Eses07 arkadaşımız için dua topigi

Allah razı olsun canım benim
İlk defa sevinmiştim pozitif görünce

Bir kere gorduysen yine gorebilirsin onemli olan hamile kalabilmek ve sen kalıyosun bak. Tabiki üzülürsün üzülme diyemem ama lütfen kendini çok yıpratma. Sebebi araştırılır ama bebekteki kromozom anomalilerinden de olabiliyor bu durum. Hayırlısı böyledir ozaman..
En yakın zamanda güzel haberler seninle olsun.

Hiç olmamıştı ilkti
Umutlanmıştum
Dondurulmuş var
Tekrar denerim inşallah
Teşekkür ederim canım

Eses07 canım benim tek diyebileceğim Allah sana ve eşine sabır versin . En kısa zamanda bu üzüntünüzü azaltacak müjdeli bir haber almanızı nasip etsin .

Hiç olmamıştı ilkti
Umutlanmıştum
Dondurulmuş var
Tekrar denerim inşallah
Teşekkür ederim canım
Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah... Vardır O' nun bir bildiği... Olmazları oldurandir,O'dur.. insaallah tez zamanda yuvanizin nefesini nasip eder...hayırlı zamanda hayırlısıni nasip etsin..

Canım benim tekrar denersiniz,hayırlı zamanda rabbim nasip etsin inşallah.
Eses07 canım benim tek diyebileceğim Allah sana ve eşine sabır versin . En kısa zamanda bu üzüntünüzü azaltacak müjdeli bir haber almanızı nasip etsin .

Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah... Vardır O' nun bir bildiği... Olmazları oldurandir,O'dur.. insaallah tez zamanda yuvanizin nefesini nasip eder...hayırlı zamanda hayırlısıni nasip etsin..

Teşekkür ederim canlarım
Allah razı olsun
Rabbim neyler neylerse güzel eyler

Teşekkür ederim canlarım
Allah razı olsun
Rabbim neyler neylerse güzel eyler
Sakın üzülme. Bak benim 9sene sonra cocugum oldu, ve vajinismus hastasiydim... Neler yaşadım neler. Çok iyi anlıyorum,seni.. Rabbim'e hep hayirli zamanı,gonlumden geçeni bilen sensin ol de oluversin,diye dua ediyordum.. inşaallah seninde tüm isteyenlerinde kucagini boş bırakmasin Rabbim..

Amin inşallah canım
8 yıl olacak bizimde

Canim senin icin yazdim bir bak istersen.

Düşük yaptım
Cumartesi kontrol
Çookk üzgünüm
Hevesim kursağımda kaldı

Çoookkkkkk üzgünüm çok
Bırakıp gitti beni

canım benim Allah çok büyük. Senin içini ferah tut, bebeğini sağlıkla kucağına alacağın gün geldiğinde bugünler ne kadar uzak gelecek.

"Üzülme der Mevlana ve devam eder; Bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki. kanatlı olursun. Tek kanatla uçulmaz zaten. Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil, Kilimin tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır. Niye kederlenirsin? Taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz. Yüzük olmak dileyen taş, ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır."

Rabbim yar ve yardımcın olsun, içini ferah tut her şey cok guzel olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…