Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

canım bir sarımsaklı sampuan aldım otacın onun icinde yok sls ve dimethicone

Çok teşekkür ederim Ersağ ın şampuanlarının tamamında mı var biliyormusun ya da kullanan arkadaşlar söyleyebilirler mi?

Çok teşekkür ederim Ersağ ın şampuanlarının tamamında mı var biliyormusun ya da kullanan arkadaşlar söyleyebilirler mi?
benimde teyzemin bir komsusu yapıormus bunun satıs temsilciliğini heralde cok memnun felan dedi cevredeki herkez bende sipariş ettim tamamen doğal dediler eve geldim bi baktım sls felan var sasırdım(

benimde teyzemin bir komsusu yapıormus bunun satıs temsilciliğini heralde cok memnun felan dedi cevredeki herkez bende sipariş ettim tamamen doğal dediler eve geldim bi baktım sls felan var sasırdım(

Satıcının hatası size yanlış bilgi vermiş,firma kendi sitesinde ,yüzde yüz doğalız demiyor.Ürünler tamamen doğal değil ama piyasada ki ürünlere nazaran hele ki market ürünleri ile kıyaslanınca kimyasal oranı çok az.

Bunun yanında sanırım bio çamaşır matik ve bio bulaşık matik tamamen doğal ve sırf ritha bitkisi içerikli.

Bunun dışındakiler de çok az da olsa bazı kimyasallar var bu forumda kullanıcı yorumlarını ve aynı ürünün farklı kullanım alanlarını okumaya fırsatın olursa görebilirsin.

Temizlik ürünlerini kesinlikle tavsiye ediyorum ,kişisel bakım ürünleri ile bir kaç ürün hariç henüz barışamadım ama sırasıyla denemeye devam ediyorum.

Bakalım forumu takip eden şampuan çeşitlerini kullananlar var mı?

Son düzenleme:

anladım canım. nese bir süre devam edim bakim:)ins faydası olur

ersağ ürünleriyle 1 yıl önce tanıştım.sonrasında üye olup hiç ilgilenmedim.geçenlerde bir arkadasım ersağdan bahsetti.üye olduğumu ilgilenmediğmi söyledim.ürünlerin faydasından bahsetti.bende hemoroid var kullandıgım duşjeli meğerse hemoroide çok iyi geliyormuş, ayaklardaki mantar vve yopuk çatlaklarına..banya-wc temizleyicisi ağızdaki aflara(bizzat denedim 2 saat içinde geçti),alerjisi olanlara evde sprey niyetine kullanıldıgında çok iyimiş,bulaşık deterjanı yanıklara vas aklımda kalanlar bunlar.evdeki ürünler bittikçe yerini ersağlar alacak umarım memnun kalırım...

Hangi duş jelini kullanıyorsunuz ?Bir arkadaş daha yazmıştı banyo wc olayını sanırım ,ama benim tercih edeceğim bir yöntem değil.İyi cesaret etmişsiniz.:44:Karbonatlı suyu tercih ederim.

Benimde bi arkadaşım yapıyo bende üye olcam duş jeli hemoroid iyi geldigi dogru şampunları ve tüy azaltıcı losyonu da memnun olanlar çok fazla temizlik ürünlerinde bonya ve wc çok iyi deniliyor ihtiyaçı olanlar varsa temin edilir

Ben kendime Ağır Metal Analizi yaptırdıktan sonra sonuçları görünce bişeyleri değiştirmem gerektiğine karar verdim. Vücudumdaki kurşun miktarı olması gerekenin 5 katı arsenik iki katı.İşe ilk olarak önceden burun kıvırdığım Ersağ'a üye olarak başladım. Tüm temizlik maddelerinin yerine ersağınkileri aldım. Sonuçtan çok memnunum. Bu forumdaki arkadaşların yazdıklarını da okuyarak ürünler daha başka nerelerde işime yarar onu öğreniyorum. Hepinize çok teşekkürler...

Ben yeni evleneceğim evime temizlik için illa al dedikleriniz nelerdir birde çamaşır tozu çok mu cabuk bitiyor hangi ürünü neyle almalıyım yazarsanız çok mutlu olurum eşyalarım yeni hic kimyasal dokumadan hangilerini almalıyım

ersağ temizlik ürünlerini incelemeni tavsiye ederim piyasada yüzde yüz bitkisel ürün bulmak zor bi çok bitkisel üründen daha bitkisel ürünleri :)

İlla almalısın diyebileceklerim

GENEL TEMİZİLİK
BANYO WC
DUŞ JELİ
ÇAMAŞIR DETERJANLARI
DERİ SIVISI
HALIMATİK
YAG SÖKÜCÜ
EL VE VÜCUT KÖPÜGÜ
DAMLA KONSANTRE(Her türlü çıkmaz dedigin lekeleri kolaylıkla çıkarabilirsin)
ÇAMAŞIR deterjanları ilk etapta az gibi ama ilk 2 ay kullandıkan sonra hemen hemen tüm eşyalar yıkandıgından kullanım mıktarını çamaşrıların kırlılık oranına göre yarı yarıya azaltabilirsin çok daha uzun süre gider
benim oglum küçük hemen hemen hergün 3 posta kıyafet degişiyoruz buna ragmen 2,5 ay gidiyor normal deterjanlar bile 3-4 ay gidiyor
Bebegı olmayan yada daha temiz giyinen cocukları olanlara daha uzun süreli gider

Son düzenleme:

Banyo wc, damla. Diğerlerinden de kullanıyorum ama bu ikisi daha çok gerekiyor bana

Çamaşır deterjanı sabun tozu kullanıyorum mesela ben, daha ekonomik ve sağlıklı geliyor

Hangi duş jelini kullanıyorsunuz ?Bir arkadaş daha yazmıştı banyo wc olayını sanırım ,ama benim tercih edeceğim bir yöntem değil.İyi cesaret etmişsiniz.:44:Karbonatlı suyu tercih ederim.

duş jeli kokusu tercihe kalmış.ben hem ben hem eşim birlikte kullanırım diye leylak almıştım.

cumartesi ersağın toplantısına katıldım..yeni yeni şeyler öğrendim sizlerle paylaşmak isterim.masaj kremi bebeklerde gaz sancısına,adet ağrılarına,burundaki sinüzite,baş ağrısına,topuk dikenine,boğaz ağrısına iyi geliyormuş bizzat kullananlardan duydum.banyo-wc arı sokması böcek ısırması.yarayı dezenfekte etmede,(arkadasın kızı polenlerden alerji olmuştu bizzat sürdük çok iyi geldi sabaha sönmüştü) çok iyimiş.

hanımlar ersağ,yarın saat 24 e kadar yanlış hatırlamıyorsam,150 tl lik alışverişe 5 promosyonu da hediye ediyormuş,bilginize...

Masaj kremi hakkında biraz daha bilgi verebilir misin öğrendiklerinden? Mesela adet sancısı ve sinüzit ağrısı. Nasıl kullanınca hafifletiyor?

kızlar bio şampuanı ben 1 aydır kullanıyorum 2.aydan sonra bırakacağım bıraktıktan sonra saçımı neyle yıkayabilirim ben bebek şampuanıyla yıkardım onun bi zararı olur mu? bebek şampuanı da doğal değil kimyasal var çünkü içinde

Son düzenleme:
Ben bulaşık makinesi tozunu en az 5 kez kullandım. İlk başta sadece parlatıcı ve tozla yıkamıştım. Tuz yoktu. Sonra kaya tuzu koy dediler öyle yaptım. Ama yıkayınca hiç memnun kalmadım. Niye öyle olduğunu da anlamadım. Bizim sularımız da normalde kireçlidir. Tabaklarda bardaklarda deterjan durulanmamış gibi duruyor. Ne yapmalıyım? Biri bana fikir verirse çok sevinirim.

neray;
bende hiç memnun kalmadım şimdi alman malı olan organik ve eco sert sertifikası olan sodasan diye bi markayı sipariş verdik onu deneyeceğim, içeriği gayet masum bu arada ewg.org tan baktım.. elimde kalan sıvı makina deterjanını da çamaşır makinasında kullanmayı düşünüyorum sonuçta ikiside %100 ritha sakıncası olacağını düşünmedim ama sizce?

hayret hangı urunlerını kullandınzda memnun kalmadınz ben herurununden memnumum elbette süper ötesı değil sonucta kul yapımı uzaydn gelemdıya ama dogru kullanılırsa cok guzel urunler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…