Eşim benim konuşmadığım komşuma selam veriyor normal mi

venuss0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2022
13
3
Kadın komşum beni gördüğünde selam vermez bile ben verirdim hep ama baktım o vermeyince bende vermiyorum ayrıca onların eşleri de beni görünce ses etmezler hiç ama benim kocam gördüğünde ses eder selam verir konuşur normal mi muhabbet gibi olmasada ben bu duruma çok sıkılıyorum

Benim karşı komsu da bana selam vermez esime verir değişik bir tür.
Acıkcası esimde verirse versin selamı umrumda olmaz.Ben bana vermedigi icin muhatap olmuyorum.

Normal tabii ki. Sonuçta evli olabilirsiniz ama ayrı bireylersiniz

Kocanız komşunuzla selamlaşmadiginizi ,bu duruma sıkıldığınızı biliyor mu?
Siz rahatsız olabilirsiniz bence normal ama eşiniz bi inatla hala selam vermeye devam ediyorsa bence normal değil, sonucta komşu yani, bu sebeb için karısını üzmemeli bence eşiniz.

Evet haberi var biliyor uyarmıştim bikeresinde hatta

Evet biliyor hatta daha öncesi uyarmıştim konuşmalı miyim bidaha yoksa boşvermeliyim bilemedim

Biliyor daha öncesi bu değilde alt başka komsumuzda uyarmıştim üstüne gitmeli miyim yoksa boşversem mi bilemedim

Maalesef bazı insanlar çok soğuk illa ki hemen samimi olup oturup kalkacaksın diye bir durum yok ama dairede bende bunu gördüm hiç kimse yüzüne bile bakmıyor Çok şükür şuan ki mahallemde ki komşular öyle değil aksine onlar selam verir bir ihtiyacınız var mı diye sorarlar. Ama eşinizin selam vermesini çok takmayın bence oda öyle alışmış demek ki.

Abartmayın. Bir olay da yasamamissiniz alt tarafi size selam vermiyorlarmiş. Karşı komşum kadın bir garip onunla konusmam mesela eşi amca daha sevecen onunla selamlasırız

Eşinizin haberi var mi ki? Ben eşime X bana selam vermiyor desem eşim de vermez. Komşu kadinla ne hukuku olacak ki
Evet biliyor ama benim eşim biraz sıcakkanlı ondan mı acaba diyorum moralim bozuldu ama ses etmedim tadımız kaçmasın diye

Eğer aranızda bir husumet yok ise allahın selamı verilir yani bence ne olacak ki.
Ya ondan değil de geçen mesela faturaci geldi tüm zillere basmış aynı anda açtılar eşimle kapıyı ben icerde duyuyorum eşim elektrik galiba diye karşı komşuma konuştu onu taktım komşumun kocasi olsa muhatap olmaz benimle hic

Benim karşı komsu da bana selam vermez esime verir değişik bir tür.
Acıkcası esimde verirse versin selamı umrumda olmaz.Ben bana vermedigi icin muhatap olmuyorum.
Evet garipler hemcinsleriyle muhatap mi olmak istemiyorlar kiskaniyolar mi anlamadjm

Eşinizin haberi var mi ki? Ben eşime X bana selam vermiyor desem eşim de vermez. Komşu kadinla ne hukuku olacak ki
Biliyor ama pek umursamaz kendi istediği gibi davranır eşim o yüzden üstüne gidemiyorum

Yan komşumla kızım bisiklet sürüyor diye ağız kavgası etmiştik ne o beni ne ben onu görünce bırak selamı suratımızı çeviririz ama eşlerimiz acayip muhabbet eder kapı önünde ben karışmam bu duruma kadında karışmaz

Ama kadınla sadece konuşsa bilemem emin değilim bozulurdum sanırım

Bizim böyle bir komşumuz var. Kadın başından beri hiç selamımı almadı, yüzüme bakmadı.(İlk taşındıklarında konuşmadığım yan komşumdan etkilendiğini düşünüyorum) Kadınla şimdiye kadar hiç bir merhabalığımız dahi olmadı. Ama kocası ile karşılaşırsak üstünkörü selâmlaşmamız oluyor.

Ya inan benim alt komsum beni gorunce selam vermez hatta bazen asansorde denk geliriz ozaman bile vermez ama esime veriyor esimde selama karsilik veriyor. Beni rahatsiz etmiyor Allahin selami versin ne yapayim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…