Eşcinsel kocamın paravan şirketiymişim de haberim yokmuş

Ataların hiç bir sözü boşuna değildir;
-Olmadık iş yok,duyulmadık iş çok,diye.

ben bu zamana kadar erkeklerin eslerini baska bir kadinla aldatmasindan daha baska bir igrenclik olmadigini dusunurdum,ama varmis...bu daha da igrenc..Allah kimsenin basina vermesin...olan yine kadinlara oluyor iste...

dünya artik böyle yakindir insanoglunun basina öyle bir felaket verecekki allah.bakin bizim kitabimiz kuranda yaziyo böyle ahlaksizliklarin cok cogaldigi bir kavmi allah yok ediyo.bizimde sonumuz yakindir allah islah etsin.diyecek birsey yok.dünya artik bir sapikliga dogru gidiyo

bir kadın için eşinin başka bir kadınla aldatması bile ağır gelirken bir erkekle aldatması daha ağırdır sanırım daha onur kırıcı....nereye gidiyoruz ne bu halimiz bu rezillik ya insani duygularımızı yitirmeye başladık iyice allah sonumuzu hayır etsin valla......

valla artık hıc bırseye sasırmıyorum arkadaslar herkez hayatta tek basına ve tek kendıne guvenmelı kımsede aaa...yaaa.. demesın ınsanın hersey gelebılıyor basına bu devırde

işsiz bir adam
11 yaş küçük bir adam
10 gün içinde evlenilen bir adam
hemen çocuk yapılmış bir de
balıklama atlamadan önce tanımaya çalışsaydı keşke
gerçi çok iyi bir aktörmüş esas oğlan sanırım ki kadın hiiiiç mi hiç anlamamışşakkıdı

midem kalktı valla. yıllarca kullanılmak, böyle bi pislikle yaşamak.... düşüncesi bile feci. Allah tüm kötülüklerden hepimizi, herkesi korusun.

Hayretler içinde okudum....
kimlere guvenecegiz Allahim...ne kadar aci ki onca zaman en yakinindakini hiç taniyamamis...
boyle bir olayi atlatmak çok zor olsa gerek

Bir insan cinsel tercihini eşine hiç farkettirmeden bu kadar zaman nasıl beraber olur şaşılacak şey doğrusu.inanılır gibi değil.insanların kendi tercihidir söyleyecek bişeyim yok ama,eşi olan kadın için gercekten çok ağır,altından kalkılamaz bir durum değilmi?neler oluyor hayatta hayretle okudum.paylaşımın için sağol. bu arada nefertari yorumun çok güldürdü beni :kahve:

Sanırım artık bu tür yaşantılar kapalı kapıların arkasından dışarı çıkmış durumda.Çokta şaşırmamak gerek.Çevremizdeki insanları ,yakınımızdakileri bile tanıyamaz hale gelmişiz.Hayatta çok şeyler oluyor ve biz kendimizi ne kadar koruyabilirsek o kadar iyizdir herhalde.Çok üzücü ve sinir bozucu bir vaka.

:kızgın:çok saçma...hiç tasvip etmiyorum bu tür şeyleri...adı cinsel tercihmiş guya saçmalığın daniskası:1closedeyes:

buna çok şaşırdım demeyecegım

bugunlerde o kadar degişik şeyler duyuyorum kı
şaşırma duygum kayboldu

SADECE ALLAHIM BENI VE AILEMI VE TUM SITEDEKILERI GUZEL AHLAKLI IYI HUYLU AKLI BASINDA SADIK DURUST INSANLARLA KARŞILARTIR DIYORUM

Yaziyi okudum.....dakikalarca öylece baka kaldim....inanin aklim dimagim durdu.Aksama kadar tv de gazetelerde cok seyler okuyordum ama bu hepsini bastirdi.Ne diyeyim...butun arkadaslarin yazdigi yorumlara katiliyor ve....pes bukadarida olamaz diyorum ama oluyormus.:KK43:(((((

X