Erken su gelmesi sonucu bebeğini kaybetmek 😖

Başınız sağolsun. En azından insan kararına da üzülmüyor kaybının yaninda. Ben bugün 23. Haftada yaşayan bebek okudum ama 37. Haftada anne karnında ölen bebek de okudum. Herkesin hakkında hayırlısı neyse o olur inşallah.

Dusundugun noktada yuzde yuz haklisin. 37 de bebegini kaybedenler var. Ya da 20 li haftalarda 400-500 gr dogup, hayatta kalanlar var. Rabbim evlat acisi yasatmadan, sag salim dogurmayi nasip etsin ins. Bize zor ama Rabbime zor degil. Ol dedi mi olur

17haftalikken suyunun bittigini ogrendim 27.haftada dogum yaptim vucudunda deforme olabilecegini soylediler bana ama hic biryerinde bisey yoktu sadece susuzluktan cigerleri gelismdi bide dogunca genetik test icin kan almislar bebekten genetik bi hastaligi varmis ne oldugunu bende bilmiyorum
Kan almak icin cagidilar bizi ama gidemedik virusten dolayi

Başınız sağolsun. En azından şu an elinizden geleni yaptığınız için ve yaşayan bir cana kiymadiginiz için içiniz rahat. İnşallah 2 cm su yetiyordur bebeğime.
Bi arkadasla tanistim videosunu izlemistim ucuz bebeklere hamileyken 12.hafta suyu gelmis bir bebegin 27.haftadada diger bebeerin dogumu baslamis
Haberlesiyoruz masallah 12haftada suyu biten bebegi sag salim taburcu oldu cok sukur

Bi arkadasla tanistim videosunu izlemistim ucuz bebeklere hamileyken 12.hafta suyu gelmis bir bebegin 27.haftadada diger bebeerin dogumu baslamis
Haberlesiyoruz masallah 12haftada suyu biten bebegi sag salim taburcu oldu cok sukur
Onun adına çok sevindim. Şimdi geldim başka bir doktordan. Yine moralim çok bozuldu. Almamiz lazım suyu 2 cm altı diyor. Şu an çok iyi geldi bu haberin ama biz nasıl dayanacaz 5 hafta daha bilmiyorum. O arkadaşın suyu kaç cm mis acaba?

Sifir

Morelini bozma Allahim herseye kadir bisey olmaz insallah velevki oldu oda Allahtan vicdanin rahat olur şefaatcin olur

Morelini bozma Allahim herseye kadir bisey olmaz insallah velevki oldu oda Allahtan vicdanin rahat olur şefaatcin olur
Doktordan geldiğimden beri stresten herhalde yok dedikleri su kesilmeden geliyor. Teslim olup alistirmistim her şeye kendimi ama zaman gelip de çaresiz kalınca bir başka üzülüyor insan. Çok umudum kalmasa da ins düzelecek. Çok teşekkür ederim.

Insallah Canim cok zor bide karninda hissettikce dha zorlasiyo ben her seye hazirlikli olmama ragmen cok cok aci cektim sonucta anneyiz Yabbim sanada yavrunada saglik sihhat versin sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah

Insallah Canim cok zor bide karninda hissettikce dha zorlasiyo ben her seye hazirlikli olmama ragmen cok cok aci cektim sonucta anneyiz Yabbim sanada yavrunada saglik sihhat versin sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah
Çok teşekkür ederim. İnşallah kim istiyorsa sağlıklı bir şekilde kucağına alir bebegini. Çok zor bir durum.

Gelişimi nasıl peki haftasıyla uyumu kilosu? Benim 2 cm e oligohidroamniyos ama bu kadar su yeter diyorlar .. merak etmeyin bence sizde de eger böbrekleri çalışıyorsa mesanesi doluysa sorun olmayacak bence

Gelişimi nasıl peki haftasıyla uyumu kilosu? Benim 2 cm e oligohidroamniyos ama bu kadar su yeter diyorlar .. merak etmeyin bence sizde de eger böbrekleri çalışıyorsa mesanesi doluysa sorun olmayacak bence
Gelişimi başlangıçtan beri haftasından bir hafta ileride. 2 cm e yeterli demesi beni şaşırttı. Benim doktor sürekli sıkıntı olacak diyor. İnşallah doktorunuz haklı çıkar tecrübelidir bu konuda. Böbrekleri çalışıyor bebek yaptıkça ben kaciriyorum. Her gittiğimde midesinde idrar kesesinde de su var diyor doktor. İnşallah ciğerlerini de yıkıyordur diye düşünüyorum.

Ha bide tabi ben tek yumurta ikiziyim tek kese tek plesenta arada kan çalma riski ttts diyorlar kilo farkı olmasın diye özel b durum bide benimki, takiplerimde buda var. Çok şükür şuana kadar sıkıntı olmadı aralarında

İnşallah canım aynen bende kaçırıyorum hemde belki senden daha çok kaçırıyorum .. öyle damla damla değil bi yerde birikiyordur dedi recep hoca o yüzden b anda geliyordur dedi. Yatakdan kalkıyorum foş eşofmanıma geçiyor hergün değiştiriyorum oturuyorum gün içinde akşam üzeri foş .. yani iki defa değiştiryorum, çok suda içmiyorum bana dr direk ilgisi yok dedi sağlık için genel durumun için su evet istirahat evet, o kadar ..

Hepsini okumadım şunu söyleyeyim benim de 20. Haftadan sonra suyum geliyordu az az baya azalma vardı dişimi sıka sıka hep aradı takip etti uzakta olmamıza rağmen çağırdı hep baktı suya.. idare ettim.kendimi ona kalsa 39 da alacaktı.. 40 a geldim sancım.hic bir şeyim.olmadi .. doktor beklemem tehlikeye atmam diye sezaryen ile aldı.. illa normal yapacaksın diye diretn doktorlar oluyor .. öyle olsa ben de kaybedebilirdim.sansima doktorumdan çok memnunum.Allah razı olsun ondan ..

Sanırım o bebeğini kaybedende kan akışı sorunuda varmış. Detaylıda falan ona bakıyorlar işte .. bebeğe kan akışı önemli. Sende sorun olsa bebeğin iyi gelişmezdi

Simdi nasilsin canim , umarim hersey yolundadir

Merabalar, tekrar mi hamilesiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…