Erken yumurtlama ola biliyormu

Naztopall___cetin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
25
8
35
Arkadaslar cok merak etdim sormak istedim benim adeti 28.29 gunde oluyo bu ay program bana 15 ci gun gosteriyo ama adetimin 10 ci gununde kasim agrisi akintim oldu acaba yumurtladimmi bu ay hayit otu aslan oencesi kuru kullandim duydugum kadariyla bu kurler erken yumurtladiyo ma ben o gunde iliskiye girmedim 13 ci gunden basladim cok heyacanliyim acaba yumurtlamis ola bilirmiyim erken

Evet, regliden hemen sonra bile yumurtlama görülebiliyor. Ayrıca genelleme yapsalar bile robot değiliz sonuçta, hepimiz aynı zaman aralığında yumurtlamıyoruz. Ben de regli döngm 28gn ama yumurtlama 10-11. gün gibi oluyor çoğunlukla

Evet, regliden hemen sonra bile yumurtlama görülebiliyor. Ayrıca genelleme yapsalar bile robot değiliz sonuçta, hepimiz aynı zaman aralığında yumurtlamıyoruz. Ben de regli döngm 28gn ama yumurtlama 10-11. gün gibi oluyor çoğunlukla
Cok uzuldum ya buna her zaman 14.16 oluyo bu ay hayit tohumu ictim ondanmi oldu acaba hamile kalamaiyorum bu ayda gec kaldim😥

Cok uzuldum ya buna her zaman 14.16 oluyo bu ay hayit tohumu ictim ondanmi oldu acaba hamile kalamaiyorum bu ayda gec kaldim😥

Öyle düşünmeyin, 13. günde ilişki yaşamışsınız. Belki tam olarak 10.günde çatlamadı. Yumurtlama dönemi boyunca da akıntı oluyor sonuçta. Çatladıktan sonra 24 saat boyunca döllenme olabiliyor. Belki 13 günde döllenme olmuştur.
Eğer olmadıysa bile umarım en kısa sürede hayırlı haberler alırsınız

Öyle düşünmeyin, 13. günde ilişki yaşamışsınız. Belki tam olarak 10.günde çatlamadı. Yumurtlama dönemi boyunca da akıntı oluyor sonuçta. Çatladıktan sonra 24 saat boyunca döllenme olabiliyor. Belki 13 günde döllenme olmuştur.
Eğer olmadıysa bile umarım en kısa sürede hayırlı haberler alırsınız
Amin insallah ama cok istiyorum bebek hepimiz icin hayirli olsun🙏🙏

X