Aile Planlaması Ertesigün hapıyla hamile kalma şansı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

prense_s

'küçüğüm..'
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
726
10
arkadaslar suan kuzenımle bırlıkte sıtede takılıyoruz szıınle paylasmak ıstedıgımız bısı var cınsellık bolumune acamadım kısacası su kuzenım kız ve nısanlı nısanlısıyla ılıskıye gırmıs ılıskıden bı yarım saat sonra ertesı gunu hapı ıcmıs adetlerı duzensız oluyormus rısk varmı dıye soruyo hamıle kalma sansım varmı dıyo o haptan bıkere ıcmek yeterlımıydı dıyo suan yanımda ve sızden cevap beklıyoruz

Yok korkmasin yanii hamile olma sansi cok ama cok kucuk!!! ertesi gun hapi olusan her hangi bir dollenmeyi yok ediyor yani kisacasi olduruyor...

tesekkur edrız kuzenım: olsamda olmasamda rısk yoktur ılla test yaptırmam gerekırmı dıyo

Adet gunu gecerse eger emin olmak icin yaptirsin istiyorsa yoksa dedigim gibi gerek yok cunku ertesi gun hapi almis...

Ertesi gün hapı sonraki aylarda düzensizlik yapabiliyor,panik yapmasın. Ama 12 saat arayla 2 şer tane alması almıştım ben.

Son düzenleme:
benim arkadaşım ertesi gün hapı da içti bir güzel yıkadı da ama hamile kaldı kocasından tabi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…