Esim aldatiyor xiomi 13 lite telefon kullanan varmi lutfen yazin kafayi yicem

Gece 10'da nasıl logo değişiyor yahu? İlk defa duyuyorum. Saat 10'u bekleyip bakın bari değişiyor mu diye.

Hanimlar normak uygulama pembe ama esimin tiktok var ama altinda music yaziyo degistiriliyomhs uygulamanin ismi
Belki erkeklerde siyahtır rengi. :)
Uygulama ismi değiştirilemiyor bende.
Screenshot_2023-10-31-19-33-03-850_com.miui.securitycenter.jpg

Ya merak etmis indirmiş olabilir ya benimde var tıktok eşim hiç sevmez arada bakıyorum ama demedim indirdim diye aldatmış demek için daha farklı şeyler olması laizm bence
Herkeste olabilir ama ortak kullanmicaz dedik ve tiktokta ne yaptgni bilmiyorm sifresinide bilmiyotm telefonu sakliyor demek kj birsey saklietmiş

Herkeste olabilir ama ortak kullanmicaz dedik ve tiktokta ne yaptgni bilmiyorm sifresinide bilmiyotm telefonu sakliyor demek kj birsey sakliyor
Adam sizden her şeyini saklıyorsa zaten bir şey gizliyor tabi ki! Pek evli mutlu gibi durmuyorsunuz, çocuk için acele etmeseydiniz keşke! Şifre insan neden bilmez bunu hala anlamam. Eşimle ikimiizn her şifresi kart banka her şey dahil aynı! 10 yıldır böyle

Üçüncü bir şık yok zaten😅
Ahhaa aklıma var mısın yok musun yarışması geldi. O dönem çok popülerdi..biz de ne çıkacak diye tahmin etme oyunu oynardık. Sona 50 ve 100 kaldı. Ailece kimimiz 50 dedi kimimiz 100.
Babam sona geldi. Ciddi bir ifadeyle ve düşünerek ya 50 ya 100 dedi. Dalgınlığına geldi gerçekten tahmin etmeye çalıştı ama biz yıkıldık gülmekten.

Evet bu şekilde de olduğu oluyordu benim. Şu an pembe ama bu logoyu hatırlıyorum

Bu arada, uygulama ismi değiştirebilecek kadar telefon bilgisi olan bı erkek logodan yakalanma riskini göze almak yerine görmenizi istemediği uygulamaları direkt gizler 😅

Eş kişisi Cinderallanın bal kabağı hikayesini telefona uyarlamış 😅

Saate bağlı olarak uygulama simgesi değişmez. Özel günlerde değişiyor o kadar.

X