Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım o kötü günlerde ben krem peynırler varya labnee ekmege sürüp sürüp ondan yemısdım nerdeyse 1 hafta boyunca her gğn sabah oluyoo gececekk allahın izniyle

Geçer mi dersin bana omur boyu kalacak gibi geliyor artik 24 saat bi an durmaz mı bnde 1 hafta oldu bakayim ne zaman yemek yemeye başlicam yoksa ölüp gidicem böyle

Hic birsey yiyemiyorum canim tek birsey bile cekmiyor canim gördüğüm kokusunu aldığım herşey cigerimi yakiyor hemen cikariyorum dr a gittim ilac verdi kullanmaktan çekiniyorum kimi kullan dedi kimi sabret dedi

Cnm benm de 2-3 hafta kadar oyle oldu. Sonra belirli seylerden tiksinir oldum.3 ay bittikten sonra yavas yavas acildi istahim 1 aydir dunyalari yiyorum :)
Bulanti ilacini ic cnm ise yarar insallah..bos yere kendine eziyet etme.cunku bulanti cok kotu yaaa bir de ben hic kusamadim agladigimi bilirim bulantidan ama bana ilac hic fayda etmemisti...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçer mi dersin bana omur boyu kalacak gibi geliyor artik 24 saat bi an durmaz mı bnde 1 hafta oldu bakayim ne zaman yemek yemeye başlicam yoksa ölüp gidicem böyle

çok zor oluyoo bılıyorumm ama ne yapcaksınn ( ben sımdı deli gibi yiyorumm

Mrb kizlar adetime bes gun var bugun bel agrisi basladi yariliyor belim sanki. Kasiklarimda bi hareket yok. Goguslerim sisti acisi cok degil. Bir de sarimsi akintim var acaba hamilelik belirtisi olabilir mi pazartesi test yaptirsam cikar mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de cocuk gibi agliyorum hemm deee nasillll aglarken icli.icli hiiiiiii hiiiiiiii yapiyorum.cocuk gibi canim.sanki.hic gecmicekmis gibi

Su erken yumurta olayindan beri cok iyi degilim spor yapyrm canim is ev hayat telasi sende bol bol kusuyorsun galiba:44: kiyamam sana saglikli olsunda gecer insallahh

Csnim bnm hic sıkılma güzel olacak hersey ki erkende olsa yumurtalama var icin rahat olsun artik kuzum guzel haberlere az kaldı oyle düşün. Evet bnm halim kötü umarim bu günler gecerde duzelirim artik

seni gördüm eski günlerim aklıma geldi. hatta ne yiyeceğimi şaşırıp başlık açmıştım. geçiyor arkadaşım merak etme. ben geçirdiysem herkes geçirir. ben 20. haftaya kadar ölmeden geldim çünkü. serum da fayda etmiyordu. aynı zamanda mide yanmam olduğu için her çıkarmamda kan geliyordu. yemek borum tahriş olduğu için sıvı ile bile beslenemiyordum.

ama geçti gitti. 12 ya da en geç 16. haftada geçer. ben 16. haftada üşütüp öksürük olduğum için öksürüğüm de 5 hafta geçmediği için kusmalarım da geçmedi. ama seninki çabucak geçer merak etme.

Yaaaa cokkk gecc.ama.dahaaaa nasilll dayanacam.ebet midr yanmam var ve bogaxim tahris.oldu artik arada kirmizi tükürüyorum anlattigin.hersey.oule.birebir uyuyorki.anlatamam.arkadasim umarım dedigin.gibi.olur umarim bir an once geecr gider bari tine beslenmeye baslarim

normal doğum önermiyomuşş doktorlar vajinusmus hastalığı geçirenleree

Aaaa olur.mu oyle sey canim kim dedi onu kisi nasil isterse dogum o sekilde gerçekleşir ki ben Allah o gunleri ksmet ederse sezeryn yaparim o.insanin kişisel korkusu astik.gittik artik.korku morku yokki gecti gitti.sana bunu.dr un nmu söyledi

hayır canm yaa ben doktorumaa söylemedimm ki hastalıgı geçirdiigimii sadece nette bi yerde gördüm önermedikleriini çğnkü doğum esnasında fazlaa kasıyomuss coguu kadın hastalıgı gecırenler tabıkıı mecburi sezeryana alıyolarmış sen sezeryan mı istiyosun

Ben o günleri Allah kismet ederse sezeryan yapacam canim normal dogum yapamam cunku esimde zaten beni tanıdığı icin muhakkak sezeryan olacak dedi.cunku en ufak seyde aglayan kriz geciren biriyim adamcagiz bayılır oda taşıyamaz kolay degil ki normal.dogum

bende ameliyata razıyım sanırım bende yapamıcamm normal dogumu :)

morali bozulduu bugun biraz vajınusmuss olupdaa normal dogum önermıyolarmıss yensen bile (

Haaa önermıyolarmıss bend oneriyolar sandim canim bnce imkanin.varsa sezeryan.dusun inan bana daha cok rahat edersin tabi tercih senin ama inan.bana.gözünü kapican acacan bebek.kucaginda yani en rahati bu aslinda sen normal mi dusunuyorsun

kızlar bence kendinizi korkutmayın boşuna...
Allah kadınların vücudunu normal doğuma uygun olarak yaratıyor..
eğer zorunluluk olmadan sezeryan yaparsanız bebeğinizin alerji, astım gibi risklerini arttırırsınız ve normal doğumda, doğum esnasında bebek vajinadan çıkarken yaşanan hormon desteklerinden de bebeğinizi mahrum edersiniz..ve daha bir sürü şey...
sadece bilgi vermek istedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…