eşim beni aldatıyo sanırım :(

iŞte TÜRK kadının yanıtı !

--------------------------------------------------------------------------------

iŞte TÜRK kadının yanıtı !

"Çeşitli milletlerden hanımlara,"kocanız sizi aldatırsa ne yaparsınız"diye sormuşlar ??

__İTALYAN:kocamı öldürürüm

__İSPANYOL:kocamıda sevgilisinde öldürürüm

__JAPON:önce kocamın sevgilisini,sonra kendimi öldürürüm

__İNGİLİZ:viski ne güne duruyor

__RUS:votkalarla sarhoş olurum

__AMERİKALI:alacağım nafakayı hesaplamaya başlarım

__FRANSIZ:dünyada erkekmi yok hemen boşanırım

__TÜRK: kocam beni aldatmaz

aynen katılıyorum
ayrılamam demişsin ama biraz güçlü ol cesaretli ol bence CADIARZU
yoksa altından kalkamazsın :1no2:
öğrendiğinde ağlayıp sızlarsan emin ol hiiiç etkilenmez ilerde daha kötü olur
sakın yanlış anlama ben sana ayrıl demiyorum o benim haddim değil
ancak kendini çaresiz gibi gösterme sakın yerimseniben

canım ya nasıl böle bi adiliğe katlancaksın pekii .eşin seni göz göre göre aldatcak sen eyvallahmı diceksin .senin ailen yokmu şekerim yanında .akraban yokmu bi tel açacağın.veya seni anlayan bi kaynanan kayınpederin yokmu.bak bi mesleğinde war .istediğin gibi ayaklarıının üzerinde durabilirsin .ne olur arkadaşım kendini bu kadar güçsüz görme.ayrılmak istesen eşin bişey yapabileceğini düşünmüorumm .ülkemizde kanun var haklarımız war

cnm kim olursa olsun kimseye pek güvenimm yok...
komşuymuş arkdaşmış neler gördük..kardeş kardeşi bil ekıskanıyo..
konuşsamda inkar ediyo diyorsan ... o zaman en iyisi sen eşini gizli takibe alıcaksın
yada ne yaparsa kendine yapar diyerekten yaşantına devam edersin ...

düşüncelerineze saygılıyım ancak kesinlikle karşıyım
kadın şükretsin bide yalanlıyo diye öyle mi
saçma! yasakkelime

o kadar çaresizim kii. bunaldım iyice daraldım.. hayat diyorum bu kadar mı gelir insanın üstüne.
ailen yanında değil mi demişsiniz veya onun ailesi.biz ikisindende uzaktayız.ama kayınvaldemlere daha yakınız.yakınız daa oğlu sonuçta. ayrıca sanırım bu olanlardan da haberi varmış.en çokta bu koyuyo bana.yaa bişeyler dönüyo ortada ama inanmak istemiyorum.6 yılda tanıyamadınmı kocanı demişsiniz tanımışım ama yanlış tanımışım.öyle şeyler duyuyorum ki insanların kazığını öyle yemişim ki artık kimseye güvenim kalmadı.alıp başımı gitmek istiyorum ama kızıma dayanamam

düşüncelerineze saygılıyım ancak kesinlikle karşıyım
kadın şükretsin bide yalanlıyo diye öyle mi
saçma! yasakkelime

mesajımdan yalanladığına şükret gibi bir anlam çıkaramıyorum ben..
bir yuva kolay kurulmuyor..
üçüncü kişilerin ağzına bakarak yuva yıkmak ve buna dayanarak ben olsaydım boşanırdım demek hiçbir mantığa sığmayacak kadar acımasız bir yaklaşım..
kimse gözleri ile görmedikten sonra yuvasını yıkmamalı ve yık diyenlere de aldırmamalı:1no2:

Son düzenleyen: Moderatör:

ilk okuduğum da öyle bi izlenim çıkardım
haklısın kolay kurulmuyo tabi
üstelik ben bekarım
evli bile olsam ayrıl yada ayrılma demem diyemem çünkü haddim değil

canım gözünle görmeden kesinlikle inanma.
çok kötü niyetli insanlar var, biri başlatmıştır söylentiyi, devamı gelmiştir.
eşine dikkat et, nereye gidiyor ne yapıyor , telefonunu karıştır.
zaten öyle birşey varsa, sen de izliyorsan kendisini, yakalanmaması çok zor. a.s.
gerçi yakalasan nolcak ayrılamam diyorsun :uhm:
inşallah yoktur birşey, aldatılmaya katlanmak zorunda kalmazsın :teselli:

Gözün üstünde olsun. Arkadaşin bence senin göremediklerin için dikkatli ol ve gözünü aç demek istiyordur zaten böyle birşey yoksa takip edince anlarsin nefes bile aldirma eşine takip et sesiz ve derinden birşey yokmuş gibi davran kuşkulanmasin yoksa ona göre tedbir alir ama inşallah böyle birşey yoktur

Bi halt yemez afedersin ama havlayan it isirmaz korkma
seni tehdit ettiği zaman adam ol bu duruma düşme de:mymeka:
ekonomik özgürlüğün varsa alirsin çocuğunuda:1hug:

canim yaşadiklarin tabikide kolay diil ama sakin ol öfkeyle kalkan zararla oturur arkadaşlara katiliyorum bi süre sessizce takip et davranişlarini hareketlerini çaktirmadan denetle ama bunu ona belli etme ozaman eğer hakliysan şüphelerin doğruysa bişi elde edemezsin çünkü önlemni alir alttan alttan takip et umarim yaniliyosundur umarim sadece 2-3 kendini blmezin abartilaridir bunlar çok mutlu olman dileğiyle canim.....

ben eşimi çok seviyorum arkadaşlar.o da beni seviyo eminim.biz severek evlendik.eşim dıştan bakıldığında gerçekten her bayanın dikkatini çekecek biri,eşimi ve beni tanıyanlar dış görünüş olarak çok uyumlu bir çift diyorlar,yani bende bakımsız sayılmam.bu konu bilen arkadaşlarım bunu haketmediğimi söylüyo ve eşimin dışarı bakmasına anlam veremiyolar.ama ben biliyorum tek sorun eşim evli olduğunun farkında değil malesef.

Yaşadıklarınız gerçekten çok zor...
Arkadaşlara katılıyorum, bi süre önce kendinizi toparlayın şu anda aklınız çok karışıktır olayları tam olarak göremeyebilirsiniz, önce kendinizi sakinleştirin... Bu sürede eşinizin hareketlerini, yaptıklarını ona çaktırmadan takibe alın...
Ve eğer yakalarsanız yani söylenenler doğruysa bu sefer kesin tavrınızı koyun derim...
Cesaretli olun ve tehditlerine aldırış etmeyin madem tehdit etmeyi biliyor olayların bu noktaya gelmesine engel olmayıda bilmeli... Taviz verdikçe tepene biniyorlar nasılsa beni bırakamaz diye, sen istediğini yap ama eşin hep yanında olsun var mı öyle şey...benneyaptımki

İnş duyduklarınız sadece bir söylentiden ibarettir :teselli:
Emin olmadan kendinizi üzmeyin... a.s.

valla allahıma büyük konuşmak istemem ama kaldıramayacığım tek şey aldatılmaktır.diğer şeylere katlarım.nie korkuyorsunuzki tehtidlerinden hukuk var polis var taviz vermeyin.sindiğinizi gördükçe yapmaya devam edecektir.cesur olun lütfen

ateş olmayan yerden duman tütmez
takip edin bence
size söyleyenleride konuşturmaya çalışın

ateşte dumanda ortada bence..
ayrılamam diyorsan lafını bile etmeyeceksin..ki bu çok zor..
ama hem onu yakalayıp hemde ayrılamazsan o zamanda cehenneme döner hayatın..
iyi karar ver..

eger ayrılma ımkanın yoksaa kı ole yazmıssınnn esın bunu bılıyorsa ınkar edecek ve senı boşanıyosan boşan seklınde cevabıyla karmakarısık bır durumda bırakacaktır.......inkar edecektir sonuna kadar......kımsenın lafıylada hareket edıp sınırlenıp ıplerı ıyıce germe derım .....basıma geldıgı ıcın senı cok ıyı anlayabılıyorum susmak ıcıne atmak olabıldıgınce zorrrrr.........ama uzerıne duser bu olayın aslı varsada ogrenmek senı daha cok cıleden cıkarır ......gözdağı verebilirim yola getiririm diyorsan takipte olll .....yok ben eski hayatımda devame derim diyosan üç maymunu oynayacaksın ama hayata bır kere gelıyosun bunu da unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…