğinde bitirmeliidiydiniz... ameliyat olmuşsunuz gelmemiş bitmeliydi...kaza geçirince aklı başına gelmiş ne ailesi nede metres gelip ilgilenmemis oda boşluktan size dönmüş bu boşanmak için yeterli aslında...yarın oburgun durumunu toparlayinca yine aynısını yapacak üzülen siz olacaksiniz ömrümüzü hatta bir dakikanızı bile böyle bir adam için heba etmeyin değmez
Vaktinize yazık

Fazla dramatize etmişsiniz adalet sistemi oyle lak diye islemiyor ilk eşi boşuna boşamamiş kimse iyi kocasını boşamaz siz de bosamayacaksanız kurcalamayin

Şu evliliklerde kadınların ders vermek amacıyla evi terketmesi bir bana mı cok saçma geliyor bilmiyorum. Her şey imza mı? Benim kocam şu şekilde evi terketse özür dilerim ama sadakat yükümlülüğü bile hissetmem. Eşyaları alıp evi terkedecek kadar bir problem varsa geri de dönmeyin zaten.
Size değer vermeyen adamı yokluğunuzla terbiye etmeye çalışmak maalesef böyle patlıyor. Erkekler kadınlardan daha farklı, değer vermiyorsa vermiyor, yokluğunu göstersen ne olur? En fazla ütü, çamaşır, bulaşık için geri çağırılırsın.
Ben burada bakıyorum çoğu kadın boşanınca "düzeni bozulsun da o kapıma gelir, yalvarır, beter olur" diyor. Yahu adam yeni birinden yüz bulana kadar, bir dalı tutana kadar, ev düzenini koruyacak işte sonra diğer dalı tuttuğu ilk an kaçıcak. Sen o ara hizmetli olmak için aransan ne aranmasan ne?
Konu sahibi, eşiniz o kadınla devam edebilseydi zaten aramazdı sizi.

Lütfen bir terapi almayı ciddi şekilde düşünün, yanlış anlamayın lütfen söylediğimi, yaşadıklarınız hiç kolay değil. Yaptığı şey aldatmak, bunun başka bir ismi yok. Ama buna gelene kadar ailesiyle ilgili size dedikleri, hastalığınızda yanınızda olmaması bile ayrılık fikrini çok ciddi düşünmeniz için yeterli nedenler. Burada size kimse tersi bir şey söylemeyecektir, bunu beklemeyin lütfen kendinizi düşünün bunları hak etmiyorsunuz

Ameliyatınıza gelmemiş,mesajınıza dönmemiş (çünkü yeni heyecanlar peşinde koşmakla meşgulmüş), aileden saymayıp kendi ailesinden taraf olmuş ay daha napcak acaba boşanmanız için? Ben ameliyat konusundan sonra barışmayı düşünmezdim o ara bitirirdim

Rezil herif aldatmaya tahammül edilmez.
Siz nasıl size beddua eden birine hala eşim diyorsunuz.

Görüştüğü kişi yada kişiler küs olduğunuz zaman Görüştüğü insan(lar) degil.hayatında var olan kişi(ler) .sadece aldatıldığınızı yeni farkettiniz.
Yalan konuşan insan yemin eder düşüncesindeyim.
Siz karar verin ne yapacağınıza kuşkuyla devam yada yolları ayırmak seçim sizin.

Son birşey insanın başına gelen herşey bir ceza değildir insanı inançlarıyla korkutmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…