Ertelemeyın mutlulukları ve hayatı

D

destinaber

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi destinaber
lıse bıtsın unıversıteyı kazanıyım OYLE
ya su sınavı bır kazansamda OYLE
su sınavlar gecse unıversıte bıtsede OYLE
sevgılım askere gıtse bırde ıs bulsadaOYLE
bıraz para bırıktırısemdeOYLE
buyuklere zıyarete gıdılecek su ıslerı bıtıreyımOYLE
ıyı bır araba alıyımOYLE
su mobılyalar degıssındeOYLE
cocukların okulu bır bıtsedeOYLE
anneme telefon acıcaktım yorgunum bıraz uyuyumdaOYLE
cocuklar evden gıtsedeOYLE
cocuklar bır yuva kursadaOYLE
rahat gunese bakan bır ev alsamdaOYLE
her yerlerım ayrıyor gecsındeOYLE
emeklı oluyumdaOYLE
VE BIR BAKMISINIZ HAYAT GOZ ACIP KAPAYINCAYA KADAR GECMIS senağlamaVE YANLIZSINIZ NE AILE BUYUGU KALMIS NEDE ANNE TELEFONUN BIR UCUNDA COKTAN MASAL OLMUSLARsenağlama HAYATI SEVINCI HUZUNU ERTELEMEYIN O AN HAYAT SIZE NE VERIYORSA YASAYIN a.sYILLAR SONRA ELDE BIRSEY KALMIYOR :1no2:SADECE KOSTURMAYLA GECEN:a015: BIR OMUR KENDINIZE VE ETRAFINIZA ZAMAN AYIRIN YOKSA GERIDE BIR SEY KALMIYOR CANLARIM:teselli:

• Konu Sahibi destinaber
ne kadar güzel yamışsın ....seninde bu konuda canın yanmış heralde:a015:

• Konu Sahibi destinaber
çok güzel yazmışsınız ama maalesef pratikle teori birbirini tutmuyor :KK43:(( hep öylelerimiz var..ve benim öylelerim o kadar çok benziyorki sizinkilere..üniversiteyi kazanayım öyle dedim kazandım.şimdi bitsinde öylelerim var..ayrıca çok mutlu olduğum bir beraberliğim var ama maalesef askere gitsin gelsin iş kursun öylelerim var şuanda..sanırım devamı da sizin yazdıklarınız gibi olucak...off hayat çok zor insanlar zor herşey zor...

• Konu Sahibi destinaber
arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum kaydirigubbakcemile5hayatta hep erteledıgımız anlar oluyor senağlamasızlerlede paylasmak ıstedıma.s YOKSA BEGENMEDINIZMI CANLARIM:uhm:

• Konu Sahibi destinaber
tabi ki de haklısın canım gerçekten de ÖYLE...
ama biz insanız illa ki sevdiklerimizin başına bir şey gelse o zaman anlıyoruz:KK43:(((

• Konu Sahibi destinaber
ne güzel demişsin fakat;
olmuyor işte hep bişiler istemedende olsa erteleniyor.
yaşadığımız hayatın kıymetini bilemiyoruz belkide

• Konu Sahibi destinaber
canım çok güzel yazmışsın :teselli:
hepimiz hayatımızı erteliyoruz ve zaman geçtikten sonra keşke diyoruz.hepimiz çevremizdekilerinin kıymetini bilmeyiz kaybettikten sonra hiç birşey geri gelmiyor. senağlama

• Konu Sahibi destinaber
güzel yazı gerçekten ama işte olmuyorrrrrrr..hayatı doğru yaşamak istiyoruz hayat ın bize o anda verdiği ya hayırsız bi durumsa??bide böle bakmalı

• Konu Sahibi destinaber
Evet hep gelecek için yaşıyoruz haklı olarak.

İlerde iyi bir hayatımız olsun,mesleğimiz olsun,kimseye bağımlı olmayalım... vs.

Okul hayatı,iş hayatı daha sonra evlilik hayatı derken bir bakmışsın hayat geçmiş gitmiş...

Bunlar olsun hayatımızda tabi,birşeyler için mücadele edelim ama dediğiniz gibi mutluluklarda ertelenmesin.

Yerli yerinde yaşamak gerek herşeyi..

cok güsel bir söz herseyi erteliyoruzz ama bunu okuduktan sonra karar verdim bnm için önemli birinin ziyaretine gidicem azcık zayflayayım öyle diyordum vazgectim böle gidicem üniversiteyi bi kazanayım ozman gezmeyi hakederim diyorum o olmasada gezicem şimdii cok doğru bi söz hayat bir defa ele geliyor dolu dolu yasamak lazımm

evet hepsı oyle de hayat bu sekılde yasanınca guzel ve normal degıl mı ?

yani okul oku bıtır asker bekle cocuk yap okut
evlenmesını bekle emeklılıgı bekle fln fln fln böyle guzel degıl mı normali yani...

yıllarca bekar yasasanız hıc beklıcek sevgılınız olmasa sonra ewlenemeyıp cocuk da yapamasanız sonra da yaslı ve bekar bakıre bı kadın olarak göç etsenız daha mı normal yani...

bu ıyı bı yasam bu öyle öyle öyle yazan yaşam

evlenmesını bekle emeklılıgı bekle fln fln fln böyle guzel degıl mı normali yani...

yıllarca bekar yasasanız hıc beklıcek sevgılınız olmasa sonra ewlenemeyıp cocuk da yapamasanız sonra da yaslı ve bekar bakıre bı kadın olarak göç etsenız daha mı normal yani...

tabıkı hayat boyle okul asker bekle emeklılık ve dıgerlerı dogru soyluyorsun ama bekar yasıyalımda demıyorumkıyasakkelime ben sadece guzelım hayat mucadelesıne kapılıpta sevdıklerımıze vakıt ayırmayıp yada kendımıze vakıt ayırmadan yasamaka.s ve ılerkı yıllardada keskelerımız olmasın dıye yazdım tatlıma.s yasıyorsak tabıkı evlenecegız cocuklarımız olcak yasama nedenımız olcak hayallerımız olcaka.s ama bunlara kapılıpta bazı seylerıde ertelememek gerekıyor a.sdımı ama

insan biçok şeyi ertelemk hatta biçok şeye veda etmek zorunda kalabiliyormaalesef ,
başka yol olmuyor çünkü..

güzel paylaşım sevgiler..

evet hayat bıze o an ne sunsa da hep degerını bılmelıyız ve derın bır nefes alıp o an elımızde ne varsa onun mutlulugunu ve şukrunu yaşarsak daha mutlu ve daha stressız yaşarız herşeyı.ve hep sorun ararsak hep ertelersek mutlu olmayız ve bakmışsınkı hayatımızın sonuna gelmışız.

cok dogru yazmıssın hayat ertelemeye gelmıyo ama yapıyoruz kahretsınkı yapıyoruz

dogru soylemısınız hayat bızı oyle kendı ıcıne alıyorkı tamamıyla herseyden soyutluyor hayatın selıne kapılıp gıdıyoruz sonra keskelerımız oluyor hıc bır seyı ertelemeden yasayıp ılerkı yıllardada pısmanlıklarımız olmasa ne guzel olur ama malesef keskelerımız oluyor

hayattaki anlari beklemeden yasamanin tek yolu evlenmek midir yani?
ilginc bi bakis acisi
bekar bakire bi bayan olarak yaslansan da guzel seyler yasayabilirsin ve de normaldir bence

harika bir yazı tekrar tekrar okuyorum. çok saol

hayattaki anlari beklemeden yasamanin tek yolu evlenmek midir yani?
ilginc bi bakis acisi
bekar bakire bi bayan olarak yaslansan da guzel seyler yasayabilirsin ve de normaldir bence

bencede canım herkes evlenıp sankı cokmu mutlu neler okuyoruz ve duyuyoruz hayatı bır kabusa donecekse bekar kalmak daha guzel ve boyle yasıyan cokta ınsan var

X