Ertesi gün hapı kullanıp ilk ay regl olup ikinci ay geciken oldumu ?

ben erkek arkadaşımla bi ilişki yaşadım, ilişkiden 46 saat sonra ella hap içtim. Ve 2 gün sonra normal adetime 2 gün kala adet oldum. İlişkiden 6 hafta sonra comfort erken gebelik testi yaptım negatif 7. Hafta al bi yaptım negatif 8. Hafta bebe time test yaptım oda negatif ve ilişkiden sonra 4 defa adet oldum ilk adet 6 gün sürdü 2. 4 gün 3. 6 gün 4. 6 gün sürdü normalde 7 gün sürerdi ve ben 2 defa aşı oldum korona aşısı halen korkuyorum ayrıca da tek yumurtalıyım. :/ biri öğrenirse öldürürler beni kan veremiyorum. İkinci resimde 8. Haftaya ait yardım edin lütfen benim halen karın şişkinliğim kasık ağrım dinmedi bi türlü,

Eklentiler

• C4083E8E-3AFA-42D0-9D84-C6F8F75A58D7.jpeg
    88,7 KB · Görüntüleme: 96
  • E6195860-799B-49C9-91C4-AD1FBFD945B7.jpeg
    62,5 KB · Görüntüleme: 106
Hamile değilsin olsa çıkardı okadar regl görmüşsün şişkinlik ve ağrılar ilaç yüzünden olsa gerek benimde üç olacak arada ağrılar ve şişkinlik hala duruyor korkma birsey yok bir anda yüksek hormon almanın yüzünden oluyordur bunlar

Teşekkür ederim ben de aslında öyle dedim de ben testi yaptıktan 10 dakika sonra hep arıyordum kimi 4 saat bekle diyor ben 10 dakikadan sınra gerek yok dedim yani ilişkiden 60 gün sınra çok kırmızı olması gerekiyor dimi test benim gebelik değildir herhalde ki öyle bir kanama ancak düşük yapar çünkü pıhıtılı oldu her defasında bir de kahve pembeyle başlıyor sonra tam adet kanaması kırmızı ve pıhıtılı bir adet döneminde 20 adet ped bitiriyorum 5 günde patlıyor bide petlerim.

Okadar kanamaya hiç birşey dayanmaz ki benimde öyle başlıyor ilk iki gün üç sonraki günler zar zor iki beşinci gün leke ile biter benim seninki baya fazla hem dört saat beklenmez çok okudum burda ilk on dakika içinde çıkan sonuç doğru kabul ediliyor sonra çıkan sonuç kabul edilmiyor kuruma çizgisi olarak kabul ediliyor korkma bukadar regliye bebek dayanmaz şişkinlik ağrılar ilaç yüzünden galiba kaç aydır şişkinlik ve ağrılarım dinmedi gün içinde belki bir iki defa yokluyor hala anlamadım gitti

Evet işte benim kanama çok ama 5. Günde artık dediğiniz gibi lekeyle bitiyor 4 güne kadar yoğun oluyor. Ella sadece hormon intiharıdır bu ağrılar bu sancılar hep boşa erkekler içsin o ilaçları resmen göz göre göre acı çektiriyoruz kendimize. :/ ama ben 7. Haftaki testi 30 dakika bile beklettim kuruma çizgisi bile olmadı yani diğer ikisi 10 dakika felan ki 8. Hsfta yaptığım bebe time Dr sordum online 8. Haftada 15 saniyede bile çıkar demişti. Ay valla Allah yardımcımız olsun gerçekten ben yoruldum düşünmekten stresten vücudumda lekeler çıkmaya başladı artık

Ertes72 ilacı kanama başladığı zaman attım o gün sulu adet gibi oldu. O gün kanama oldu ertesi gün az geldi. Sonra günde 1 ped değiştirecek kadar doldu. Hatta yarısı kadar anca. 8 gündür kesilmeeyen adet var. İlacın etkisinden midir ?

Düşünmeyin artık olsa çıkardı bir ay geçmiş oluyor çünkü üzerine regl olmuşsunuz zaten içinizi ferah tutun ağrılar şişkinlik malesef ilaç yüzünden

Keşke icmeseydiniz zaten regl olmuşken gebelik ihtimali çok çok düşük büyük ihtimalle ilaç yan etki yaptı eczacınıza danışın isterseniz
Ya ilk defa bişey yaşadım onda da korku okdu. O korkuyla ne olur ne olmaz dedim attım. Adetim kesildi fakat çamaşırdı kibrit çöpü gibi ince pembe leke var adet sonrası kalan akıntı mıdır o ? Pek bilgim yok da. İlişki sonrası adet oldum. Üstüne görme olmaz dimi ?

Bukadar kısa süre içinde üstüne görme imkansız ilişkiden sonra regl olmuşsun kalsik regli bitişi yasamissin üstüne görme okuduğum kadarıyla kadınların ilişkiden sonraki regl başlangıcından üç veya dört gün önce yada rgel günlerinde bir iki damla oluyor aynı gün gebe kalamazsin bir hafta içinde heleki bide regl gününde olmaz bu yumurta lazım bunun için milyonda bir gibi birşey olur olursa

Hap etkisi sanırım bide. Korku da olunca stres yaptırdı.

Regl oldum ama okadar ağrılı geçti ki anlatamam doğum yapsam bukadar sancı çekerdim heralde bayılacak bir ağrı yaşattı
Bende sürtünme yoluyla olay yaşadım ama hicbir şekilde vajina üstüne ve içine boşalma olmadı 1 saat içinde ertes72 alıp içtim 40 gün oldu 3 kez test yaptım 3 ü de negatif çıktı ama Meme ucu yanmam var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…