Menopoz Erken Menopozda olup da ibrahim saracoglu kuru uygulayan yada onceden uygulayip olumlu sonuc alanlar

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

emine7042

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2014
130
54
Mrblar ben yaklasik sekiz aydir saracoglu kuru uyguyorum, sagda iki kez folikul goruldu ama sonuc alinamadi.gecen ayda sagda folikul vardi e210 civariydi fsh 24 klomen basladim bes gun kullandim ama beni takip eden tup bebek unitesindeki dr hastaneden ayrildigi icin ayni hastanede baska dr muayene oldum bi yol alamadim. Amh tahlili istendi bir bucuk.yil oncesinde 0.01di.su anki degerim 0.02cikmis. Benim gibi erken menopozda olupda saracoglu kuru uygulayip sonuc alan varmi,amh icin ne yapilabilir,neye dikkat etmeliyom.clyo kullanmadan regli olamiyorum bazikari erken menopoz deyipde ilacsiz ola lar var

Mrblar ben yaklasik sekiz aydir saracoglu kuru uyguyorum, sagda iki kez folikul goruldu ama sonuc alinamadi.gecen ayda sagda folikul vardi e210 civariydi fsh 24 klomen basladim bes gun kullandim ama beni takip eden tup bebek unitesindeki dr hastaneden ayrildigi icin ayni hastanede baska dr muayene oldum bi yol alamadim. Amh tahlili istendi bir bucuk.yil oncesinde 0.01di.su anki degerim 0.02cikmis. Benim gibi erken menopozda olupda saracoglu kuru uygulayip sonuc alan varmi,amh icin ne yapilabilir,neye dikkat etmeliyom.clyo kullanmadan regli olamiyorum bazikari erken menopoz deyipde ilacsiz ola lar var

Smdiki durumunuz nedir. Bende yeni kullanmaya basladim

Bende İbrahim Saraçoğlu erken menopoz kurunu kullanıyorum 2 buçuk aydır henüz bir değişiklik yok gibi adet olamadım daha

Merhaba menopoza girip Saracoğlu'nun Testere dişli Aslan pençesi kürünü uygulayan ve tekrar adet gören var mı?

Smdiki durumunuz nedir. Bende yeni kullanmaya basladim
Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum saraçoğlu bayisi ile görüşüp size uygun kürü uygulayın ve mutlaka saraçoğlu ürünlerini kullanın Derim. Ben düzenli kullandım ama kendiliğinden adet olmadım hep ilaçla fakat fsh baya düştü amh çok etkilenmedi arada folikül görülüyordu ama tüp bebek tedavisine geçemedik fsh 20nin altına düştü ama o ay folikül yoktu ben saraçoğlu kürlerini tavsiye ederim ama sabırla ve uzun süre kulanmak düzenli kullanmak şart

X