Esim aldatiyor xiomi 13 lite telefon kullanan varmi lutfen yazin kafayi yicem

Uygulama logosu 10 dan sonra falan değişmez. Eşiniz sizin zekanızla dalga geçiyor. Ya tiktok indirmiştir ya da logosu ona benzeyen bir uygulamadır. Uygulamaya girip bakarsanız 2 saniyede öğrenirsiniz biz nasıl anlayalım?

Hanimlar lutfen bilen yazsin xiomi 13 lite telefinda muzik uygulamasi tiktok resmi gibi oluyor mu saat 10 gibi degisiyomus esim tiktok indirmjs yada brni oyle kandirmaya calisiyor uygulama degisiyor diye
Ben xiomu redmi 10 aldım ben hiç indirmedim telefonda tiktok var sıfır aldım sonra birşey oldu telefonumu yazılım attım sıfırladm açtım baktım yine tiktok vs gibi uygulamalar var yani ben yüklemedim

Hanimlar lutfen bilen yazsin xiomi 13 lite telefinda muzik uygulamasi tiktok resmi gibi oluyor mu saat 10 gibi degisiyomus esim tiktok indirmjs yada brni oyle kandirmaya calisiyor uygulama degisiyor diye

Evli mutlu inşallahta çocuklu nedir yaa🤣🤣🤣

Tiktok ben de kullanıyorum video izliyorum indirmek aldatmak olsa vay halime demek 😅
Yani tam olarak müzik olsa ne olacak tiktok olsa ne olacak sizin dert ettiğinizin ne olduğunu hiçbirimiz anlamadık? Diyelim logo değişmiyor he tiktok eee?

Tik tokta yazışma mı var 😳
Muhtemelen canlı yayınlarda yorum yapıyorlar sonra mesaj kısmı evet var kişiler arası , canlıda para atıp öne çıkıyorlar ordan mesaja geçiyorlar tanışmak için ama aslında video izleme uygulaması aynı zamanda canlı yayın bölümü var takipçilere yayın yapıyorlar kullanıcılar

Tiktok ben de kullanıyorum video izliyorum indirmek aldatmak olsa vay halime demek 😅
Yani tam olarak müzik olsa ne olacak tiktok olsa ne olacak sizin dert ettiğinizin ne olduğunu hiçbirimiz anlamadık? Diyelim logo değişmiyor he tiktok eee?

Karşılıklı kullanmama kararı almışlar ayrıca eşi uygulamada ne yapıyor konu sahibi bilmiyormuş. Bu sebeplerden rahatsız olmuş 🤔

Muhtemelen canlı yayınlarda yorum yapıyorlar sonra mesaj kısmı evet var kişiler arası , canlıda para atıp öne çıkıyorlar ordan mesaja geçiyorlar tanışmak için ama aslında video izleme uygulaması aynı zamanda canlı yayın bölümü var takipçilere yayın yapıyorlar kullanıcılar
Ya bir de tiktokun bile algoritması var mesela benim karşıma öyle yayınlar vs çok nadir çıkıyor, genelde ne ile ilgili videolara uzun bakarsan, ararsan beğenirsen öyle videolar karşımıza çıkıyor

Gece 10'da telefon gece moduna geçiyorsa logosu değişir bu arada default app olduğu için. Ama siz tiktok'tan bile bu kadar delirecek duruma geliyorsanız bence başka sorunlarınız var önce onları çözmeyi deneyin.

X