Erken hamilelik belirtileri yardimm

senemsahin

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
102
20
23
Kızlar merhaba
1 yıllık evliyim ve suan 2 aydır çocuk istiyoruz suan yumurtlama dönemindeyim ve iliskiye girdikten sonra sırt üstü yatıyorum ama bir sızlama oluyor kasiklarimda ağrı değil kesinlikle acaba bu neden oluyor? Birde yumurtlama dönemim suan orta ve yüksek 2 gun sonra çok yüksek diyor orta ve yüksek yumurtlama döneminde hamile kalan varmi ?

Bende istiyorum çocuk bu ay ovulasyon testi ile denemeler yaptım sende onunla mı yaptın ki yumurtlamanı biliyosun. O anları değerlendirirsen ne mutlu inşallah tutar ikimizinde benim reglim yarın normalde ama inş olmam bebiş gelir :)

Ben ovuluyson testi yapmadım ama adet takvimim var ordan takip ediyorum düzenli şekilde adetimi oluyorum sadece 28 günde bir olurken artık 33 günde bir oluyorum. İnşallah kalbimizden geçen olur 🥰

Ben ovuluyson testi yapmadım ama adet takvimim var ordan takip ediyorum düzenli şekilde adetimi oluyorum sadece 28 günde bir olurken artık 33 günde bir oluyorum. İnşallah kalbimizden geçen olur 🥰
Bu zamana kadar bende oradan takip ettim ama yanıltıyor doğru çıkmıyor o bazen erken bazen geç yumurtluyon ben mesela adetime 5 6 gün kala yumurtladım

Kızlar merhaba
1 yıllık evliyim ve suan 2 aydır çocuk istiyoruz suan yumurtlama dönemindeyim ve iliskiye girdikten sonra sırt üstü yatıyorum ama bir sızlama oluyor kasiklarimda ağrı değil kesinlikle acaba bu neden oluyor? Birde yumurtlama dönemim suan orta ve yüksek 2 gun sonra çok yüksek diyor orta ve yüksek yumurtlama döneminde hamile kalan varmi ?
Takvime pek güvenme ovulasyon testi kullan

Kızlar merhaba
Takvim uygulamaları kesinlikle yanlış ben de ovülasyon testi kullandım adetim 25 güne bir oluyor adetin 1.gününden itibaren 11.günde piki gördüm adetim biter bitmez pil günü de dahil her günü değerlendirdik inşallah isteyen herkes bebişine kavuşur ♥️

Peki kızlar ovülasyon testini nasil kullanicam burda çok okudum ama karışık geldi çift çizgi olunca yumurtlama varmi demek oluyor

Peki kızlar ovülasyon testini nasil kullanicam burda çok okudum ama karışık geldi çift çizgi olunca yumurtlama varmi demek oluyor
Adet günün bitince hemen ovülasyon testine başla iki çizgi de koyu olunca ya da T çizgisi C çizgisinden daha koyu olursa yumurtlama pik olmuştur. Silinmeye başlayınca da yumurta çatlamış demektir. Testi ilk idrarla yapma ve her gün aynı saatte yapmaya dikkat et ben öğleden sonra 3te yapmıştım testten 2 saat öncesinde de sıvı tüketmemeye dikkat et

Arkadaşlar bugün benim adet günüm normalde hala olmadım bu ovulasyon testiyle hamile olduğunu öğreniliyor mu

Arkadaşlar bugün benim adet günüm normalde hala olmadım bu ovulasyon testiyle hamile olduğunu öğreniliyor mu
Arkadaşım 14 günlük gebeyken kanda hemen çıktı 19.3 sonucla kan vermek en iyisi çünkü testte cikmamisti kanı verdikten 5 gün sonra idrar testinde silik şekilde çıkmıştı

Ya ben acele etmek istemiyorum geçen sene bir kürtaj 2 ay önce kimyasal geçirdim 1 2 gün daha beklerim test için

X