Eşim bana hiçbirşey anlatmıyor

Ben stresli birisiyim yani evet bir olay olduğunda günlerce düşünüyorum ama benim başıma bir olay gelince bu şekildeyim galiba. Pireyi deve yapar mıyım pek sanmıyorum sadece kendi kendimi yiyip bitiren biriyim kotu bir olay ile karşılaştığımda.Eşim annesine karşı daha çok babalık yapan bir karaktere sahip yani sanki annesi onu büyütmemişte o annesini büyütmüş gibi. İkimizde çalışıyoruz

Aileme hiç birsey anlamadığımı biliyor hatta aramızdaki tartışmaları bile anlatmam ama bende gevezeyim ve eşim pek konuşkan değil ama gün içinde mesela morelini bozan birsey oluyor ben bunu bilmiyorum ve sonradan öğrenince anlamadığım için kendimi çok suçluyorum
Yani aslında eşim çok iyi bir hayat arkadaşı ama ben ona iyi hır arkadaş değil miyim diye düşünüyorum

O zaman iyi niyetle belki kendinize stress yapmayın diye anlatmıyor diyelim kötü niyetlede arkanızdan iş çeviriyor diyelim.Aslinda siz kusmeden ona sorsanız oda cevap vermeyip sizi terslerse zaten o zaman belliki sizden habersiz gitmiş bir para olması olasılık dahilinde.ben ona iyi bir hayat arkadaşı miyim a getirmeyin bu konuyu ya detayda boğulan yada saçını süpürge edenlere dönmeyin bu kadar kusur her ilişkide normal kabul edilebilir Genele bakın.Ayrintilarda gizlenen şeytan yok konuda

Madem eşiniz düşünceli babacan yada sorumluluk sahibi bence siz iyi hissedin stress yapmayın diye sizi bir nevi sıkıntılardan uzak tutuyor.Boyle bakın ve kusmeyi uzatmayın.Birsey anlattığında yorum yapmadan uzatmadan duramiyorsaniz bunun üzerinde çalışın.Bazen sadece anlaşılmak isteriz yorum değil akıl değil ben demiştim değil sen hep böylesin değil.Bazen sadece dinlemek gerekir hiç konuşmadan

Ne kadar güzel yazmışsınız icim rahatladı doğrusu çok çok çok sağolun

Sıkıntılı bir durum, bende sizin yerinizde olsam çok rahatsız olurum.Eşi ve aileden biri olarak görmüyor demekki ya da size güvenmiyor huyunuzu bilmiyorum , sağa sola anlatan biri iseniz hani bir nebze eş haklı,elti bile herşeye vakıfken siz dış kapının mandalı pozisyonunda iseniz eşinizi alın karşınıza konuşun.Sevmem ben böyle şeyleri.......

Ben size hak verdim, boyle hayat arkadasligi olmaz ki kardesim hicbir sey anlatmam diyenlere de sasirdim, hicbir sey anlatmayacaksaniz, bu benim basima kakar mi, dedikodumu yapar mi dediginiz insanlarla nedne evlendiniz??
Gerçekten öyle adı üstünde hayat arkadaşı. Çekinmeden herşeyini paylaşabileceğin seni anlayıp yargılamayacak iyi gününde kötü gününde yanında olacak biri demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…