Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Çok sevinirim teşekkürler,

Kesinlikle haklısın,böyle bir fonksiyonu varsa ,ne olur ne olmaz çanta da bulundurmakta yarar var.

aklıma geldi, geçmiş siparişlerimden baktım şimdi. lilyum ve frezya almışım. ikisi de güzel ama lilyum frezyadan daha hafif.bizim daha çok hoşumuza gitti. tabi herkesin koku zevki de farklıdır.

aklıma geldi, geçmiş siparişlerimden baktım şimdi. lilyum ve frezya almışım. ikisi de güzel ama lilyum frezyadan daha hafif.bizim daha çok hoşumuza gitti. tabi herkesin koku zevki de farklıdır.

Çok teşekkür ederim.
Bende ilk siparişimde tester lilyum vereyim.Her halükarda bulunsun yanımda .

Çok sevinirim teşekkürler,

Kesinlikle haklısın,böyle bir fonksiyonu varsa ,ne olur ne olmaz çanta da bulundurmakta yarar var.

Hem bizim koltuklarda da kalem çizikleri var belki tamamen çıkartır izleri.

görünmeyen bir yerinde başka bir parfümle dener misin nurlum.. bütün parfümler mi çıkarıyor merak ettim doğrusu..

Denedim fakat çıkarmadı.
İzler eski belki onun da etkisi vardır.İlk çizildiğinde denense sonuç farklı olur mu bilemiyorum.
Bu da aklımda bulunsun.

Kızlar bugün sipariş verdim. Siparişim esnasında kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçip bilgileri girdim yalnız en son cep telefonuna gelen şifreyi girip onaylamam istendi.Tabi eşimin telefonuna geldi şifre ona da ulaşamadım iptale bastım.Daha sonra eve gelince tekrar sipariş verdim ama bu sefer telefona onay için şifre gelmedi.Sadece çekim esnasında bilgileri 3.kişilerin görebileceği güvenli olmayan bir internet ağında olduğumu yine de onaylayıp onaylamadığımı sordu genelde bu soru sitelerde geliyor onayladım siparişimi verdim.Önceki siparişim hala sayfamda görünüyor kaç kere Ersağ'ı aradım cevap veren olmadı.Sabah mail atmıştım iptal için hala tık yok.Çok eksikleri var müşteri ilişkilerinde.Bir de neden iki farklı ekran geldi dersiniz.Umarım bir şeyler ters gitmiyordur

Denedim fakat çıkarmadı.
İzler eski belki onun da etkisi vardır.İlk çizildiğinde denense sonuç farklı olur mu bilemiyorum.
Bu da aklımda bulunsun.

o zaman testırın geldiğinde eski ve yeni çizikler üzerinde deneyip bize de yazarsın, yeni çizik olduğunda da elinde bulunan parfümle denersin.. merakla bekliyorum annemin keşfinin boyutlarını

canım o durumlarda en iyi yol sponsoru aramak oluyor, onlar da büroyla falan iletişime geçiyorlar.. kısa sürede halloluyor.. yarın ulaşamassan sponsorunu ara derim ben sana..

hep eksikleri var diyoruz...arkadaşlar firmayla irtibat vs sıkıntı yaşadığımızda şikayetvar a yazalım. ne zaman şikayetvar da birşey paylaşsam kısa sürede sorunum çözüldü. firmaların daha iyiye ulaşabilmelerinde de etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum. sponsorlar ve firma iletişimi bir yere kadar. anlaşılan bu iletişim şekli kol kırılır yen içinde kalır mantığını barıdırıyor. yen içinde kalmaz ise hem firma hem biz tüketiciler açısından olumlu gelişmeler yaşanır diye düşünüyorum..

Ürünlerden memnun kaldığım halde tekrar sipariş verme konusunda cesaretim kırık benim de. Yok para görünmüyor, yanlış yere mi yatırdınız vs...Kendi eksikleri var, bunu kabullenmek yerine seni zor duruma sokuyorlar. Sanki yatırmamış da kandırmaya çalışıp beleşten ürünleri almaya çalışıyormuşsun gibi bir hava oluyor, hiç hoş değil.

havale ile yapılan siparişlerde dediğiniz sıkıntılar oluyor. ilk başta bir iki kez ben de havale ile sipariş vermiştim. geç onaylandı hatta onaylanması için aramak zorunda kaldım vs vs. kredi kartı ile sipariş vermeye başladığımdan beri sorun yaşamadım. tabi herkes kredi kartı kullanmak zorunda mı orası da ayrı bir tartışma konusu..

Son düzenleme:

Bende merak ediyorum taydin,sonuçları mutlaka buraya yazarım.

kızlar Ersağ parfümlerinin testerlerinin çanta boyu kadar olduğunu öğrenince ben de 4 tane sipariş verdim Lilyum,Gardenya,Krizantem kokuları

Taydın bu arada annenin nereden aklına geliyor böyle değişik buluşlar.Maşallah

Parfüm testerleri 15 cc gerçekten iyi bir boyut.Sadece alkolsüz olan 5 cc.

Son düzenleme:

canım daha önce de yazmıştım aslında ama dikkatinden kaçmış herhalde. nurlum tükenmez kalem lekesi deyince tekrarlayayım dedim. neee bileyim, akıllı kadın vesselam benim annem bir yerden püf noktası diye okumuş deodorant çıkarıyor diye, evde gazlı deodorant bulamayınca yaratıcılık devreye girmiş, ersağın parfümü sıkmış..

kızlar bulaşık makinesi tozu benim bardaklarımda leke yapmıyor ne zaman kadar süzgeci tortulanana kadar.onu da makine temizleyicisiyle hallediyorum.da şimdi bir sitede gezinirken gördüm paylaşmak istedim.belki bu filtrelerin tortulanmasına ve bardaklar için çözüm olabilir.kireçlenmiş çaydanlıkları limon tuzu ile kaynattığımızda kireci çözüyor değil mi? baktığım sitede paylaşımı yazan kişi makinenin tuz gözüne limon tuzu kullanıyormuş ve 5-6 yıldır hiçbir problemle karşılaşmamış.limon tuzu araştırıyordum.aldığım bir sabun tozunun ambalajı üzerinde çamaşır makineninizin daha performanslı çalışması için belli zaman aralıklarında bir subardağı limon tuzunu makineninizin en sıcak ve kısa programında deterjansız ve,çamaşırsız çalıştırın yazıyordu.bunu araştırırken rastladım.bulaşık makinesi için de alternatif olabilir kızlar çünkü tuzun işlevi de kireç çözmek en nihayetinde.hatta sitede deterjan olarakta limon tuzu kullandığını yazmış paylaşan kişi Fili tuttuğum yerden bir de ben tarif edeyim...: Bulaşık Makinesinde Kimyasal Deterjan Yerine Ne Kullanılabilir?

Son düzenleme:
çamaşır tozum bitmek üzere alalı 2 ay oldu. hatta aldıktan sonra hemen başlamadım 1.5 ay falan oldu o zaman
bi de ben normal ölçülerde kullanmıyorum daha azını kullanıyorum ona rağmen çok çabuk bitti. ve az kullandığım için heralde lekeleri çıkarmıyor tamam evde 2 küçük çocuk var çok çamaşır çıkıyor falan ama market deterjanlarına hem bu kadar para vermiyorum hem lekeleri çıkıyor hiç olmazsa.. sponsoruma söyledim bikaç kutu bitirdikten sonra tam performans alırsın dedi. iyi de her ay 17 lira çamaşır tozu 10 lira çamaşır aktif. 27 lirayı sadece çamaşır deterjanına ver ve en ufak lekeler bile çıkmasın
lekeler için ekstra bişeyler yapıyomusunuz?

ben çamaşır tozu kullanmıyorum sabun tozu kullanıyorum ve sabun tozu da yıkar yıkamaz çıkarmıyor.zaten üzerinde yazan makinede bekletip öyle yıkamamız.artık beyazlarımı gece yatmadan önce 80 derecede makineyi çalıştırıp su belli bir sıcaklığa gelince makineyi kapatıyorum.anlayacağınız suda basma işlemi uyguluyorum.en az 6 saat bekletip öyle yıkıyorum.hamdolsun artık böyle bir problemim yok.renklileri de bir saat bekletiyorum.evde iki kişiyiz ve renklilerimiz lekeli olmuyor.haftada bir beyazlar ve haftada iki kere renkliler için makine açıyorum.şimdilik bir problemim yok suya basma yöntemini uygulayabilirsiniz.ama zamandan tasarruf eden bir yöntem değil çocuklu bir aile için.maalesef farklı bir alternatifim yok bu konuda

Lekeler için ben şöyle yapıyorum.
Sıcak su döküp cinsine göre üzerine yağ çöz veya damla döküp 5 dk bekleyip makineyi öyle çalıştırıyorum.Bazen makineye de bunlardan ilave ettiğim de oluyor.Yemek ve yağ lekeleri yağ çözle genelde çıkıyor.
Bebeğin kıyafetlerine sızan kakası lekesini ise sudan geçirip , beyaz sabunla ovuyorum durulamadan bir süre bekleyip ,sabunlu şekilde makineye atıyorum.tek başına tozlar çıkarmıyor.
Makineyi çok yüksek derecede çalıştırmam ben,bir de ön yıkama yapılmıyor diye biliyorum.

dün eşimin arkadaş toplantısı vardı.tabi gelen beylerin hanımları olarakta biz de tanıştık birbirimizle evin hanımının yanına mutfağa gittiğimde Ersağ el köpüğünü gördüm aaa siz de mi Ersağ kullanıyorsunuz,ben de kullanıyorum dedim.Biraz daha bilinçli olmaya çalıştığını yiyeceklerde de zeytinyağı ve tereyağ,tam buğday unu ile denemeler yaptığını söyledi.Her şeyde yavaş yavaş değişiklik yapıyormuş :)
sonra dün otobüs durağında beklerken bir gencin elinde Ersağ poşeti gördüm

Ersağ parfüm şişelerini neden göstermiyor parfümlere ve şişelerine meraklı birisi olarak bu reva mı şimdi

Teşekkürler arkadaşlar
Mikelaze evet makinede pek bekletemem unutur giderim zaten :) bi de bizim çamaşırlarda lekeden çok bişey yok malum çocuk olunca :) bu ara bende üstüme yemek dökmeye başladım miniğimin çok gazı var durmuyor ağlamasın diye ağzıma tıkıyorum yemekleri onların da yarısı üstümde :))

Nurlum sende de çocuk var sanırım dimi? Peki sana ne kadar dayanıyor çamaşır tozu? Beyazlar için olanı baya gider heralde çünkü haftada bir falan beyaz atıyorum ama hergün renkli atıyorum ben. Bi de ne kadar koyuyorsun 2 ölçek mi?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…