Ertesi Gün Hapı Aldıktan 4 Gün Sonra Kanama Oldu

ldenizl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2023
2
0
19
Sevgilimle 2 Ocak tarihinde sürtünme yoluyla bir cinsel ilişki yaşadık, deneyimsiziz içime girmeyi denedi biraz fakat olmadı. Ben ne olur ne olmaz diye ertesi gün Ella hapı satın aldım. İçtikten 4 gün kadar sonra hafif kan geldi, sonraki gün ise regl gibi bir kanama oldu ve şimdi hala kanamam devam ediyor. Yalancı regl gibi bir şey, anlayamadım. Gece gece stres oldum korkuyorum. Hamile olma ihtimalim var mı?

Kanamadan hamileligi nerden cikardiniz? Ella butun dengeyi bozuyor ondan olmustur. Korunmayi deneyin bir dahakine.

Sevgilimle 2 Ocak tarihinde sürtünme yoluyla bir cinsel ilişki yaşadık, deneyimsiziz içime girmeyi denedi biraz fakat olmadı. Ben ne olur ne olmaz diye ertesi gün Ella hapı satın aldım. İçtikten 4 gün kadar sonra hafif kan geldi, sonraki gün ise regl gibi bir kanama oldu ve şimdi hala kanamam devam ediyor. Yalancı regl gibi bir şey, anlayamadım. Gece gece stres oldum korkuyorum. Hamile olma ihtimalim va

Sürtünme ile ilişkide vajinaya girilmez. Sizin alt tarafınızda külot ve eşofman altı kesinlikle olsun sakın çıkarmayın. Kesinlikle prezervatif olmadan cinsel ilişkiye girmeyin. Boşalmak üzereyken prezervatif olsa bile vajina dışına çıksın o şekilde boşalsın. Bu en güvenli yöntem. Çünkü çok düşük bir ihtimal olsa bile prezervatif yırtılabilir yada çıkabilir. Bu yüzden gebe kalabilirsiniz.

X