Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Evet OzOkuN benim de minikler olduğundan çok çamaşır çıkar fakat ben beyazları daha çok yıkıyorum.Kıyafetleri beyaz ya da çok açık renk ağırlıklı havlular da öyle.Eşimin iş gömlekleri ,iç giysilerimiz derken benîm ilk kutum dün bitti.
Renkli olanın ise 3/2 bitti sanırım.Hergün çalışır makine yine de kirli sepeti boşalmaz.
Ben kullanmaya başladığımda kutuya tarih attım ne kadar sürede kullanacağım diye.
14 Şubat'ta kullanmaya başlamışım.

Benim renkli tozum senin beyaz tozun hesabı olmuş. Bebişin çamaşırlarını beyaz tozla yıkıyodum ama baktım desenleri falan da açıyor bende herşeyi renkliyle yıkamaya başladım beyazı sadece düz beyaz olanlarda kullanmaya başladım. Peki ölçüyü ne yapıyorsun? Üzerinde normal kirler için 2 ölçü yazıyor ama ben 1 ölçü atıyorum daha uzun süre kullanmak için

Normalde çamaşırlar pek kirlenmiyor fakat lekeleniyor lekeler için ekstra iişlem uyguladığımdan bende çamaşıra göre 1 bazen 2 ölçü kullanıyorum.Aslında mantıklı bende öyle yapayım bundan sonra.

banyo wc
argan yağlı şampuan
genel temizlik
sıvı el sabunu
diş macunu

bu ayın hediyeleri
sıvı el sabunu harici diğerrlerini almayı düşünüyodum zaten beğendim bu ayki hediyeleri
5 te 5 kampanyası hemen olsa da siparişimi versem

bende biraz bekleteyim diyodum çalıştırdım makineyi normalde yapmadığımdan heralde unuttum gitti sıkma sesini duyunca aklıma geldi. neyse bi dahakine artık. bi de sponsoruma sordum damla koy deterjan gözüne biraz dedi koydum bakalım nolcak

kızlar siparişlerim geldi.parfüm testerlerini denedim.meğer açelya da almışım onu unutmuştum lilyumu bir elime,gardenyayı bir elime,krizantemi koluma,açelyayı bir koluma sürdüm.sonra kokular karıştı hangisi neydi unuttum bir koku çiçekli sabun gibi güzel kokuyordu sanırım lilyumdu.lilyumla gardenyayı beğendim.krizantem çok bilindik kolonya kokusu gibi.onu beğenmedim

Son düzenleme:
arkadaşlar maalesef savaşı bırakıyorum ve toz çamaşır deterjanına dönüyorum elimdeki bittikten sonra

Kızlar haftasonu biten damacananın pompasını,borularını parçalayıp sıcak sulu banyo wc li suda 15 dk bekletip duruladıktan sonra yeni açtığım damacanaya takmıştım.sonra her zamanki gibi suyu kullanmaya başladım.Makineden çıkardığım bardaktan içtiğimde su kokuyordu.Deterjan kalıntısı mı oldu diye daha yıkaması yeni bitmiş makineyi deterjansız tekrar çalıştırdım ama her defasında su kokuyordu.Taki bugün pet şişeye su doldurup içtiğim zamana kadar.Pet şişedeki de kokuyordu.Suyu kokladım su kokuyordu.Eve gelince Damacananın içini kokladım içi kokuyor.Sonra jeton düştü meğer banyo wc li suyun kokusu İkinci sıcak suda bekletiyorum şuan boruları.Sabaha kadar bekleteceğim.Yeni damacana getirttik.Kokulu olanı da çiçeklere kullanacağım.Haberiniz olsun mümkünse içinde kapalı bir şey muhafaza edeceğiniz plastik gereçlerinizde temizlik malzemesini bekleterek kullanmayın.15 dk çamaşır sulu suda dezenfekte için bekletirdim ama banyo wc ye bu fazla bile geldi.

Son düzenleme:
Bu markaya karşı tutumum negatifti ta ki bu gün damlalı su halımdaki nar lekesini çıkarana kadar. Şu an mutlu ve temiz hissediyorum ersağla temizlik yaptım. Alışveriş aşamasında bunaltmalarına rağmen sanırım tekrar sipariş vereceğim. Güneş kremini de denemek istiyorum. Anneme bir koli göndermeyi düşünüyorum bir de

bende farkettim çok yoğun bi kokusu var keşke hiç kokmasaydı.. kaydırmaz tepsimden lekeyi çıkaramadım banyo wc sıktım bekletmediğim halde bir hafta boyunca tepsiyi kullandıkça koktu.. damacana pompasının borularını kaynatıyorum ben, kaynadıktan sonrada karbonat döküyorum suyuna öyle biraz bekletiyorum, çamaşır suyunu yada diğer başka deterjan iç kısmından çıkmaz bence, elle sürtüp durulanamayacağından

bu duş jelleri kullananlar herhangi bir problem veya negatif bir şeyler gören var mı yoksa sadece ben de mi böyle oldu yaklaşık iki yıldır kullanıyorum daha onceleri yoktu ama sonradan kızarıklıklar tahriş yapmaya başladı ???

Bendede oldu tahriş kaşınma kızarıklık vs ama benim cildimi baya kuruttu ondan olduğunu düşünüyorum çünkü günde 2 sefer yüzümü yıkıyorum ve yüzüm çok yağlı ama bişey olmadı. Vücuduma 2 günde bir bile kullansam kaşıntı yapıyodu. Bebek yağı sürünce geçiyor

duş jeli kullanıyorum bir kızarıklık yokta şubat ayından beri bio şampuan kullanıyoruz.eşimin saçında kocaman kocaman kepeklenme olmaya başladı.daha öncesinde bu kadar asla yoktu.yaklaşık bir aydır bu durumda :44: hava değişimi olsa gerek diyorum.çünkü yeni değil şampuan sonuçta.

bu arada parfüm testerleri almıştım.lilyum güzel gerçekten.krizantemin de kokusunu neye benzettiğimi buldum.lancome miracle ye benziyor

bu arada en çok lilyumu kullanıyorum ve sıktığım zaman bulunduğum yer de mis gibi kokuyor.kokusu çabuk uçmuyor

merhabalar. ben de ersağa üye oldum. ama hiç sipariş alamıyorum çevremde o kadr çok mucize ürün satan networkçular var ki.... yanlış yerde başladım sanırım...

bu konuda ersağın öncülerinden biri ile görüştüğümde bana şu açıklamayı yaptı: ürün önce kimyasalların tıkadığı gözenekleri açıyor sonra saçlara iyi gelmeye başlıyormuş. tıkanan gözenekleri açarken de saç diplerinde kaşıntı ve kepeklenme görülebilirmiş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…