Menopoz ERKEN MENOPOZDA HAMİLE KALMAK

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

sukal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2018
79
43
Slm arkadaşlar. Geçen ay kan tahlilimde doktor erken menopoz tanısı koydu. fsh 26 çıkmış. 40 yaşım ve hiç adet düzensizliğim olmadı. tüp bebek düşünüyorduk geç evlilikden dolayı. ilk ay trisequens 28 verdi adetim olduğunda gittim. tüp bebek düşünüyruz dedim ne yapabiliriz. bu sefer de agnucaston ilacını verdi daha kullanmadım. benim durumumda olan ya da çaresini bilen var mı aranızda. acilen bebek istiyoruz ne yapmalıyız. teşekkürler herkese.

Agnucastonu ne için verdi hamilelik için mi ?
Bu ilacı kullanıp hamile kalanları okumuştum
Bende aldm ama kendim gidip aldım eczaneden kafama göre kullandım bıraktım sora korkup çok merak ettim ne için verdi
Fsh için de kür falan yapsanız testere dişli Aslan pençesi çünkü hormonlar her ay farklılık gösterebiliyor benimde 40 çıkmıştı bi ara sonra 20 şimdi en son 10 du

Galiba hamilelik için verdi tabi öncelikle fsh on düşmesi gerekli dedi sonra tüp bebek yapılabilirmiş.

İnşaallah biz de çok istiyoruz durumumu yeni öğrendiğim için bakalım daha bir tedavi sürecine girmedik sadece bu ilacı verdi ben ayrıca folik asit b vitamini alıyorum. Bir de hayıt otu civan percçemini sabah , çoban çantası Aslan pençesini de akşam içiyorum aç karnına. 1 haftadır bu yaptıklarım bakalım bu ay fsh kaç çıkacak adetin 3. günü doktor gel dedi. İnşaallah hamile olmuş olurum da doktor şaşırır. İnsanın canını sıkıyor bu doktor milleti.

Bitkisel kürler fayda eder inşaallah bırakmayın sakın benm fsh 35 di
6 ya düşmüştü Aslan pencesıyle
İnşallah hayırlı haber verirsiniz

Bitkisel kürler fayda eder inşaallah bırakmayın sakın benm fsh 35 di
6 ya düşmüştü Aslan pencesıyle
İnşallah hayırlı haber verirsiniz
İnşaallah hamilelik haberini vermek nasip olur. Sizin fsh düşünce hamilelik olma durumu ne oldu

Teşekkür ederim . Ben bir tüp bebek bir aşılama yaptırdım tutmadı
Şimdi adet düzenleyici kullanıyorm sadece
Tüp bebek çok zor bilmıyorm
Bi daha aşılama yaptırmak isterim büyük konusmayayım

Teşekkür ederim . Ben bir tüp bebek bir aşılama yaptırdım tutmadı
Şimdi adet düzenleyici kullanıyorm sadece
Tüp bebek çok zor bilmıyorm
Bi daha aşılama yaptırmak isterim büyük konusmayayım
İnşaallah Allah isteyen herkese verir zormuş bu işler. Moralimizi bozmayalım olacak diye düşünelim olsun Allah’ın vermesine zorluk olmaz. Sabır biraz bence. Ben kendimi böyle teskin ediyorum

İnşaallah istediğimize kavuşuruz. Mutlaka yazarım ve neler yaptığımı da yazarım. Bu şekil paylaşımlardan çok şey öğrendim başkalarına da benim faydam olsun isterim.
Merhaba,inşallah gönlünüzdeki olur.Ben de 40 yaşındayım.Tüp bebek tedavisi görüyorum.Yumurta rezervim çok azdı.Çok araştırdım.Son bir ay çok çaba harcadım.Bu gün sadece sağ tarafta 8-9 tane yumurta saydı doktor.Bu ay klomen tedavisi ile devam edicez.Çok zor bir süreç hele hiç anneliği tatmamış bir kadın için.Ama umudunuzu kaybetmeyin savaşıcaz mecbur.

Günaydın inşaallah canım Allah sevindirsin sizi ve isteyen herkesi. Ben de sizin gibi hiç anneliği yaşamadım duygularınızı çok iyi anlıyorum Allah yardımcımız olsun. Ben henüz tüp bebek tedavisine başlamadım daha durumun yeni farkına vardığım için. Nedir ne değildir hiçbir şey bilmiyorum yumurtam kaç tane. Hayırlısı inşaallah belki de bu ay olur çok pembe düşünüyorum belki. Hatta dün gece rüyamda kızım olmuş. Çok etkileniyorumsanırım gerçi iyi rüyalar beni umutlandırıyor. Siz hangi ildesiniz. Ben Denizli deyim

İstanbul’da yaşıyorum ben.Umutlu ve sakin olmanız sizin için o kadar büyük avantaj ki.İnşallah hep böyle kalın.Ben 4 sene önce bir gebelik yaşadım ancak boş gebelikti.Bir daha da ne yazık ki hamile kalamadım.Ama şu an elimden ne gelirse yapıyorum.İnşallah bizim de yüzümüz gülecek.Sizin için de dua edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…