Menopoz ERKEN MENOPOZDA HAMİLE KALMAK

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Teşekkür ederim Allah inşaallah size de gösterir. Öncelikle rahim filmi çektirdim bunu mutlaka yapın damarlar tıkalıysa açıyor. Sonra saraçoğlunun tarifleri uyguladım. Testere dişli Aslan pençesi yaptım. Soğan kürü de yapmıştım. Yürüyüş yaptım düzenli beslendim. Kuru fasulye ve kelle paça yedim haftada 3 defa. İmprl ve balık yağı kullandım. Daha detaylı isterseniz numaranızı yazın anlatırım olmasını isterim bu mutluluğu tarif edemem çok tatlı ve akıllı bir kızım var. Çekilen sıkıntılar onun bir bakışına gülüşüne bile az. Sabırlı ve sakin olun Allah verir
Allah bağışlasın rabbim güzel yazılar yazsın kızınıza 😊 şey sormak istiyorum ben şubatta tüp bebek denedim tutmadı sonra fsh 13dü dahada düşüriyim diye hayıt otu ve testere dişli aslan pençesi kullandım ama fsh 19a çıktı şimdi bıraktım herkeste işe yaramıyor galiba 😑😑

Teşekkür ederim Allah inşaallah size de gösterir. Öncelikle rahim filmi çektirdim bunu mutlaka yapın damarlar tıkalıysa açıyor. Sonra saraçoğlunun tarifleri uyguladım. Testere dişli Aslan pençesi yaptım. Soğan kürü de yapmıştım. Yürüyüş yaptım düzenli beslendim. Kuru fasulye ve kelle paça yedim haftada 3 defa. İmprl ve balık yağı kullandım. Daha detaylı isterseniz numaranızı yazın anlatırım olmasını isterim bu mutluluğu tarif edemem çok tatlı ve akıllı bir kızım var. Çekilen sıkıntılar onun bir bakışına gülüşüne bile az. Sabırlı ve sakin olun Allah verir
Çok teşekkür ederim 💖🥰 Allah bebeğinizi size bağışlasin🙏

Benimde FSh yüksek 13 çıktı sizin kaçtı verileriniz? Ve bu arada rabbim bağışlasın evladınızı

İstanbul’da yaşıyorum ben.Umutlu ve sakin olmanız sizin için o kadar büyük avantaj ki.İnşallah hep böyle kalın.Ben 4 sene önce bir gebelik yaşadım ancak boş gebelikti.Bir daha da ne yazık ki hamile kalamadım.Ama şu an elimden ne gelirse yapıyorum.İnşallah bizim de yüzümüz gülecek.Sizin için de dua edicem.

Merhabalar sizin boş gebelik kullandığınız bitkilerle acaba alakası var mı acaba ben de bitkileri kullanıyorum bir taraftan da korkuyorum olurda eğer boş gebelik falan olursa diye yumurta rezervim az olduğu için ve erken menepoz olduğum için

X