Ertesi gün hapı

loya12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
35
8
22
Merhabalar ben yumurtlama günlerimde korunmasiz iliskiye girdim.(3 gün) yani bu 3 gün yumurtlama gunlerimdi. Sevgilim geri cekme yontemiyle disariya bosaldi bosaldigini da gordum 3 gunde aynı şekilde disariya bosaldi. Boşalacağını hissedecegi zaman geri cekip dısarı bosaldi ama ben takintili bi insan oldugum icin gidip iliskimizin yasandigi 2. Gunde 2-3 saat sonra ella hapini ictim hicbir yan etki yasamadim. Suan regl olmama 1 gun var regl olmama 2 gun kala bi kanamam oldu birden bire kirmizi renkli ama az miktardaydi. Bu kanama neyin nesi oluyor ilactan kaynakli mi yoksa bahsedildiği gibi yerleşme tutunma vb kanama olabilir mi yardimci olursaniz sevinirim.(GUNCELLEME:REGL OLDUM 🤪😂)

Son düzenleme:
Merhabalar ben yumurtlama günlerimde korunmasiz iliskiye girdim.(3 gün) yani bu 3 gün yumurtlama gunlerimdi. Sevgilim geri cekme yontemiyle disariya bosaldi bosaldigini da gordum 3 gunde aynı şekilde disariya bosaldi. Boşalacağını hissedecegi zaman geri cekip dısarı bosaldi ama ben takintili bi insan oldugum icin gidip iliskimizin en son yasandigi 3. Gunde 2-3 saat sonra ella hapini ictim hicbir yan etki yasamadim. Suan regl olmama 1 gun var regl olmama 2 gun kala bi kanamam oldu birden bire kirmizi renkli ama az miktardaydi. Bu kanama neyin nesi oluyor ilactan kaynakli mi yoksa bahsedildiği gibi yerleşme tutunma vb kanama olabilir mi yardimci olursaniz sevinirim.
Takıntılı bir insan olduğun için, tamda hamile kalabileceğin 3 günde korunmasız yaşamışsın :) ertesi gün hapı her zaman korumaz. Bilmeniz gerekir ki, oluşmasını engellemeye çalışır hap. Varsayıyorum 3.gün içtiniz. Zaten döllenme başlaması 12-24 saat içinde olmaya başlıyor. Siz koruduğunuzu mu düşünüyorsunuz şuan? Ertesi gün hapının kanama yaptığı söylenir, regl gecikmesi, normalden fazla ağrılar, birkaç aylık bir regl düzensizliği, hormon bozmasıyla bilinen bir hap.

Takıntılı bir insan olduğun için, tamda hamile kalabileceğin 3 günde korunmasız yaşamışsın :) ertesi gün hapı her zaman korumaz. Bilmeniz gerekir ki, oluşmasını engellemeye çalışır hap. Varsayıyorum 3.gün içtiniz. Zaten döllenme başlaması 12-24 saat içinde olmaya başlıyor. Siz koruduğunuzu mu düşünüyorsunuz şuan? Ertesi gün hapının kanama yaptığı söylenir, regl gecikmesi, normalden fazla ağrılar, birkaç aylık bir regl düzensizliği, hormon bozmasıyla bilinen bir hap.
Maalesef yumurtlama gunumde oldugumu bilmiyodum. Son günde degil 2. Gunde ilaci içmiştim yanlis yazmisim. Ama sevgilim de ice bosalma gibi bi durum olmadigindan emin bende her seferinde disariya bosaldigini gordum. Buna rağmen ve ilaca rağmen hamile kalir miyim ki ?

Maalesef yumurtlama gunumde oldugumu bilmiyodum. Son günde degil 2. Gunde ilaci içmiştim yanlis yazmisim. Ama sevgilim de ice bosalma gibi bi durum olmadigindan emin bende her seferinde disariya bosaldigini gordum. Buna rağmen ve ilaca rağmen hamile kalir miyim ki ?
Sperm sadece boşalma esnasında gelmiyor ki? İlişki esnasında birkaç damla gelebilir, zevk suyu ile gelebilir. Partneriniz ne kadar emin olabilir ki?

Eminse sorun olmaz. Bunu korunma yöntemi olarak kullananlar var

Gercekten takintili olsaniz korunmadan iliski yasamazsiniz. 3 kere iliski yasadiniz sadece birinde ertesi gunu hapi ictiniz diger gunler noldu? Hamile de kalabilirsiniz ama hormonlarinizi alt ust ettiginiz bir gercek. Adetiniz gecikebilir ara kanamalar olabilit bir kac ay herseyiniz duzensiz olacaktir. Siz yinede risk icin gebelik testide yapin

Evet. Korunmasız ilişkide her zaman ihtimal var. 3gun ilişki yaşayıp 1kez hap almissin geri kalan günler için sıkıntı. Ayrıca Ella hap koruma oranı %95 yüzde 5lik oran az değil.

Eminse sorun olmaz. Bunu korunma yöntemi olarak kullananlar var
Bosalacagini hisettigi zaman hemen geri cekilip disariya bosaliyodu bende görüyordum bosaldigini yani bosalma esnasini. Ama ben yine de korkumdan gidip iliskinin 2-3 saatinde ella ictim hayatımda ilkkez ictim ama hic yan etki yasamadim. Simdi regl olmama 1 gun var kahverengi lekelenme oluyo. 2 gun varken de kırmızı berrak bi kan geldi gecti. Yerleşme kanı olmasindan korktum internette her yazani okuyunca boyle insan korkuyor 😂

Evet. Korunmasız ilişkide her zaman ihtimal var. 3gun ilişki yaşayıp 1kez hap almissin geri kalan günler için sıkıntı. Ayrıca Ella hap koruma oranı %95 yüzde 5lik oran az değil.
3 kez yaşadım diye her gün icin hap mi kullanacaktım dalga mi geçiyorsunuz boyle bi sey son derece tehlikeli 3 gun üst üste ella mi icilir ? Parol mu bu ?

3 kez yaşadım diye her gün icin hap mi kullanacaktım dalga mi geçiyorsunuz boyle bi sey son derece tehlikeli 3 gun üst üste ella mi icilir ? Parol mu bu ?
Bunu bilebilecek duzeydesiniz niye korunmuyorsunuz? Geri cekilmeyle hamile kalan bir suru insan var cunku zevk suyunun icinde de sperm oluyor. Ertesi gun hapini 3 kez kullanmamayi akil ediyorsunuz ama korunma yontemlerinden haberiniz yok

Bunu bilebilecek duzeydesiniz niye korunmuyorsunuz? Geri cekilmeyle hamile kalan bir suru insan var cunku zevk suyunun icinde de sperm oluyor. Ertesi gun hapini 3 kez kullanmamayi akil ediyorsunuz ama korunma yontemlerinden haberiniz yok
Geri cekilme yontemi de bi tur korunma yontemi . Dışarıya bosalma durumu oldu her seferinde . Meni ile hamile kalinsa o kadar kolay bi sekilde herkes her ay hamile kalırdı o zaman ne biliyim 😄

Geri cekilme yontemi de bi tur korunma yontemi . Dışarıya bosalma durumu oldu her seferinde . Meni ile hamile kalinsa o kadar kolay bi sekilde herkes her ay hamile kalırdı o zaman ne biliyim 😄
Geri çekilme korunma yöntemi değildir. Doğurganlık döneminde ilişki yaşamış.takip etmemiş ki takip etmesine rağmen hamile kalanlarla dolu ülke

Doktorlar geri cekilme korunma yontemi degil diye surekli soyluyorlar boyle hamile kalan onca insanda mucize yasiyor sanirim size gore. Bu sitede bile var boyle kac kisi.

Ertesi gün hapı yumurtlamayı ileri atarak önler döllenmeyi. Siz yumurtladıysanız ve spermle buluştuysa içtiğiniz ilacın bi etkisi olmaz.
Bi doktor sayfasinda döllenme olsa bile ellanin dollenmis yumurtayi dusurdugu hakkinda yazmisti yumurtlama döneminde içilse bile spremle yumurtanın birleşmesini engeller yazmisti

Doktorlar geri cekilme korunma yontemi degil diye surekli soyluyorlar boyle hamile kalan onca insanda mucize yasiyor sanirim size gore. Bu sitede bile var boyle kac kisi.
Hamile kalanlar zamanında partneri cikaramadigi icin hamile kalmış olabilirler mi ? Benim durumumda hep dışarı bosalma olduğunu soyluyorum bosaldigini goruyordum dışarıya çıkarıyordu bosalmadan çıkardıktan sonra bosaliyodu

X