eşim beni aldatıyo sanırım :(

kafadar

Guru
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
370
214
onun hakkında herkesten bir söz duyuyorum.inanmıyorum inanmak istemiyorum.
onunla konuşuyorum bu durumu bak böyle böyleymiş diyorum herkese inanmak istemiyorum sen bana doğruyu söyle diyorum tabiki yalanlıyo..
ne yapacağımı şaşırmış durumdayım artık salak yerine konmak istemiyorum,kime inanıp
inanmayacağım konusunda da kararsızım :çok üzgünüm:
eşim mi? eşiminde tavırları herkesi haklı çıkaracak derecede :çok üzgünüm:
ne yapyım şimdi ben arkadaşlar ne olur bi akıl verin.. çok mutsuzum kafam çok karışık
:a015:

takip et sende anlayabilirsin hareketleri tavirlari sana birsey anlastirmiyormu allah kolaylik versin sana isin zor tepki ver bakalim ne olacak

ilginç bir durum. sana eşin hakkında söylenenleri kimin söylediği de çok önemli. eğer bunlar ortak tanıdık ve arkadaşca şüphelenmekte haklısın ama gerçekten diğerlerinin niyeti de önemli. ortada çok yalancı insan var. ama bir sürü şey duyuyorsan ve bunlar farklı farklı insanlarsa bir şey olabilirtabi ki. aldatılmıyorsanda araştırmak en doğal hakkın. erkekler sonuna kadar inkar etmeyi dener. eğer senden telefonunu gizliyorsa, evdeyken bile yanından ayırmıyorsa şüpheli hareketleri varsa anlarsın. kadınlar bunu anlayabilir.

Ne gibi konuşmalar var canım takip etmelisin bencede .Erkekler böyle şeylerde doğruları söylemez.Daha detaylı anlatırsan belki kolay çözümler üretebiliriz

gözünle görmediğin birşeye inanma takip et..sana hangi cesaretle söylüyorlar ya eşin seni aldatıyor diye..pek inandırıcı değil..ben en yakın arkadasıma bile söyleyemem..ona söyleyeceğime eşine söylerim

bu ilk defa başıma gelmiyo.bi kaç yıl öncede yaşamıştım bunları.ama herşey düzene girdi diyodum. duyduk larım tabiki ortak arkadaşlarımız.hatta ilk duyduğumda arkadaşıma kızmıştım ama zaman geçti başkalarındanda aynı şeyleri duydukça haklıymış diyorum.

cok zor durum allah kolaylık versin ama bence en kötüsü bile olsa pes etme hayat o kadar acımasızki sana nasıl nerden ne şkilde darbe vuracağı belli olmuyor burda önemli olan bu darbe karşısında yenilmeden dimdik ve zafer bayrağı elinde yürümek.bak arkadaşım inşaallah olmaz ama diyelimki eşin seni aldatıyor napcaksın belikde ne zorluklarla kurduğun evliliğini yıkacakmısın belkide bir hiç uğruna ya tamam aldatılmak kolay değil ama bence eşini nasıl kendine sıkıca bağlayabilirsin bunları dene bence bunu hep beraber yardımlaşarak halledebiliriz ne dersin öyle birşey varsa hemen pes edecekmisin yoksa savaşacakmısın?yerimseniben:1hug:

biz 6 yıllık evliyiz arladaşlar 5 yaşında bir çocuğumuz var. bana söylenenler direkt olarak seni aldatıyor değil.eşine dikkat et gibi.ama bir arkadaşımız var ailecek görüştüğümüz eşiyle de eşim arkadaş ondan duyduklarım beni yıktı.düşünüyorum ben olsam söylemezdim diyorum ama ona kalsa ben seni sevdiğim için diyorum eşine dikkat et diyo.off valla kafam karıştı iyice

hayatım sakin ol bence soguk kanlı ol. İstersen takip et ama senin düşüncen önemli. Gerçekten eşinin seni aldatacağına inanıyor musun? Evliliğinize göz diken insanlarda olabilir. çok iyi düşün derim ben. Aldatıyorsa da inan bana, günübirlik basit bir şeydir. Sakın bırakma. Pes etme. Hatta bu ara eşinle daha çok ilgilen ki yaptığının yanlış old o anlasın.

Tilki ile dükkan hikayesini unutma derim.

Sevgilerimle,

son darbe arkadaşıma katılıyorum diyelim ki aldatıldığını anladın, ne yapacaksın? bekara eş boşamak kolay, ama koca hemen bırakılmıyor işte. kesinlikle araştır.işe ilk önce kocanla kesin bir dille konuşmakla başla. ısrar ederse yapmıyorum derse. bu lafları duyduğun kişilerle tek tek konuş ya da bak burası önemli. kocanla hiç konuşma, gözünün üstünde olduğunu anlamasın. doğrudan araştır. bi de ne önemli biliyor musun? eğer sevgilisi varsa anlaman kolay ama günü birlik yaşayıp bırakıyorsa kadınları ve kadınlarda kocanın peşine düşmeyen cinsteyse işin zorrrrrrrr

ateş olmayan yerden duman çıkmaz canım...
bugune kadar eşinin "var mi böyle birşey" sorusuna karşılık "var" diyen oldugunu duymadık hiç.
sormakla cok buyuk hata etmişsin.
az bi dusunerek hareket etseydin ya
adam salak değil elbette bundan sonra daha gizli yapicak herşeyi.
yakalanmamak icin aciklarini kapaticak.
bi süre hiç bişi olmamiş gibi davran, bu olayı unutmuş izlenimi yarat
sonra işe koyul ama asla çaktirma
cep telefonlarini pc kayitlarini kimle nereye gitti hepsini takibe al
muhakkak ele verecektir kendisini bi süre sonra gamyoncuiremsu

ya sana birşey söyleyim mi? ben de belki bir arkadaşımın eşini karısını aldatırken görsem söylemem ama bu belli de olmaz yani. belki de anında tel açıp çağırırım oraya. bu zamana kişiye göre değişir.

arkadaşım sen 6 senede kocanın huyunu tabiatını anlamışsındır.eminim ki
bak bebişinizde var mış allah bağışlasın eşin bu yuvayı neden bozmak istesin
sana bunları diyen kadın kim yaaaaaaaaaaaaaa
o senin neyin oluyor
5 yaşında bir bebişin varken bunları sana nasıl söler
uzak dur ondan lütfen
çon sinirlendim...

Son düzenleyen: Moderatör:

niye söylemesin?
bence en iyisini yapmiş.
birilerinin "canım cicim"lerle pışpışlayıp arkandan gülmesi daha mi iyi?

canım kımsenın ne soyledıgıne bakma kafayada takma kendın gor takıp et esıne bıle hıssettırmeden tavırlarına telefon konusmalarına nereye gıder ne yapar sıkı bır takıpcı ol sonra sakın bır kafayla ne yapacagına karar ver zor cok zor bır durum allah kolaylık versın

hepinize gerçekten çok çok teşekkür ederim.günlerdir o kadar çaresizdim ki bu konuyu buraya açmakta bile kararsızdım.. birde şöyle bi sorun var arkadaşlar malesef eşim beni aldatsada ondan ayrılmak gibi bi imkanım yok.ben bunu dile getirdiğimde tehditleriyle karşılaşıyorum.. kısacası ben bu adamdan ayrılamam ama ortada bi çocuğum olmasa bir dakika dahi durmam.

bence arkadaşların sana söylemekle en iyisini yapmışlar. en azından sende ayağını yorganına göre uztırsın. eşine gelincede dağdamı yaşıyoruz git mahkemeye ver hiç pohhh yiyemez kendi ayaklarının üzerinde dur

canım haddim olmayarak konuşuyorum belki ama sessiz kalınamıyacak bir konu bu..
eşin her defasında sorduğunda seni yalanlıyor ise , seni aldatıyor olmayı o da kendine yediremiyor demektir..
bence içinde bulunduğun durum hiç de üzücü değil..konuyu fazlaca ört bas etmeden onun kendi küllerinden yeniden doğmasına izin vermelisin..
böyle bir şeyden kuşkulandığını hissettirerek mesajını vermişsin zaten
sıkma canını lütfena.s.

kafanı burda durduk yere karıştırma valla herkezin dedigi gibi takip ediceksin ögrenmenin başka yolu yok.tabi eşin yalanlıcak dürüst olmasını bekleme. allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…