esenyurt ta 3.etap kiptaş evleri kiraya veriyorum

KIRMIZI

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
92
2
kızlar merhaba esenyurtta dairem var.kiptaş tan aldım.yeni teslim edildi.1 ay oldu,kiraya vermek istiyorm.ev 3+1 126 m2 site içinde güvenlikli,sitede okul var.bana uzak olduğu için kiraya veriyorum .ilgilenen olursa görüşebiliriz.:1rolleyes:

kira değilde satsan ????
Daha hoş olmazmi???????

kira değilde satsan ????
Daha hoş olmazmi???????

ne demek istedin anlamadim ama satmayi düşünmüyorum çünkü çok güzel bir site ve ben ilerki yillarda orda oturmayi düşünüyorum ..kredi borçu var şimdilik kiraya vereceğim.ama sen satin almak istersen orada saray mobilya nin site içersinde satilik daireleri var.cadiarzu

Tatlim biz oralarda düşünüyoruz ama kira ucuz olsun diye 2+1 istiyoruz kirayi ne kadar düşünüyorsunuz aidat ne kadar

Kira 600 ytl düşünüyoruz 3+1 bizimki ama 2+1 ler 75 m2 den başliyor 400 ytl gibi 95 m2 lerde 500 gibi

Daire fiatlarini bilmiyorum ama yakinsaniz bir uğrayin derim .çünkü orada emlakçi var ayrica saray mobilyanin 5 blogu var satişta

tamam canım teşekkür ederim biz şu an eve 700 veriyoruz ondan çıkacağız onun için 2+1 daha uygun bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…